Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad fotelami s-line tylko z B8 powinny pasować tylko nie wiem jak z kostkami .

Powinny pasować, dam znać na dniach Sam się do takich przymierzam, zrobiłem w b8 500 km na nich i są wygodne Sporty z b7 to porażka, zaraz plecy bolą, już wygodniejsze naleśniki są mimo niewielkiej regulacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda niestety,ale wygląd Recaro jest dla mnie niedoscigniony:-) i juz szukam dlugo,bede szukac tyle aż znajde w stanie bardzo dobrym:-) jestem uparty:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad fotelami s-line tylko z B8 powinny pasować tylko nie wiem jak z kostkami .

Powinny pasować, dam znać na dniach Sam się do takich przymierzam, zrobiłem w b8 500 km na nich i są wygodne Sporty z b7 to porażka, zaraz plecy bolą, już wygodniejsze naleśniki są mimo niewielkiej regulacji :)

Tak mi się zdawało że gdzieś je widziałem w b7 :)http://a4-klub.pl/index.php?/topic/226161-b7-bpw-schwarzen-tank-by-blutucz-samochod-skradziony-bylo-audi-jest-bmw/page-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny pasować, dam znać na dniach Sam się do takich przymierzam, zrobiłem w b8 500 km na nich i są wygodne Sporty z b7 to porażka, zaraz plecy bolą, już wygodniejsze naleśniki są mimo niewielkiej regulacji

Nie zgodzę się z tym, może masz coś z kregosłupem. Ja zrobiłem 1200km nic mnie nie bolało i uważam je za bardzo wygodne.

Tak poza tym bardzo ładny sedan kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny pasować, dam znać na dniach Sam się do takich przymierzam, zrobiłem w b8 500 km na nich i są wygodne Sporty z b7 to porażka, zaraz plecy bolą, już wygodniejsze naleśniki są mimo niewielkiej regulacji

Nie zgodzę się z tym, może masz coś z kregosłupem. Ja zrobiłem 1200km nic mnie nie bolało i uważam je za bardzo wygodne.

Tak poza tym bardzo ładny sedan kolego :)

No wiadomo każdy lubi inaczej siedzieć Z kręgosłupem mam wszystko w porządku :) Dla porównania Ci powiem że w b6 takiego problemu nie miałem, niemniej jednak to nie wątek o wygodzie poszczególnych foteli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa staram się jak moge:-) zawsze jest coś nowego do kupienia:-) do wyrezania:-) oczywiscie każdy ma prawo do swojego zdania i w tym przypadku wyboru fotele z b7 czy b8:-) ja pozostane przy fotelach z b7:-) mysle że co jak co ale Recaro chyba nie bede musiał się wstydzic:-)

Mam jeszcze pytanko czy wszystkie recaro z b7 mają pełna regulacjie elektryczną zarówno w fotelu kierowcy jak i pasażera?

I jeszcze szukam jednego fajnego bajeru mianowicie ledy w plastikach lusterek zewnętrznych :-)

Coś takiego:-)

gn1253_podswietlane.jpg

Oczywiście lusterko pochodzi z audi a6 c6:-) robiliscie juz u siebie ten mod?

Czyżby nikt nie montował?

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasują p&p? Nie licząc oczywiście podłączenia tego.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasują p&p? Nie licząc oczywiście podłączenia tego.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Troche trzeba porzeźbić w stelaży lusterka, ale dosłownie kilka ruchów pilnikiem. W moim temacie są zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jak z podłączeniem tego?p&p? Bo w plastiku dowiadywalem sie że aż tak dużo roboty nie ma, a jak z kabelkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:-) teraz tylko dorwac lusterka od a6 c6:-) może ktoś z was posiada na sprzedaż?

Takie małe dzisjejsze przy aucie które bardzo chciałbym mieć:-)

IMG_20150430_175804.jpg

IMG_20150430_175751.jpg

Może kiedyś:-)

Powiedzcie ile potrzeba ciapciaków żeby założyć bixenon? Mam tu na myśli komplet lamp,oglądam allegro ciągle i widze że można kupić komplet za 900zl i za 2000tys zl,dosyć duża rozbieżność.

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jak na to patrzysz czy chcesz wszystko jak z fabryki czy nie

- bixy albo bixy skrętne - to zależy za ile zdołasz ustrzelić tak jak podałeś - 900-2000zl

- czujniki poziomowania - max 200zl za komplet

- sterownik 100zl

- zdes pod spryski - to też zależy za ile ustrzelisz

- zbiornik z pompką

- no i parę $$$ jakiemuś specowi za montaż

- i do tego według uznania

bo lustro z czujnikiem masz

czyli tylko włącznik DRL


ty masz osłony

http://allegro.pl/lusterko-a4-b7-a6-c6-oslona-dolna-podswietlanie-i5317739318.html

Edytowane przez oprych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do pytania poprzednika odnośnie osłon dolnych pod lusterka?! :hi:

Dajesz czadu z modami :thumbup1:

Gratuluje i życzę owocnych modów :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P&p osłony lusterek z led z a6 c6? aż tak dobrze niestety nie ma:-) ale nie jest przy tym aż tak ponoć dużo roboty:-) jak kupie i założe to sie pochwale oczywiście:-) a co do bixów ,to mój priorytet teraz to RECARO:-) a to troche kosztuje:-) ale chciałem wiedziec ile to mniej wiecej kosztuje:-) za te szczegółowe wyliczenia dziekuje koledze oprych:-) a tak na marginesie nie dawno zmieniony zderzak nq s line właśnie ma spryski:-) więc ten punkt odpadnie:-)

Serdeczne dzięki za miłe słowa :-) tego nigdy nie za wiele:-) staram się jak mogę:-) na szczęscie żona zbytnio nie protestuje :-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego modzenia

Daj znać jak z tymi lusterkach bo sam się zastanawiam nad zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dam znać:-) właśnie kupiłem osłony z oświetleniem led z aukcji którą podesłał mi oprych:-) swoja drogą myślałem ,ze jestem specjalistą w szukaniu różnych dodatków do auta ,a tej aukcji nie znalazłem,a cena rzeczywiscie nie duża:-) jeszcze raz dzięki oprych:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...