Skocz do zawartości
IGNOROWANY

00975


biggVv

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy nie działa mi grzanie tylnej szyby, vag pokazuje mi ten błąd

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic860445.html

panel jest po wymianie na opcje grzane fotele, pierwotnie nie było

jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz B7, zostały dołożone grzane stołki to byćmoże klimatronik został włożony od B6. Podaj numer klimatornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz B7, zostały dołożone grzane stołki to byćmoże klimatronik został włożony od B6. Podaj numer klimatornika.

no właśnie podejżewam że B6 panel :/

wyjmę jutro i napisze dokładnie jaki jest nr

a jeśli okarze się że to jest to ten co myślimy to jakie jest rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się okaże że panel jest od B6 to musisz na pin F5 podać stałe +12V i powinno działać.

http://obrazki.elektroda.pl/2154835400_1327042340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się okaże że panel jest od B6 to musisz na pin F5 podać stałe +12V i powinno działać.

http://obrazki.elektroda.pl/2154835400_1327042340.jpg

aha czyli przemienić piny w kostce? dodam kolego że sama kontrolka szyby działa, świeci na żółto - nie wyłącza się - ale komp wywala błąd i grzanie nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij klimatronik zobacz czy rzeczywiście jest od B6. Zobacz jakie kable dochodzą, jeśli brakuje biało-żółtego przewodu na pin 5 to musisz go dołożyć i dociągnąć skądś stałe zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij klimatronik zobacz czy rzeczywiście jest od B6. Zobacz jakie kable dochodzą, jeśli brakuje biało-żółtego przewodu na pin 5 to musisz go dołożyć i dociągnąć skądś stałe zasilanie.

Dobra, sprawdzę wpierw i napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz używać tego z B6 to musisz podpiąć zasilanie tak jak wyżej najlepiej z punktu nad nogami kierowcy po poprzez bezpiecznik i kabel ma być dość gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była wina klimatorka, był z B6 jak podejżewaliśmy :/

siedzi teraz z B7 i wszsytko jest cacy

ale jest ale

przy podgrzewaniu zaczyna mi radio FM szumieć - dodam że zmieniłem już wzmak anteny ale dalej jest to samo

mam wrażenie że jest to kwestia zasięgu i mocy stacji bo nie na wszystkich kanałach tak jest, ale jednak irytuje mnie to

czy ktoś się spotkał już z czymś takim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś stary grzebał, podłączał się z czymś pod instalację, nie pamiętam dokładnie, bo to było kupę lat temu, ale pamiętam, że po tych manewrach szumiało radio przy ogrzewaniu szyby i jeszcze był taki dźwięk a'la gwizd turbiny w głośnikach jak się wentylator chłodnicy włączał. Pamiętam, że na moje pytanie co popsuł, mówił, że słabo coś tam przewodzi do masy i przebicia jakieś są czy jakoś tak.

Wiem, ze bełkot i mało konkretnie, ale tak mi zaświtało jak przeczytałem, może Cię to naprowadzi.

'

Edytowane przez Pablo_s-c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś stary grzebał, podłączał się z czymś pod instalację, nie pamiętam dokładnie, bo to było kupę lat temu, ale pamiętam, że po tych manewrach szumiało radio przy ogrzewaniu szyby i jeszcze był taki dźwięk a'la gwizd turbiny w głośnikach jak się wentylator chłodnicy włączał. Pamiętam, że na moje pytanie co popsuł, mówił, że słabo coś tam przewodzi do masy i przebicia jakieś są czy jakoś tak.

Wiem, ze bełkot i mało konkretnie, ale tak mi zaświtało jak przeczytałem, może Cię to naprowadzi.

'

spoko, kumam, sprawdzę to jak tylko rozkminię gdzie masa jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...