Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o pomoc w sprawie przekaźników


giemar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Panowie proszę o pomoc w rozszyfrowaniu tych przekaźników które są na zdjęciu.Zrobiłem zdjęcie aby Wam drodzy koledzy pokazać co mam pod kierownicą i popatrzyli swoim fachowym okiem czy oby u mnie wszystko jest na swoim miejscu,a w szczególności powiedzieli mi który jest to przekaźnik odpowiadający za pompę paliwa i świec żarowych?

czsegbuu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czasu do czasu wywali mi błąd przekaźnika pompy paliwa i świec żarowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie wyskakują dwa błędy

PRZEKAŹNIK POMPY PALIWA

PRZEKAŹNIK ŚWIEC ZAROWYCH

nie wiem właśnie o co chodzi,jak wywali mi te błędy to wchodzi w tryb serwisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpala super- przyszło mi jeszcze coś takiego do głowy co zauważyłem. Czytałem dużo na temat EGR- z tego co wiem najwięcej on pracuje na postoju i w czasie bardzo delikatnej jazdy i myślę ze on może być problemem- bo właśnie ta kontrolka mi się włącza jak stoję na światłach lub jadę w korku,co o tym myślicie?,jak to mogę sprawdzić?,bo puki co nie miałem jeszcze żadnego błędu związanego z EGR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki kod bledu miales? i pod jakiego kompa sie podpinales? jak pod jakis shit to najprawdopodobniej przyczyna jest gdzie indziej. jakby ci sie egr zawieszal to mialbys spadek mocy.tak czy inaczej egr warto wyczyscic.

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadek mocy mam,nie mam przyspieszenia tylko taki dziwny dźwięk od silnika(jakby miał ograniczony wydech)Jak jeszcze raz wywali błęda to napiszę jakie to kody.

-A i jeszcze jedno EGR był czyszczony,kolektor ssący i ,turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kiedys mialem problem z egrem i nie wywalal mi bledu chodz cewka sie blokowała .ale jesli wyczysciles i nic to nie pomoglo to egr wykluczony. przeplywke czysciles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywke masz na przewodzie za filtrem powietrza.odepni aku ,sciagni wtyczke,odkrec przeplywke,pedzelkiem miekkim i benzyna ekstrakcyjna wyczysc wszystkie preciki w przepływce.poczekaj z 5 minut,niech dobrze odparuje . napewno ten zabieg nie zaszkodzi. rob to delikatnie,nie zegni,nie złam precików bo mozesz ja zepsuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...