Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Złe działania FIS'a, brak podświetlenia wnętrza


Prosiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem kilka dni temu Audi a4 B5 99r i mam takiego fisa jak na zdjęciu ale jak widać gubi tak jakby "pixele" jak jest gorąco to już w ogóle nic na nim nie widać, co mogę z takim czymś zrobić ?.

Drugą sprawą jest centralka i podświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi, centralka w ogóle mi nie działa, nie wiem gdzie szukać aby sprawdzić co jest nie tak, a co do podświetlenia - kiedy włącze normalnie światło jest okej, lampki pod nogami się palą, te czerwone na dole drzwi też, ale kiedy np. otwieram któreś z drzwi osiwetlenie się nie włącza, ani lampki pod nogami i te czerwone na drzwiach, jeżeli wie ktoś co, gdzie jak szukać to bardzo bym prosił o pomoc, z góry dzięki ;)

DSC0344jp_easnwas.jpg

http://ifotos.pl/zobacz/DSC0344jp_easnwas.jpg/ - tutaj większe zdjecie.

Edytowane przez Prosiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wyświetlacz do wymiany.

Co do światła, to sprawdź najpierw krańcówki drzwi. Po otwarciu żadnych drzwi nie zapala się światło? Masz ustawiony włącznik na lampce w pozycji "po środku"?

O jaką centralkę Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się taki wyświetlacz naprawić ? i czy to jest pełny fis czy jakiś bo się nie znam ?

Centralka całego auta, po prostu nie otwierają się drzwi kiedy chce je otworzyć kluczykiem, wszystkie musze otwierać po kolei.

Lampke mam po środku, każde drzwi otwierałem i nie działa. Jeżeli chodzi Ci o "krańcówki" czyli to co wchodzi podczas zamknięcia drzwi - nie mogę tego znaleźć, w starszym modelu 96 to jest, ale tutaj nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fis raczej do wymiany no i może warto odrazu dać vfiz :D


nie dokońca znam sie na b5 ale widze dwa kolory więc moim zdaniem to pełen fis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo właśnie zszedłem na dół i zauważyłem, że lampka bagażnika również nie działa. Fis po otwarciu wszystkich drzwi i bagażnika widzi tylko, że bagażnik jest otwarty, drzwi są niby zamknięte.


Sorry za up, Czy pompka centralnego z 95 roku bd pasowac do mojej 99 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, jak mam pełny fis w a4 z 99 roku to mozliwe ze nie pokazuje mi na wyswietlaczu jak otwieram drzwi? W a6 chyba jest cos takiego a u mnie nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo właśnie zszedłem na dół i zauważyłem, że lampka bagażnika również nie działa. Fis po otwarciu wszystkich drzwi i bagażnika widzi tylko, że bagażnik jest otwarty, drzwi są niby zamknięte.

Sorry za up, Czy pompka centralnego z 95 roku bd pasowac do mojej 99 ?

Prawdopodobnie nie będzie pasować ale sprawdż po numerze. Gdyby to był numer 4AO 862 257 A, to jestem zainteresowany - na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyświetlacza wymiana ok 350 zł

Co do centrali pewnie posypał się wirnik w pompce, koszt ok 150-200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...