Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 8P Szafir Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hej.

Przedstawiam mój nowy nabytek ;)

Do tej pory jeździłem Leonem 1m z silnikiem ASV więc przesiadka na pomodzone BKC to zawsze upgrade, jeździ się bardzo przyjemnie. Oczywiście bolid na 1/4 to to nie jest, ale jako daily car jest świetnie.

Ciężko jakoś podsumować modyfikacje, które zrobił w aucie Paweł (poprzedni właściciel), chyba szybciej bym opisał to, czego nie zrobił niż to, co zrobił ;P


W skrócie, co wpadło do auta :


- Body S3

- Lusterka RS3

- Bi-Xenon przód (wnętrze lamp Piano Black)

- Poliftowe Ledy tył

- Końcówki wydechu Octavia RS

- Ori ramka grilla w Piano Black

- Chromowane elementy pomalowane w Piano Black

- Przyciemnione szyby

- Fotele Alcantara

- Kierownica z eSy

- Pakiet przeciwsłoneczny

- RNS-e

- Cała konsola środkowa z polifta

- Dekory wnętrza Piano Black

- Zegary z polifta z szarymi blatami

- Oświetlenie wnętrza LED

- C/L Home

- PDC

- Podsufitka w alcantrze

- Nakładki na pedały

- Zaciski pomalowane w odcień lusterek


Z modyfikacji mechanicznych:

- Swap Hamulców przód/tył

- Gwint

- Jednomas + Turbo z ASZ


Auto w tej chwili 170km/380nm


Auto kupiłem na replikach 18' z S6 i te felgi prawdopodobnie zostaną na zimę, pytanie czy grafit czy czerń? Po głowie mi chodzi setup zimowy full black.


Modyfikacje już po kupnie:


- Felgi 18' Ori z S3 + Michelin Pilot Sport 3

O ile na zdjęciach te felgi wyglądały tak na 4/5 tak po założeniu na auto jest lepiej niż się spodziewałem.

- Dystanse tył 15mm przód 13mm

Przód jest ok, tył mnie do końca nie przekonuje.


Plany:


- Korekta + powłoka (wciąż się zastanawiam nad wyborem, ale prawdopodobnie C1 + EXO v2) Auto już czeka w kolejce, niestety termin dopiero na Listopad

- Listwy progowe z S3

- Podłączenie grzanych stołków



ps. Auto jeszcze na starych tablicach


MSSN4Fml.jpg?1


sUZpO86l.jpg?1


KF7GZUEl.jpg


ICeRHQtl.jpg


4sGO9zJl.jpg?1


ckieL6Tl.jpg?1

Edytowane przez lvkk

Opublikowano

ooo znajome auto z forum A3 ;)

Opublikowano

Bardzo ładna ale upchać zawsze coś jeszcze można. Osobiście zmieniłbym Felgi nie podchodzą mi te poliftowe.

Opublikowano

No piękna Audica! Widać że masz także fajne plany, powinny wyjść one na dobre, także powodzenia :)

Opublikowano

Piekna

Opublikowano

kosa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Piekna sztuka juz nie bardzo jest co modzic :)

Opublikowano

ładny kolor :kox:

Opublikowano

Łukasz ale to nie Twój :P

Opublikowano

wiem ale i tak ładny ale nie ładniejszy od czerwieni :decayed:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor
Kilka fotek z wnętrza po dzisiejszym ogarnięciu GTechniq C6
535JzkU.jpg?1
1xFRTaS.jpg?1
p4pykFk.jpg?1

edit

Auto po korekcie lakieru, zabezpieczone Gtechniq C1 + EXO v2, na szybach pełen pakiet od Gtechniq'a.

Zdjęcia kolegi z a3-clubu TheO :hi: :

hyjTQW2.jpg

bSnJDRD.jpg
pbAHznP.jpg
KT0a1f7.jpg
39PFdjs.jpg
J9xxcQn.jpg
ctSolC5.jpg
ohxfvHX.jpg

Edytowane przez lvkk

Opublikowano

już to mówiłem luapowi.. moim zdaniem najpiękniejsze A3 w PL!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przeeeeeeeeeeeee ślicznaaa :D

Opublikowano

Zazdro, marzyłem zawsze o luapa aucie, ten kolor gniecie

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Gwint po regeneracji. Nowa rolka założona. Zostało trochę walki ze spasem wszystkiego

BoGumga.jpg

I fota ze znanym na forum b6

7U0HjSe.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano

Audi piękna. Jak się jeździ na jednomasie? Są róznice w porównaniu do dwumasy?

Opublikowano

Witaj!

Gratulacje autka!

Widać, że worek pieniędzy jest weń wrzucony :D

Morda z czarnymi wnękami lamp + pakietem czerń rewela!

Wrzuć więcej fotek na nowym setupie!

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.