Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip do benzyny ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki rezystor kosztuje grosze.Jedno wielkie g....o.Daj sobie z tym spokój.Tylko problemów można sobie narobić :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tez tak wlasnie myslalem, bo co za "chip" mozna kupic za 50 zl ...

Opublikowano

Wojtas daj sobie spokoj z chipem do wolnossacego silnika. Kupe kasy wywalisz a przyrost niewielki. A z tym chpiem z allegro to smiech na sali :lol:

Opublikowano
  • Autor

Nie no ten z allegro to .... Ostatnio kumpel kupil jeszcze lepszy ... do golfa 2 z allegro za chyba 10 zl, jak go zaczal podlaczac, cos sie zaczelo sypac i rozruznik mu poszedl, hehe a i tak nic nie dalo :mrgreen:

Opublikowano

eee za taka kase 20KM?? Lepiej nalepić na szybe z tylu pioneer i zalozyc wypas kolpaki to moc wzrosnie o 50KM :twisted: i taniej bedzie....

sorki za delikatna uszczypliwosc, ale wqrza mnie jak ludziom chca taka ciemnote wcisnac-i niektorzy to kupja!!

[ Dodano: 2006-04-29, 20:17 ]

wiem...zadam pytanie sprzedajacemu: Kupie to od pana, i pojade przed i po na hamownie sprawdzić. Jezeli nie bedzie efektu to czy odda pan kase za chip i koszty hamownii... ciekawe co odpowie :evil:

Opublikowano
  • Autor

No to jest dobre, spytales sie ?

Opublikowano

Tak właśnie zrób jak chłopaki radzą zapytaj go......no a w te cuda z allegro to nie wierz....nic dobrego nie ma za darmo. Tak jest ze wszystkim. Nawet z dziewczynami....... :lol:

Opublikowano

Baldie zadaj pytanie kolesiowi i napisz co odpisal. Ja bym sie nie ladowal w takie g***o. No lekka przesada - chip za 59 zl. Nigdy w zyciu czegos takiego

Opublikowano

hmmm to przy okazji tematu moze ktos by mi poradzil jak zwiekszyc moc w moim autku... bo tatko ma za niedlugo urodzinki i chce mu zrobic prezent bo chlopina tez lubi poszalec :D

Opublikowano
hmmm to przy okazji tematu moze ktos by mi poradzil jak zwiekszyc moc w moim autku... bo tatko ma za niedlugo urodzinki i chce mu zrobic prezent bo chlopina tez lubi poszalec :D

Przy ABC niewiele da się zrobić

Opublikowano

aha szkoda :( myslalem ze z takiej pojemnoswci da sie duzo wycisnac....

Opublikowano

Da sie zrobic troche, ale koszty jakie wyniosa tych modow beda ogromne bo to juz przeciez V-alka, a osiagi sie niewiele poprawia

Opublikowano

no narazie brak odpowiedzi :/ a co do poprawy osiagow w V bez turbo to max co moge polecic zalozenie turbiny :D (takiej od diesla) koszty niewielkie, przyrost mocy chyba kolo 20%. Chlopaki w krk cos takiego robili....dowiem sie szczegolow i napisze co i jak

Opublikowano

ok thnx :) dzisiaj jechalismy na A4 do Wrocka i na 5 biegu przy 140km/h- 3,5tys. obr. lapie przy 160km/h- 4tys. obr. i przy 200km/h 5tys. obr. byl dosc duzy ruch wiec wiecej nie jechalem ale autko dalej przyspiesza tylko coraz wolniej wskazowka idzie... i mysle ze po odblokowaniu obrotow powyzej 6tys. nie bedzie gwaltownie spadala moc. w najblizszym czasie bede jechal do salonu "lelek" bo znajomy mnie umowi z najlepszym mechanikiem ktory od lat grzebie tylko w Audi i sie wiecej dowiem....

Opublikowano

te "c*py" nie kosztują nawet 1 złotówki, dostaniesz je za darmo podczas kupowania np. diód w sklepie elektronicznym :P To są zwykłe rezystorki...

PS. jak się ktoś dalej będzie upierał, że to działa mogę odsprzedać nawet za pół ceny naughty.gif

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
hmmm to przy okazji tematu moze ktos by mi poradzil jak zwiekszyc moc w moim autku... bo tatko ma za niedlugo urodzinki i chce mu zrobic prezent bo chlopina tez lubi poszalec :D

Może gaz wyciągniesz?? :razz:

Opublikowano
hmmm to przy okazji tematu moze ktos by mi poradzil jak zwiekszyc moc w moim autku... bo tatko ma za niedlugo urodzinki i chce mu zrobic prezent bo chlopina tez lubi poszalec :D

Może gaz wyciągniesz?? :razz:

Jeśli to zwykła instalacja "na zwężce" to różnica będzie i na benzynie ;) Ale jeśli chodzi o wtrysk to jedynie spadek masy auta da odczucie lepszych osiągów :P

Opublikowano

nie no jesli chodzi o gaz to jak chce poszalec przelaczam na benzyne :D a straty mocy nieczuc... ;)

tylko pomyslalem sobie kurde mam 2,6 i tylko 150km to musi byc jeszcze duzy zapas mocy w tym silniczku i dobrze by bylo go odblokowac... bo szwagier w 2,6 starszego typu mial do 8,5tys. obr. i krecil zazwyczaj do 8tysiecy :lol:

Opublikowano

Następny wynalazek. to jest takie samo g...o jak i magnetyzery.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.