Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moduł komfortu Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam do Was pytanie, mam centralny zamek ( nie z pilota ) a wkładając kluczyk do zamka i przekręcając. Jeśli zostawię otwarte szyby i przekręcę mocniej kluczyk zamykając auto i przytrzymam to szyby zamykają się. Domniemam, że to jest moduł komfortu, nie jestem pewien dlatego pytam Was. :) I jeszcze jedno, czy to jest znak, że mam nowszy model pompki centralnego zamka ? Pozdrawiam.

Opublikowano

W b5 nie ma modułu komfortu!A co do szyb, to tak jest w każdej z elektryką.

Opublikowano

Ale musisz tę funkcję zakodować.

Opublikowano
  • Autor

Ale musisz tę funkcję zakodować.

Czyli co mam przez to rozumieć ?

Opublikowano

Ale musisz tę funkcję zakodować.

Czyli co mam przez to rozumieć ?
Vagiem zmieniając kodowanie :) kolego powiedz czego właściwie chcesz się dowiedzieć, to Ci pomożemy..
Opublikowano

koledzy a powiedzcie co w takim razie steruje lampkami skoro nie mamy w b5 modułu komfortu chodzi mi o to że jak otwieram auto z pilota to od razu zapala sie podświetlenia wnętrza

Opublikowano

W to się nie zaglebialem bo nie było potrzeby, ale przypuszczam ze też pompka w bagażniku. Pytasz tak, jakbyś przesiadl się z passata :)

Opublikowano

nie tylko myślałem że jest u nas moduł komfortu i jak sie okazuje że go nie ma to właśnie mnie to zaciekawiło z tą lampką


a nie przesiadałem się z passata tylko z toyoty

Opublikowano
  • Autor

Misiek 9980, interesuje mnie dokładnie dorobienie kluczyka z pilotem, ale nie wiem czy moja pompka centralnego obsługuje sygnał radiowy :)

Opublikowano

Misiek 9980, interesuje mnie dokładnie dorobienie kluczyka z pilotem, ale nie wiem czy moja pompka centralnego obsługuje sygnał radiowy :)

Jeżeli fabrycznie nie miałeś pilotów to nei ma takiej opcji. Jeżeli bardzo Ci zależy to musisz kupić pompke+ kluczyki/piloty pod daną częstotliwość. Jest gdzieś na forum rozpiska numerów pompek, jeżeli Cie interesuje taka imprezka

Ja osobiście dorobiłem sobie niefabryczny alarm z dwoma kluczykami scyzorykami i jak sie przymruży oko to nawet piloty wyglądają jak orginalne :D

Edytowane przez misiek9980

Opublikowano

Misiek 9980, interesuje mnie dokładnie dorobienie kluczyka z pilotem, ale nie wiem czy moja pompka centralnego obsługuje sygnał radiowy :)

Jeżeli fabrycznie nie miałeś pilotów to nei ma takiej opcji. Jeżeli bardzo Ci zależy to musisz kupić pompke+ kluczyki/piloty pod daną częstotliwość. Jest gdzieś na forum rozpiska numerów pompek, jeżeli Cie interesuje taka imprezka

Ja osobiście dorobiłem sobie niefabryczny alarm z dwoma kluczykami scyzorykami i jak sie przymruży oko to nawet piloty wyglądają jak orginalne :D

no pewnie ja mam tak samo nie fabryczny alarm i piloty typu scyzoryk i jestem zadowolony z działania. na forum nawet masz temat jak podłączyć taki alarm samemu jeśli jakieś małe pojecie o tym masz to myślę że samemu dasz radę

Opublikowano

A kto wie jak zrobic zeby szyby sie same domykaly po zamknięciu z pilota?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

z niefabrycznym alarmem też mozna mieć takie coś żeby domykały się szyby z tym że nie wiem jak to się robi bo sam tego osobiscie nie robiłem tylko ktoś mi to robił

Opublikowano

Wszystko jest w instrukcji alarmu. Ja w jedną sobotę założyłem całość a nigdy wcześniej tego nie robiłem

Opublikowano

Wiem jedynie to ze po zamknieciu auta z pilota alarm podtrzymuje prad jeszcze przez ok30 sek na ktoryms wyjsciu i to trzeba podlaczyc pod szyby ale jeszcze sie tym nie interesowalem. Dobrze mowie?

Opublikowano

Zgadza się

Opublikowano

No i gitara. Mam wlasnie nowa zajawke na moda;) wlasnie skonczylem podgrzewane lusterka to teraz zamknę szyby z pilots;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja mam również dolozona centralne, aby mieć zamykane auto z pilota, tylko u siebie zrobiłem trochę inaczej, nie muszę trzymać pilota aby zamknąć szyby ;) poprostu wysiadam z auta klik na pilocie, wpierw składają się lusterka a za moment lecą szyby ;)

Opublikowano

Ja mam również dolozona centralne, aby mieć zamykane auto z pilota, tylko u siebie zrobiłem trochę inaczej, nie muszę trzymać pilota aby zamknąć szyby ;) poprostu wysiadam z auta klik na pilocie, wpierw składają się lusterka a za moment lecą szyby ;)

To normalne, każdy tak ma chyba :wink:
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Brak oświetlenia audi a4 b5 rok 99 co może być przyczyną ? Na stałe się zapalają.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.