Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Ustalmy date i na jednodniowy spocik możemy podjechać.Chętnie poznam więcej osób z bzikiem na jedną marke :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

więc miejsce jest-kto chce-pojedzie... :wink4: zobaczymy,czy taka forma spotkań się przyjmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domienick przyjedziesz

niestety Andrzejku-tym razem nie dam rady,z różnych powodów-ale,jak zwykle-służę pomocą w ogarnięciu tematu,na łamach forum...proponuję założyć nowy wątek w tym dziale-info czas,miejsce,godzina-nie każdy nowy,czyta ten temat,a jako osobny-wyświetli się każdemu,po kliknięciu na opcję " pokaz wszystkie nieprzreczytane tematy" :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczmy czy w ogóle będzie jakieś zainteresowanie.Szkoda że nie możesz ,rozumiem .Może następnym razem albo coś u ciebie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczmy czy w ogóle będzie jakieś zainteresowanie.Szkoda że nie możesz ,rozumiem .Może następnym razem albo coś u ciebie :cool1:

i u mnie można by coś zrobić...tereny ciekawe-Zamki dookoła,ciekawe Wybrzeże...nie ma problemu-ale może najpierw Wasze propozycje,ja mogę jedynie wspólną trasę po Wybrzeżu zorganizować-jedyne koszta-to paliwo,bo grila nad morzem też da się zrobić... :wink4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ale to po tym.I tak chcę trochę zwiedzić Twoje strony,więc pasowałoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu-ze Szkocji pewnie też ktoś przyjedzie,bo do "kreski" tylko 30 pare km :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Panowie wlasnie zamiescilem info nt letniego zlotu AM :http://www.a4-klub.pl/smf/reszta_swiata/2325_lipcaletni_zlot_audimaniacs-t132510.0.html;new#new

Liczymy na wasza obecnosc :wink4:

Pozdrawiam: Mario

Dzięki Mario !!! Pozdrawiam serdecznie całą ekipę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze znow sie zaczelo ruszac cos tutaj :)ALBINEK wiesz, ze zawsze jestescie mile widziani na kazdym zlocie AM wiec licze na to, ze sie zobaczymy wkrotce nad jeziorkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy :hi: to miłe z waszej strony :good: jak nie wyjadę do PL. w tym czasie to na pewno się pokażę.Okres wakacyjny jeszcze nie mam sprecyzowanych planów ,wkrótce się wszystko wyjaśnii :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małego pomysla na czerwiec Co by newcastle odwiedzić na mini spota można tez na zakupy wstąpić metro shopping Centre tak wiec pomysł jest ciekwe czy jest opcja żeby wypalił

ja mieszkam jakieś 40 min drogi od NC,ale za to w pięknej okolicy,przecież ,jak przyjedziesz-na zakupy Cię nie zabierzemy :wink4: Myślę,że ja i Zbyszek z Consett,jak do tej pory przyjedzie z PL-pewnie też się pojawi...U mnie w Alnwick-za dużo się nie dzieje,bo i miasteczko malutkie-ale jak ktoś lubi Morze-to 5 minut drogi ode mnie-Alnmouth,śliczna wioseczka nad samym morzem,plaża-ciekawe miejsce na spotkanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...