Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówisz ,gratów mam już co nie miara:-) teraz czas na to by wszystko podłączyć:-) a fotele będą wkrótce :-) jeśli ktoś chętny na naleśniki fotel kierowcy w pełni elektryczny fotel pasażera elektryka ledzwi do tego podgrzewane stan super ,jakby co pw:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na wiosnę wyjdzie w co się zbroiłeś przez zimę :decayed:

Program masz zamiar robić czy ten temat odpuszczasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na wiosnę wyjdzie w co się zbroiłeś przez zimę :decayed:

Program masz zamiar robić czy ten temat odpuszczasz ?

[/quote

program oczywiście że będzie:-) jeszcze niewiem gdzie go zrobić ale do wakacji musze juz zrobic:-)

Mod pt. Dwururka uważam za skończony:-) efekt oceńcie sami:-) mnie się bardzo podoba:-) i jestem mega zadowolony:-)

Przygotowanie tłumika z 2.7 TDI stan bardzo fajny który kupiłem od kolegi Siemiana,tak wyglądał zaraz po zakupie

20160104_132810.jpg

Tutaj już po wyczyszczeniu znacznie lepiej:-) naprawde zdrowa sztuka:-) 20160107_124516.jpg

20160107_124523.jpg

Zabezpieczony i pryśnięty farbą do tłumików, tutaj już na zdjęciu obcjęte końcówki ,specjalnie pod ultery

20160218_081632.jpg

I wreszcie oddycha na dwa płuca:-)

20160218_113730.jpg

Zawsze chciałem by moje tłumiki nie wystawały za bardzo ,dlatego wzorowałem sie kolegami z forum i według mnie jest bomba:-) 20160218_132415.jpg

I efekt finalny:-) :-) banana mam ciagle na twarzy:-) podziękowania dla mojego taty ,to on wykonał tą cała robote:-)oczywiście już z dokładka s line:-)

20160218_135550.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie , tylko wydaje mi się ze ciut za blisko te ultery przylegają do dokładki . trochę szerzej i będzie ok . A takiego golasa miałeś , pięknie działasz - wydech jak nowy . :hi:


Chyba tylko takie złudzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super się prezentuję :naughty:


program oczywiście że będzie:-) jeszcze niewiem gdzie go zrobić ale do wakacji musze juz zrobic:-)

Będę czekał na relację bo też mam zamiar gdzieś w okolicy wrocka zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to te opaski obróć tak aby gwint był u góry - będą mniej widoczne .

Tak będzie zrobione,w przyszlym tygodniu bedą wymieniane spreżyny i przy okazji te opaski zostana obrócone:-)

Wydech tani nie był :-( ale teraz z perspektywy czasu wiem że lepiej było dołozyć troche więcej i mieć w ekstra stanie

No to teraz tył już naprawdę ma w sobie smak - brawo :)

Dzięki wielkie:-)

Super się prezentuję :naughty:

program oczywiście że będzie:-) jeszcze niewiem gdzie go zrobić ale do wakacji musze juz zrobic:-)

Będę czekał na relację bo też mam zamiar gdzieś w okolicy wrocka zrobić :)

Właśnie szukam jakieś miejsca ,moze ty moglbyś kogoś polecić?

Ultery wspawane, czy tylko nałożone i zaciśnięte opaskami? ;)

Zacisnięte opaskami:-)trzyma sie jak przyspawane:-) Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Norbas, dnia 18 Lut 2016 - 23:02, napisał:
Super się prezentuję

instruktor83, dnia 18 Lut 2016 - 20:47, napisał:
program oczywiście że będzie:-) jeszcze niewiem gdzie go zrobić ale do wakacji musze juz zrobic:-)

Będę czekał na relację bo też mam zamiar gdzieś w okolicy wrocka zrobić
Właśnie szukam jakieś miejsca ,moze ty moglbyś kogoś polecić?

Na razie znalazłem Ecu project oraz S-performance, a koło Poznania - Pachura motorsport

Czytam trochę po forach i w sumie nie wiem gdzie najlepiej. Nie ukrywam, że jak ktoś mega się zna na tym to i nawet kilka stówek bym podleciał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwijcie sie do Roman_tyk z Wrocławia. Nie wiem jak z dieslami ale benzynki ladnie ogarnia.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R. Ogólnie w ten samochód inwestuje ,to moja skarbonka:-) ,i jest niewiele jezdzony ,około 10 tys km rocznie , do wszystkiego mam inne Audi A3 8p:-)

Wpadła dzisjaj do mnie fajna paczka:-) tutaj podziękowania dla kolegi jozek726 ,to on jest znalazł i od razu się do mnie odezwał:-) ,troszkę poczekam z montażem ,ponieważ muszę dokupić odpowiednie boczki do nich:-) no i oczywiście fotele:-)

IMG_1211.jpg

w koncu dorwales :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowki ultery 90? Jest o niebo lepiej ale mozna pomyslec co by prawa koncowke troszkę lepiej spasowac. Też zaraz pakuje ultery bo te zwykle rurki odbieraja autu uroku :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na wiosnę wyjdzie w co się zbroiłeś przez zimę :decayed:

Program masz zamiar robić czy ten temat odpuszczasz ?

[/quote

program oczywiście że będzie:-) jeszcze niewiem gdzie go zrobić ale do wakacji musze juz zrobic:-)

Mod pt. Dwururka uważam za skończony:-) efekt oceńcie sami:-) mnie się bardzo podoba:-) i jestem mega zadowolony:-)

Przygotowanie tłumika z 2.7 TDI stan bardzo fajny który kupiłem od kolegi Siemiana,tak wyglądał zaraz po zakupie

20160104_132810.jpg

Tutaj już po wyczyszczeniu znacznie lepiej:-) naprawde zdrowa sztuka:-) 20160107_124516.jpg

20160107_124523.jpg

Zabezpieczony i pryśnięty farbą do tłumików, tutaj już na zdjęciu obcjęte końcówki ,specjalnie pod ultery

20160218_081632.jpg

I wreszcie oddycha na dwa płuca:-)

20160218_113730.jpg

Zawsze chciałem by moje tłumiki nie wystawały za bardzo ,dlatego wzorowałem sie kolegami z forum i według mnie jest bomba:-) 20160218_132415.jpg

I efekt finalny:-) :-) banana mam ciagle na twarzy:-) podziękowania dla mojego taty ,to on wykonał tą cała robote:-)oczywiście już z dokładka s line:-)

20160218_135550.jpg

Witam, końcówki widzę połączone na obejmy, a jak połączyłeś z wydechem przednim ? Też obejmą czy spaw ? Ile wyniósł Ciebie ten zabieg łącznie ze wszystkim na gotowe ? :) No i jak z długością od tego 2.7 ? Pasuje p&p czy jakieś cięcia lub dokladki były ?

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, końcówki widzę połączone na obejmy, a jak połączyłeś z wydechem przednim ? Też obejmą czy spaw ? Ile wyniósł Ciebie ten zabieg łącznie ze wszystkim na gotowe ? No i jak z długością od tego 2.7 ? Pasuje p&p czy jakieś cięcia lub dokladki były ?

Witam, końcówki widzę połączone na obejmy, a jak połączyłeś z wydechem przednim ? Też obejmą czy spaw ? Ile wyniósł Ciebie ten zabieg łącznie ze wszystkim na gotowe ? No i jak z długością od tego 2.7 ? Pasuje p&p czy jakieś cięcia lub dokladki były ?

Końcówki są połączone są na obejmy , odziwo druga cześć tez jest na obejmy,co do kosztów :-) to było ich trochę:-)

Tłumik 800zl z 2.7 TDI (p&p)mój był już z wszystkimi wieszakami:-)

Dokładka s line 240 zl nowa z aso

Osłony termiczne ,dwie sztuki mnie wyniosly 100zl

To tak z grubsza , nie liczac robocizny oraz różnych duperelek ktore tez kosztowaly okolo 100zl (jak np. Wd40, śruby do osłon termicznych ,pasta do tłumików itp.)

Koncowki ultery 90? Jest o niebo lepiej ale mozna pomyslec co by prawa koncowke troszkę lepiej spasowac. Też zaraz pakuje ultery bo te zwykle rurki odbieraja autu uroku :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Racja co do prawej czesci:-) popracuje nad tym:-) ultery 90:-) zmieniaj bo warto:-)

Dobrze siadło :thumbup1:

Dzięki wielkie:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry spas końcówek (wystawanie) ;), tak ma być. W końcu tyłek wygląda jak trzeba :) dokładka sline i dwie rury na dobrych końcówkach robią robotę. :D

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...