Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieznajoma wtyczka


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam taka zagadke, w komorze silnika paleta mi sie taka malutka wtyczka z bialo niebieskim kabelkiem, moze ktos sie orientuje gdzie mozna by ja wpiac?77c627223f82c760cbf36a2b21b11eec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos nie było kombinowane to na bank musisz szukac gdzies jest samiec.kabelek jest niewielkiej dlugosci.wez male lusterko i szukaj.jednozylow kabel wskazuje na zwarcie na masie,pewnie jakis czujnik

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tej wtyczki idzie kabelek do reszty i po chwili pojawia sie kolejna wtyczka. Ktoś kojarzy? Wie gdzie ma iść? Nie mam foto bo nie zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biało- niebieski to już wiecie a dalej prawdopodobnie szary też miałem wolny. W pobliżu jest jeszcze jeden pojedynczy do czujnika ciśnienia oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biało- niebieski to już wiecie a dalej prawdopodobnie szary też miałem wolny. W pobliżu jest jeszcze jeden pojedynczy do czujnika ciśnienia oleju.

możesz mi wskazać gdzie się znajduje ten czujnik temeratury w moim silniku ? ten szary jest wpięty do czujnika nad filtrem oleju, ale nie mogę zlokalizować tego drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie jest prawdopodobnie w misie olejowej. O ile jest bo ja nie miałem. Jak zmieniałem zegary to czujnik wkręciłem w podstawę filtra oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie jest prawdopodobnie w misie olejowej. O ile jest bo ja nie miałem. Jak zmieniałem zegary to czujnik wkręciłem w podstawę filtra oleju.

dzięki jutro poszukam. Mam jeszcze jedna prośbe do ciebie ,napisałem nowy temat odnośnie zaworu DV, potrzebuję porady jak mobę go sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja czujnika nie miałem. Kupiłem licznik z sześcioma zegarami i czujnik temperatury. Co do instalacji to kabelek do czujnika jest często w standardzie więc prędzej czy później właściciel go wypatrzy i pyta: Co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...