Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Na temat ciapatych pseudo-mechaników mógłbym napisać wiele.Bardzo często zdarza mi się poprawiać po nich robote.Szczytem ich braku kwalifikacji było założenie klocków hamulcowych blachą do tarczy :polew: .U nich liczy się własny biznes jak ma klucz do kół to już otwiera interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"moi" anglicy-tez nie lepsi-pytali się mnie,co to za puszki metalowe mam koło filtra pow i obok pompy ABS-chodziło o przetwornice-wystarczyło popatrzeć,gdzie kable prowadzą... :gwizdanie: :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzicie wlasnie dlatego staram sie robic dlubanko przy aucie z "uzyciem" Polakow :decayed: a nie dosc ze sa lepsi to jeszcze wieeele taniejsi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzicie wlasnie dlatego staram sie robic dlubanko przy aucie z "uzyciem" Polakow :decayed: a nie dosc ze sa lepsi to jeszcze wieeele taniejsi :gwizdanie:

no to masz fajnie,bo w mojej okolicy ,auta typu vag-to niestety,ale elektronikę to ja muszę ogarniać i im podpowiadać,co robić-iestety ogłaszają się pseudofachowcy,którzy kupili kabel do Vaga na Ebayu,ściągnął jakąś wersję vaga,poczytał jakieś fora internetowe i chce na tym zarabiać pieniądze,jak w 1,6 miałem problem z przepustnicą-gość mi mówi,ze przyjedzie i podepnie kompa i wszystko naprawi,bo takie auta ,,to się teraz laptopem naprawia-jebłem śmiechem i mówie-no to przyjeżdzaj,zobaczymy,co potrafisz-nie pokazał się...a szkoda,może bym się czegoś nauczył... :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzicie wlasnie dlatego staram sie robic dlubanko przy aucie z "uzyciem" Polakow :decayed: a nie dosc ze sa lepsi to jeszcze wieeele taniejsi :gwizdanie:

no to masz fajnie,bo w mojej okolicy ,auta typu vag-to niestety,ale elektronikę to ja muszę ogarniać i im podpowiadać,co robić-iestety ogłaszają się pseudofachowcy,którzy kupili kabel do Vaga na Ebayu,ściągnął jakąś wersję vaga,poczytał jakieś fora internetowe i chce na tym zarabiać pieniądze,jak w 1,6 miałem problem z przepustnicą-gość mi mówi,ze przyjedzie i podepnie kompa i wszystko naprawi,bo takie auta ,,to się teraz laptopem naprawia-jebłem śmiechem i mówie-no to przyjeżdzaj,zobaczymy,co potrafisz-nie pokazał się...a szkoda,może bym się czegoś nauczył... :decayed::wink4:

A ja sie ciesze ze i tacy sa przynajmniej mam co robic bo przynajmnej 2 razy w tygodniu mam auto po takich fachowcach ktorzy twierdza ze sie znaja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie -Bristol - sytuacja z poważnymi mechanikami od VAG to pustynia i mega problem. Przetestowałem "specjalistów od VW/Audi" polaków i słowaków - mega tragedia - mieli na myśli chyba czasy B2 i 100-tek. Temat morze. Przetestowałem angielskie zakłady specjalizujące się w Audi itd. - wymieniacze i to na dodatek nie to co trzeba - przykład: "trzeszczenie" przy załączeniu kierunku - diagnoza: do wymiany przekaźnik (ten. z włącznikiem awaryjnych) - cana 60 f. Po naprawie bez zmian. Kolejna diagnoza: uszkodzony przełącznik kierunków (czytaj. wajcha kierunków z tempomatem). Wymiana 120 f. Koszt całkowity - 180 f !!! Kolejny przykład z czujnikiem ABS, wtyczką przy skrzyni (padł prędkościomierz i reszta zwięzana z tempomatem i innymi danymi na fis), kolejny przykład ..... quwa nie będę nic pisał bo nie będzie o czym na Zlocie rozmawiać :wink4: Niestety, ale do Albinka i Matysssa mam daleko, choć raz do Barton (Matysss) jechałem. Jedyny mechanik jakiego udało mi się znaleść, który brdzo dobrze i zgodnie z zasadami ogarnia VAG to .... mechanik z ASO Audi, który w soboty robi legalne fuchy w ASO nr 2 (lakiernia i blacharnia) za inne pieniądze, ale jakość ta sama :good: Co mogę robię sam przy pomocy jak do tej pory forów Audi, ETKA, ELSA, TYSKIE :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ale żaden kozak ze mnie z Vag-iem uczę się pilnie przez wszystkie ranki ale brakuje mi nowej czytanki :tongue4:.Jak zacząłem swoją przygodę z A4 to nie wiedziałem co to jest inter -fejs :polew:.Dzisiaj się z tego śmieje ale to prawda.Tak jak piszesz jak się spotkamy na jakimś zlocie to opowiem pare historii co ciapaci odwali w warsztatach :shocked:.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 00:15_________________________________________________Życzę zdrowych,wesołych,pogodnych i radosnych świąt Wielkanocnych .Smacznego jajka i mokrego Dyngusa !.Wesołego Alleluja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę zdrowych,wesołych,pogodnych i radosnych świąt Wielkanocnych .Smacznego jajka i mokrego Dyngusa !.Wesołego Alleluja !!!

wzajemnie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę robię sam przy pomocy jak do tej pory forów Audi, ETKA, ELSA, TYSKIE :notworthy

I tak trzymać :good:

Cały czas tak robię i jeszcze furka żyje :naughty:

PS. Niestety Tyskiego tu brak, więc wspomagam się Lidlowymi sterydami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Artur gdzie żeś zawendrował na "nasze" rewiry? :naughty: :naughty: :naughty:

ps pijemy coś dziś wieczór?[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 23:49_________________________________________________

Zdrowych i pogodnych swiat panowie i Panie smacznego jajka, wesolego baranka i mokrego dyngusa. Wesolego Alleluja

no z tym mokrym dyngusem,to bym uważał... :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Artur gdzie żeś zawendrował na "nasze" rewiry? :naughty: :naughty: :naughty:

ps pijemy coś dziś wieczór?

Juz dwie butelczyny Bardolino wysączyłem i sie zastanawiam, czy otwierać trzecią :decayed:

Po raz pierwszy od dawna mam 100% niedzieli wolne, także nawet mogę mieć kaca. Tyle, że na F1 muszę wstać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Artur gdzie żeś zawendrował na "nasze" rewiry? :naughty: :naughty: :naughty:

ps pijemy coś dziś wieczór?

Juz dwie butelczyny Bardolino wysączyłem i sie zastanawiam, czy otwierać trzecią :decayed:

Po raz pierwszy od dawna mam 100% niedzieli wolne, także nawet mogę mieć kaca. Tyle, że na F1 muszę wstać :decayed:

nie p[ierdol tylko otwieraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka leci pomalu,bez kompa bylem przez jakis czas wiec sie nie odzywalem..... (za dwa tygodnie bede mial pompe 11 do mojego traktora..... :evil:)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:05_________________________________________________a co u Ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...