Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Soprano w sensie Oprych jest miSZCZem w szukaniu aukcji, U niego wyszukane aukcje to jak w sklepie "wszystko po 5 złotych"... :decayed:

Działaj, działaj... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie cena ekstra:-) wcześniej znalazlem po 180 zl za sztuke:-( teraz z przesyłka za dwie sztuki zapłaciłem tylko 140zl:-) jak znajdziesz jakieś ekstra RECARO do B7 to będziesz mistrz:-) oczywiście w cenie przystępnej:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę recaro to sam je przytule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to mam rywala:-) i to nie byle jakiego:-) :-)

listonosz przyniósł dzisjaj takie malutką paczuszke:-) a w niej....:-) IMG_0855_1.jpg stan ideał:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna A4 :)

Napisz może też cos o eksploatacji tego samochodu, jakie koszta/awarie co robiłes od mechanicznej strony.

Sam przymierzam się do zakupu B7, tylko już dostaję pomylenia który silnik wybrać, rozważam 1.9TDI+ wirus, 2.0TDI, 3,0TDI 233hp tego ostatniego chciałbym najbardziej, ale przeraża mnie trochę jego eksploatacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz bedzie pięknie podswietlać kałuże . :)

He he:-) spodziewam sie fajnego efektu:-) zobaczymy:-)

Piękna A4 :)

Napisz może też cos o eksploatacji tego samochodu, jakie koszta/awarie co robiłes od mechanicznej strony.

Sam przymierzam się do zakupu B7, tylko już dostaję pomylenia który silnik wybrać, rozważam 1.9TDI+ wirus, 2.0TDI, 3,0TDI 233hp tego ostatniego chciałbym najbardziej, ale przeraża mnie trochę jego eksploatacja.

Moim celem był przedewszystkim sedan ,i silnik 1.9 , z tego względu że bałem sie silnika 2.7 tdi czy 3.0 tdi,choc to nie są złe konstrukcyjnie silniki ,a moc czy radośc z jazdy nieporywnywalnie lepsza niz w 1.9 , tylko jest jedno ale ...koszta...bałem sie ze wzgledu na moje poprzednie audi a4 b6 ,ktore było dosc kosztowne , oczywiscie ,kultura pracy ,przyspieszenie ,to bajka:-) :-) ,ale mimo to spokoj przeważyl szale nad spokojnym 1.9 ,o którym pisac nie trzeba ,to po prostu dobry sprawdzony silnik, który może spowodowac usmiech na twarzy chociażby przy dystrybutorze paliwa:-) 7 litrow w mieście i okolo 5.5 w na trasie to naprawde luksus w dzisjejszych czasach:-) wiadome tez ze są braki w postaci nie duzej mocy 116 ps , ale z tym tez nie drogo mozna sobie poradzic:-) niewielki zastrzyk mocy bez jakichkolwiek przeróbek i motor 1.9 tez potrafi pokazac pazura:-) decyzja należy do ciebie , ja rękami i nogami sie podpisuje sie za tym motorkiem :-) zero napraw silnika:-) koszta to codzienna eksploatacja ,czyli ropa , olej oczywiście co 10 tys km filtry , i to tyle po 9 miesiecznej eksploatacji, dodam ci jeszcze ,że ja posiadam audi a4 b7 1.9 tdi , żona a3 8 p 1.9 tdi i tato vw passat b6 również 1.9 tdi:-) jeśli chodzi o mnie POLECAM:-) :-) :-) :-) :-)

Nie brałem w sumie nigdy pod uwage silnika 2.0 tdi:-( wiec nie bede sie na temat jego wypowiadał, wielu ludzi jezdzi z tym silnikiem pod maska i bardzo sobie go chwali:-) co do virusa u mnie on też zawita:-) jeszcze niewiem kiedy ale bedzie:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez 250tys w 2.0 jak narazie odpukać padł tylko EGR ;)

U mnie bixen zamknął się w takich oto kosztach:

- dwie lampy - 1000zł

- włącznik DRL i CL/H - 70zł

- kostki do lamp - 40zł

- 2x pin do wtyczki w moduł centralnej elektryki i z 7-8m przewodu (jeden w każdą lampę trzeba pociągnąć)

- 1x pin do wtyczki DRL i 1x do modułu centralnej elektryki, żeby te DRL włączać :P

Potrzebny też jest komp i kabelek, bo jedną rzecz trzeba zmienić. U mnie udało się to zwykłym kabelkiem za 40zł, który został mi po Passacie b5 ;)

Ale jeszcze nie robiłem spryskiwaczy i poziomowania. Przy okazji zrobiłem nie ORI CL/H.

U mnie nie ma włącznika AUTO... Zrobione to mam ciut inaczej ;)

W ORI xenon włącza się, gdy jest ciemno, a u mnie jest zwykły włącznik + włącznik DRL. Po zapłonie włączają mi się automatycznie DRL (mogę je wyłączyć włącznikiem DRL) a gdy przełączam na postojówki albo xena (mijania) to DRL sam gaśnie :) Przy okazji też ustawiłem sobie, ze dzienne świecą mi również z tyłu i rejestracja ;)

Musze jeszcze pomyśleć nad spryskiwaczami i poziomowaniem, bo tak jak jest teraz to być nie może :) Ale naprawdę POLECAM tego moda, mimo tego, że światła na żarówkę w b7 są naprawdę dobre, to xenon świeci dużo lepiej ;) Powodzenia w modach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie oceniam silnika 2.0 tdi pd jak najgorsze zło:-) to nie tak:-) to prawda ze jest bardziej awaryjny a niżeli 1.9 tdi, ale sporo ludzi sobie chwali 2.0 tdi ,i nie zamieniłoby na żaden inny:-) tutaj wszystko zależy od dbania o całe auto:-) jest nawet fajny test dlugodystansowy skody octavii 2 w auto świecie ,wlaśnie z silnikiem 2.0 tdi pd , ktory przejechal Ponad 500tys km i nie było wcale najgorzej:-) opinia zaś niestety tego silnika nie jest najlepsza,a wracajac do bixow ,to szukam najpierw Recaro:-) moje naleśniki są w stanie wprawdzie idealnym, ale wyglad:-( porazka:-) musze wreszcie znalezc cos sensownego:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź, nie wiem dlaczego tamten post dodał mi sie z innego konta :D (przez przypadek chyba zalogowałem sie na jakieś konto założone dawno temu, nawet nie pamiętałem, że je mam)

Raczej 2.7tdi I 3.0tdi odrzucam, skupie się na 1.9TDI chociaż tu cieżko bardzo o dobrze wyposażoną wersję, ewentualnie 2.0TDI tylko które 2.0 TDI sa najmniej awaryjne?

Długo szukałeś swojej B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem około poł roku:-) sedan silnik 1.9 i końcówka produkcji modelu b7 ,to byl moj cel, łatwo nie było:-) ale udało sie:-) co do silnika 2.0 tdi to w szczegolach ja sie nie wypowiem ,są lepsi specjalisci, ja jedynie moge ci polecic 1.9 tdi:-) naprawde warto:-)

Takie dzisjejsze z mycia:-)

IMG_20150516_191151.jpg

IMG_20150516_191447.jpg

IMG_20150516_191437.jpg

Wnętrza nie ominęłem:-)

IMG_20150516_191216.jpg

IMG_20150516_191349.jpg

Jako że jestem straszny gadżeciarz:-) szukam od jakiegoś czasu modelu powiedzmy zabawkowego ,ale bardziej dobracowanego modelu audi a4 b7 sedan kolor czarny, może byc rs4 ,koniecznie b7 ,koniecznie sedan,koniecznie czarny:-) może ktoś z was ma takie cudo do sprzedaży?

Wiem że firma minichamps robi je doscyc ladne:-) w aso pytalem nie ma

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz tak jak Krzysiek podrzucił linka ja polecam ten model.mam takie hobby i akurat mam tego samego u siebie.akurat a4 b7 to minichamps zrobiło najlepszy model tego auta na rynku...jakbyś coś chciał wiedziec o tym modelu np jak szczegóły wyglądają to wal na pw.a jakbyś chciał kupić rs4 b7 minichamps ale kolor sprint blau sedan to tez wal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie interesuje mnie kolor czarny:-) gdyby ci sie pojawil to pisz smialo jestem chetny:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że wiesz ze rs-y z minichampsa do tanich nie nalezą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no np nówki w Niemczech na ebayu stoją po ok 130euro i więcej...mi do kompletu brakuje właśnie tego czarnego sedana(bo mam rs4 avant srebrny,rs4 avant czerwony,rs4 niebieski sedan) ale są drogie i drożeją z czasem bardziej bo maleje ich dostępność.Tego niebieskiego co mam na sell to w pl już dostać nie idzie.tego czarnego w pl też już dawno nie widziałem.szukam cały czas ,może gdzieś się trafi tym bardziej że mogę 3 rynki sprawdzać polska,niemcy bo tu mieszkam i holandia bo mam tam bracika..rozumiem że jak trafie gdzieś czarnego w dobrej cenie to brać 2 sztuki?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena to koło 300-350zł.mi w tej kasie udało sie czerwonego avanta wyrwac(za 200zł nie masz żadnych szans kupić tego modelu jak już to uzywka i na 100% uszkodzony w jakiś sposóB).120,130euro wzwyż to ceny minimalne na dzień dzisiejszy do tego plus wysył do pl bo to przeważnie w tej kasie widze aukcje na niemieckim ebayu...za te dwie stówy to juz szybciej trafisz tego czarnego b7 co ksiu85 wrzucił linka ale raczej szukać go w pl bo jak widzisz w tamtym linku idiota chce 100e za niego gdzie dokładasz 20e i masz rs-a.te czarne sedany w zwykłej budzie są tez fajne..zwłaszcza tapicerka..bo kolor fajnie sie odbija przy czerni budy..w linku nie ma fotek ale 4 drzwi sie otwierają,maska i klapa tył są na siłownikach.kiera się kręci,podłokietnik można dźwigać jak w prawdziwym b7 ale nie klapka tylko cały podłokietnik..jeden minus...odchodzi jak wycierasz model to srebrne k**estwo które imituje chrom wokół szyb..gdybym to wcześniej wiedział to zabezpieczyłbym to jakim lakierem albo coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...