Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dynamiczna regulacja zasięgu świateł - awaria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów. Bardzo prosze o pomoc w następującej sprawie.

Przed weekendem oddałem samochód do mechanika/lakiernika miałem delikatnie zarysowany błotnik. Dzisiaj odebrałem go od niego i zapalając samochód na pulpicie wyskoczył mi symbol kontrolki taki jak na załączonym obrazku (przepraszam za byt mały obrazek).

http://www.directupload.net/file/d/3748/rxp9jip3_jpg.htm

Mechanik stwierdził, że to zapewne od poziomu świateł dlatego, że mam xenony a ich czujniki są na zawieszeniu to trzeba troche pojeździć i sie powinno ustabilizować (w co ja nie wierzę, że coś zrobi sie "samo"), a jak nie zgasnie to żeby do niego wrócić.

Poszperałem w internecie i okazało się, że symbol ten oznacza cyt. "dynamiczna regulacja zasięgu świateł jest uszkodzona".

Bardzo prosze o pomoc i podpowiedź czy to cos powaznego ? czy taki mechanik da sobie z tym radę czy to coś powazniejszego ?

Z góry bardzo dziękuje za przeczytanie mojego zapytania i odpowiedzi.

Pozdrawiam

Opublikowano

Podepnij pod kompa, zczytaj błędy wtedy będziesz wiedział czego dokładnie szukać

Opublikowano

moze cos uszkodzil przy demontazu ?

Opublikowano
  • Autor

Odpowiadając na ww. posty:

1. własnie jutro jadę do znajomej która prowadzi warsztat samochodowy i podpinam go pod komputer aby spr co wskaże;

2. twierdzi, że nic ze światłami nie robił, nie były ruszane choć, mam zamontowane światła do jazdy dziennej i one musiały być rozłączone może tam coś źle powpinał ? Choć z tego co czytałem to najprędzej jakiś czujnik na zawieszeniu o czym i on wspominał;

3. tak jak wspomniałem wyżej, twierdzi, że lamp nie ruszał. Bardzo dziekuję kolego wrclaguna za podany link. Na pewno będzie to przydatne.

Mimo wszystko moze ktoś jeszcze na tym forum spotkał sie z identycznym kłopotem jaki mam i odpowie dokładnie co i jak trzeba zrobić.

Dziękuje za podpowiedzi.

Edytowane przez Bartek868

Opublikowano

u mnie to wyskoczyło w czasie jazdy i okazało się, że to czujnik w zawieszeniu padł, po wymianie jak ręką odjął

Opublikowano

mam pytanie. wszytskie b8 juz na xenonie maja soczewki skretne?? bo nie widze zeby u mnie skrecaly

Opublikowano

mam pytanie. wszytskie b8 juz na xenonie maja soczewki skretne??

Zapytaj w odpowiednim temacie.

Ten jest o B6/B7

Opublikowano

Który błotnik był naprawiany?

Czy lampy/xenon świecą?

podaj błąd jak wyświetla sterownik świateł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.