Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przeprosic za małe zamieszanie w zwiazku ze sprzedaża mojej b7 ,po tym jak stwierdziłem że sprzedaje auto ,cały czas miałem gdzieś z tyłu głowy że źle robie ,definitywnie stwierdzam że auto zostaje ze mną. O sprzedaży nie ma mowy:-) przepraszam raz jeszcze za zamieszanie:-) Rezamy dalej:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczynamy zbierać graty do kamery cofania:-) pierwszy element już jest:-)

Kamerka wraz z blenda z audi Q7

20150912_120431.jpg

20150912_120317.jpg

Przy okazji sprzedawca wysłał mi w gratisie led oświetlenie tablicy,które mam już u siebie ori, jeśli ktoś będzie zainteresowany to pisać na pw:-)

Z racji tego że pomału zbliża sie jesień ,a zaraz za nią zima zaczełem szukać alusów plus on zimowych do swojej audi , mają być koniecznie 17 ,myśle o tych co poniżej ,zapożyczyłem zdjęcie,jeśli ktoś ma takowe w stanie oczywiście bardzo dobrym pisać smiało:-) 180137143_4_644x461_alufelgi_5_112_17_au

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny sedanik. mi sie zawsze marzył. padło znów na avanta. kamera fajna sprawa. obraz znacznie lepszy niż w b8. łatwo sie przyzwyczaić a trudno odzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dopiero zbieram graty do kamerki, chciałbym ją uruchomić w grudniu jak zjade do Polski na upragniony urlop:-) dużo miałeś roboty z podłączeniem kamerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dopiero zbieram graty do kamerki, chciałbym ją uruchomić w grudniu jak zjade do Polski na upragniony urlop:-) dużo miałeś roboty z podłączeniem kamerki?

mase. walczylem z nią pół roku bo robiłem to na zestawie innym. przez kolejne pół kłopoty ze snem. jeden z moich pierwszych modów. pij wode. dziś pewnie z 2 h i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była jakaś chwilowa decyzja zresztą bezsensowna:-( już o ty zapomniałem i rezamy dalej:-) w późniejszym czasie A3 8p zostanie zamieniona na merca GLK bądź Audi Q5 , A4 jest na tą chwilę dożywotnio:-)

Dzięki dopiero zbieram graty do kamerki, chciałbym ją uruchomić w grudniu jak zjade do Polski na upragniony urlop:-) dużo miałeś roboty z podłączeniem kamerki?

mase. walczylem z nią pół roku bo robiłem to na zestawie innym. przez kolejne pół kłopoty ze snem. jeden z moich pierwszych modów. pij wode. dziś pewnie z 2 h i po sprawie
Ja jeszcze nie zebrałem wszystkich gratów, ale jak już się bede zabierał do wykonania tego modu ,bedę pytał na pw:-) pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny bajer ta kamerka, szkoda tylko że w RNSie LED nie dział :kwasny:

Z tego co wiem działa też ale nie we wszystkich LED, więcej może powiedzieć kolega woszu, musze od niego wziąc jeden box by kamerke uruchomic:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mogę te LED-y od Ciebie przygarnąć ;)

Pw

Przygotowań do uruchomienia kamery cofania ciąg dalszy,wpadł od kolegi woszu adapterdo kamery:-)

IMG_1123.jpg

Zima się zbliża więc trzeba było zaopatrzyć się w dywaniki gumowe , przyznam się szczerze ,że absolutnie nie jestem fanem gumowych dywaników w aucie,aczkolwiek te są ori i w miarę wyglądają:-) wpadły nówki ori:-)

IMG_1128.jpg

Oraz jeszcze jedna mała błachostka kupiona od kolegi józek726 popielniczka tylna szcotkowane aluminium

IMG_1079.jpg

IMG_1080.jpg

Brakuje mi jeszcze popielniczki przedniej i ramki zmiany biegów w tym samym dekorze,(ciężko znaleźć stan ideał)ale pomału się znajdzie:-)

Sorki że zdjęcia zakupów jeszcze nie na aucie , ale wszystkie mody będe wykonywał w grudniu po powrocie Polski:-) teraz zbieranina:-)

Wreszcie znalazłem miejsce dla swojej drugiej A4

IMG_20151022_173427.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja coś się pomyśli:-)

Polecam ten sklep internetowy!!bardzo dobra jakosc i szybka przesylka :)https://ck-modelcars.de/de/eur/l/t-gesamt/k-vitrinen/scale-2-1-18/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja coś się pomyśli:-)

Polecam ten sklep internetowy!!bardzo dobra jakosc i szybka przesylka :)https://ck-modelcars.de/de/eur/l/t-gesamt/k-vitrinen/scale-2-1-18/

Ceny niektóre powalają:-) ale jakość ich jest naprawdę wysokiej klasy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instruktor powiedz mi skad dorawac zderzaki i progi od s lina, bo mam pieknego sedana i 1.9 TDI BKE i chce go zrobic na eske :D

no i navi kolorowe zalozyc, i podaj koszty tego w przyblizeniu, bo chalpine stawiam i musze sie liczyc z wydatkami :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instruktor powiedz mi skad dorawac zderzaki i progi od s lina, bo mam pieknego sedana i 1.9 TDI BKE i chce go zrobic na eske :D

no i navi kolorowe zalozyc, i podaj koszty tego w przyblizeniu, bo chalpine stawiam i musze sie liczyc z wydatkami :-D

Nie pamiętam dokładnie wszystkich cen , ale podam ci w przybliżeniu:-)

Zderzak s line pod pdc i spryski łącznie z malowaniem wyszedł mnie około 1000zł

Grill s line z tego co pamietam 500zl z przesylka

Tylna klapa s line (bo o tym nie zapominaj,nie tylko przód jest ważny) około 600zl

Rns-e 1500zl do tego chromowane pokrętła ori koszt 320zl

Progi s line udało mi się kupić nowe za dość nie wysoką cene 450 zl

No i sumka jest dosyc pokaźna jak sobie to wszystko dodasz , ja nie do końca zwracałem uwagę na cene , mi zależało by wszystko było naprawde w idealnym stanie,nie lubie kupować czegoś co już jest zmeczone, co świadczy o tym że szukam już siedzeń Recaro około 1 roku i do dziś nie mogę ich znaleźć:-) ale już widać w tej sprawie światełko w tunelu, i chyba uda się kupić konkretne w grudniu jak wróce do Polski:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No twoja po modach mi sie podoba a mam ladna sztuke identyczna jak twoja po zakupie ( prawdziwa perelka ), wiec pasowalo by ja zrobic konkret :-)

Pytam bo nie wiem skad brac czesci pewnie allegro, lakiernika mam konkret wychodzi fabryka w komorze maluje, wiec to nie problem, a dom postawiony i trzeba go konczyc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No twoja po modach mi sie podoba a mam ladna sztuke identyczna jak twoja po zakupie ( prawdziwa perelka ), wiec pasowalo by ja zrobic konkret :-)

Pytam bo nie wiem skad brac czesci pewnie allegro, lakiernika mam konkret wychodzi fabryka w komorze maluje, wiec to nie problem, a dom postawiony i trzeba go konczyc :-)

A właśnie zapomniałem napisać gdzie kupuje części:-) sorki:-) to napewno allegro , i do tego zaufane osoby z forum:-) jest ich pare i rzeczywiście jak opisują części takie później dochodzą do mnie:-)

Discopolo2, pokaż swoje auto :-)w naszym dziale:-)

Panowie znalazłem taki o to zestaw bose do mojego sedana, to jest mod który też chce zrobić u siebie w aucie , zastanawia mnie jednak to ,że tak zestaw chyba nie jest plug&play , wydaje mi się że trzeba jeszcze coś z instalacja przerabiać , czy się myle?

Sprzedawca w aukcji pisze że p&p ale chyba racji nie ma ,jak uważacie? Pytam bo chce sobie zprezentować taki zestaw:-)

Zerknijcie:-)

http://allegro.pl/system-bosse-audi-a4-b6-b7-sedan-komplet-glosniki-i5737246241.html

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...