Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgające wskazówki - obrotomierz porędkościomierz POMOCY


gcienki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze o pomoc. Dzisiaj jadąc samochodem opadły mi wskazówki wobrotomierza i prędkościomierza, podczas jazdy wskazówki nic nie pokazywały.Po wyłaczeniu silnika wskazówka obrotomierza drgała do moentu wyjęcia kluczyka. Gdzie szukac problemu. sprawdziłem nie ma błędów, poza tym słychać cykanie za obrotomierzem

Uzupełnij PROFIL!

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonałem test wyjść wskazówki stoją w miejscu. I co najlepsze rz działa raz nie. Zajrzałem w przewody i w niebieskiej kostce zauwazyłem brązowo zółty kabel przerwany i to gdzieś w środku wiec podpiałem go do takiego samego z kostki zółtej i nic nie pomogło. Nie wiem już o co chodzi. i jak się dostać do wiązku która idzie za licznikiem

Edytowane przez gcienki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś uzupelnil profil to by na pewno pomogło w doradzaniu bo nawet nie wiadomo co masz za auto iz jakiego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś uzupelnil profil to by na pewno pomogło w doradzaniu bo nawet nie wiadomo co masz za auto iz jakiego roku

A4 avant, 1997r ADR profl uzupełniony.

Edytowane przez gcienki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj znowu chodziły. przejechałem 7 km wyłączyłem silnik i ponownie uruchomiłem zegary nie drgenły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałeś problem ? Mam identyczny problem tylko że z prędkościomierzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nik Ci nie odpisuje bo temat dziesiątki razy przerabiany na forum, trafiła Ci się wersja Jagera licznik produkowany we francji posiadający wadliwy procesor zasilania. Objawy się nasilą jak będzie zimno i wilgotno. Masz 2 wyjscia albo wymieniasz licznik na vdo albo kupujesz procesor za 20 zł i 100 płacisz z zaprogramowanie i wlutowanie. Szczegóły na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nik Ci nie odpisuje bo temat dziesiątki razy przerabiany na forum, trafiła Ci się wersja Jagera licznik produkowany we francji posiadający wadliwy procesor zasilania. Objawy się nasilą jak będzie zimno i wilgotno. Masz 2 wyjscia albo wymieniasz licznik na vdo albo kupujesz procesor za 20 zł i 100 płacisz z zaprogramowanie i wlutowanie. Szczegóły na forum.

Mam VDO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się podwiesić wątek informacyjny w tym dziale na temat liczników w b5. Najlepiej żeby był zamknięty, bo się tam też śmietnik zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oczekuję żadnych informacji, bo tyle ile potrzeba to wiem ;)

Chodzi o to, że w tym dziale raz w tygodniu powstaje wątek w sprawie awarii liczników w b5. W takim podqieszonym wątku by były tylko opisane rodzaje awarii i że najlepszym rozwiązaniem jest wymiana jeśli ktoś ma jaehera na vdo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...