Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

25 października -27 .

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Wyświetleń 178,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurrrr.. akurat mam wyjazd do Londynu na ten weekend zabukowany :facepalm: a do blackpool z manchesteru tak blisko :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ja mam to samo-jak chłopaki organizują coś blisko mnie0-to mam wyjazd, albo coś innego, a setki km-nie chce mi się jechać-gdziekolwiek by to nie było...:kwasny:

Opublikowano

To trzeba w Bradford zrobić Andrzeju ;)

Wysłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

no do Bradford- przyjechałbym:wink4:

Opublikowano

Tylko objecujecie a jak by doszło to do skutku to każdy miałby ważny wyjazd albo coś innego :grin::wink::slina:

Opublikowano
  • Autor
Tylko objecujecie a jak by doszło to do skutku to każdy miałby ważny wyjazd albo coś innego :grin::wink::slina:

:grin::grin::grin::wink4:

Opublikowano

moglo by byc fajnie......... ;)

Opublikowano
  • Autor

no to organizujemy coś , ale teraz trzeba poczekać, bo w Blackpool jest-to na pewno wielu nie będzie się chciało zlot po zlocie robić, ale w innym czasie-jestem za

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Domjenick ja z checia bym sie sie pisal bo juz dawno Cie nie widzialem ale jesli chodzi o mnie to dopiero po Sylwestrze...... ;)

Opublikowano

Ja tam wszędzie dojadę :banan:

Opublikowano

Ja NIGDY nie odmowie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany zna ktoś może jakąś stronę internetową w UK gdzie można kupić części online , coś jak sklep.gajos.com.pl w PL ?

Opublikowano

nic mi sie o uszy nie obilo Miki

Opublikowano

A jakie czesci szukasz ? Ja zawsze uzywam ECP i Mister Auto...

Opublikowano
A jakie czesci szukasz ? Ja zawsze uzywam ECP i Mister Auto...

tak jak w pl szukam strony , gdzie można kupić wszystko od najmniejszej śrubki po części nadwozia :kox:

bo te serwisy ASO w UK to jakaś porażka , bynajmniej w moim mieście :doh::doh::facepalm:

znalazłem podobne strony w Niemcowni i Holandii ale w UK raczej nic takiego nie ma , gdzie można kupić dosłownie wszystko

Opublikowano

A co jest nie tak z ASO w UK ?

Opublikowano

Miki - zobacz tutaj:

Trade Parts Specialists

Nie wiem, czy robią wysyłkę ale widziałem, że w Cov mają busiki i dowożą części (chyba do warsztatów).

Ja mam około 2km do nich, to nawet nie pytałem :wink:.

Opublikowano

to że oni nie mają pojęcia o tym co sprzedają i do tego jeszcze się dziwią że chcę kupić to albo to i że chcę to sam zamontować.

Najlepszy tekst usłyszałem ostatnio jak mi gość z garażu powiedział że nie powinienem sam ingerować w elektronikę bo mi samochód może się spalić. :doh:

Podałem mu adres naszego klubu ,żeby zobaczył co tu się dzieje :decayed:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Miki - zobacz tutaj:

Trade Parts Specialists

Nie wiem, czy robią wysyłkę ale widziałem, że w Cov mają busiki i dowożą części (chyba do warsztatów).

Ja mam około 2km do nich, to nawet nie pytałem :wink:.

dzięki , zaraz to oblukam widzę tylko że trzeba się zarejestrować

Opublikowano

a to to wiem, mi kiedyś mówili, że wyjmaków do radia nie można kupić, dopiero jak do etki się sam dobrałem u nich w biurze, to zamówili... Generalnie podajesz nr części i w nosie z nimi... Chociaż ja do ASO wróciłem, jak była zmiana systemu zamawiania w całej UK. W TPSie 2 tygodnie na yebaną wtyczkę do przekaźnika czekałem, a w ASO 10% zniżki już mam :wink:

Ale jest szansa, że wysył robią...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.