Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak się robi w każdym warsztacie :slina:

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Wyświetleń 178,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

20tys , full service history tylko Audi, Black Line itp :)

Opublikowano
20tys , full service history tylko Audi, Black Line itp :)

zlotych ? biore:decayed: :polew:

kurde a ja swoja audi w koncu pogonilem, plany byly by robic i bylo by u kogo:kox: ale powiem wam ze renata obecnie mnie nie zawodzi:decayed: prace ulatwia i to jak a pojemna jest:kox: chyba na lato jak dobrze pojdzie wpadnie motor bo z tym siliczkiem to nie poszaleje :facepalm: a dwa auta to insurance za drogo:thumbdown:

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Ogolnie polecam sie Panowie:decayed:

http://www.facebook.com/BushmanGardening

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

co tam Panowie? przycichło coś tutaj...

Opublikowano
ile sobie życzysz za nią?

Dominik terz na v8 sie przesiadasz........... ;)

Opublikowano
  • Autor
ile sobie życzysz za nią?

Dominik terz na v8 sie przesiadasz........... ;)

chciałbym...

Opublikowano
ile sobie życzysz za nią?

Dominik terz na v8 sie przesiadasz........... ;)

:slina: a co Szkopek z tym twoim srebrnym b5:decayed: pokazal bys ta furke co teraz smigasz:kox:

Opublikowano

a4 dociera teraz zona,ja tylko od czasu do czasu ja odmulam.... ;) jak bede mial chwile to porobie jakies foty a8

Opublikowano

Będę miał okazję obejrzeć tą A8 na zlocie w lutym który organizuje AM. Czy jest ktoś chętny na zlot zimowy ?

Opublikowano
Będę miał okazję obejrzeć tą A8 na zlocie w lutym który organizuje AM. Czy jest ktoś chętny na zlot zimowy ?

Dominik przyjezdzaj bo juz dawno sie nie widzielismy..............

Opublikowano
  • Autor

pod koniec marca muszę być w PL po odebranie paszportu i przy okazji wpadnę na Zlot do Bukowiny, na który już wcześniej planowałem przyjechać, tak że już jest wszystko zaplanowane od jakiegoś czasu-Mario dzwonił do mnie i poczułem się na prawdę wyróżniony, kiedy mnie osobiście zaprosił, ale tym razem nie zobaczymy się-będzie jeszcze okazja:wink4:

Opublikowano

Już od dłuższego czasu unikasz spotkania z nami , nie ładnie . Za każdym razem jakieś wymówki . Kiedyś zrobimy Ci niespodziankę i wjedziemy do Ciebie :grin:

Opublikowano
  • Autor

czekam:naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Już od dłuższego czasu unikasz spotkania z nami , nie ładnie . Za każdym razem jakieś wymówki . Kiedyś zrobimy Ci niespodziankę i wjedziemy do Ciebie :grin:

co nie niby moderator a nawet na piwo nie wpadnie:thumbdown::thumbdown: rozumiem jakby mial daleko:decayed:

Opublikowano
  • Autor

to już do Andrzeja mam bliżej, niż do Was...:grin::wink:

Opublikowano

Drzwi u mnie są cały czas otwarte kiedy będziesz ?:drinks:

Opublikowano
  • Autor
Drzwi u mnie są cały czas otwarte kiedy będziesz ?:drinks:

pewnie kiedyś wpadnę...:whistling::wink:

Opublikowano
Drzwi u mnie są cały czas otwarte kiedy będziesz ?:drinks:

pewnie kiedyś wpadnę...:whistling::wink:

mowcie kiedy to sie podlacze...... ;)

Opublikowano
  • Autor

zorganizujemy coś:wink:

Opublikowano

Jestem otwarty na wszelkie propozycje :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.