Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki wielkie chlopaki :) do dominika do Alnwick mam 200 mil wiec raczej tragedii nie ma ,ale troche wstyd sie pokazac moja zajechana a4 ,poobijana i porysowana z kazdej strony niestety kupilem trupa ale juz prawie zreanimowany kiedys wam wypisze co wymienilem oczy powypadaja;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie chlopaki :) do dominika do Alnwick mam 200 mil wiec raczej tragedii nie ma ,ale troche wstyd sie pokazac moja zajechana a4 ,poobijana i porysowana z kazdej strony niestety kupilem trupa ale juz prawie zreanimowany kiedys wam wypisze co wymienilem oczy powypadaja;d

jeszcze mojej nie widziałeś,od ostatniego zlociku w Bradford,tylny zderzak wciąż nie naprawiony... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze znacie jakiegos dobrego lakiernika w pobliżu?? potrzebuje polakierowac klape i maske:)

Napisz dokładnie gdzie mieszkasz, w Bradford mam lakierników . Jak coś to daj cynk.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 13:55_________________________________________________

Okolice South Yorkshire, moge sie dopasowac, cos organizujecie w nablizszym czasie? :naughty:

Może napisz dokładnie gdzie mieszkasz, zresztą jak zaliczysz jeden zlocik to połkniesz bakcyla i odległość nie będzie stanowiła przeszkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze znacie jakiegos dobrego lakiernika w pobliżu?? potrzebuje polakierowac klape i maske:)

Napisz dokładnie gdzie mieszkasz, w Bradford mam lakierników . Jak coś to daj cynk.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 13:55_________________________________________________

Okolice South Yorkshire, moge sie dopasowac, cos organizujecie w nablizszym czasie? :naughty:

Może napisz dokładnie gdzie mieszkasz, zresztą jak zaliczysz jeden zlocik to połkniesz bakcyla i odległość nie będzie stanowiła przeszkody.

Doncaster, blisko Bradford. Do Bradford mam 15mil z pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bradford nie mam chyba daleko :) ja Jestem z Preston moje audi jest takie szaro srebrne,klape mam czarna a maska juz jest bez klaru i wyglada ochydnie i chcem klape i maske na czarno maznac;d

Jak będziesz chciał to mogę Cię umówić z lakiernikiem i się dogadasz. To kumpel z którym pracowałem zresztą to chłopak od nas z A4.[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 00:10_________________________________________________Maciekmm to będzie nas więcej żeby jechać razem do Dominika :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Chłopaczyna z Doncaster - coraz was tam przybywa :) hehe...

Widziałes może ostatnio srebrną głośną Omege latającą bokami po rondach?? :);):D

Mój koleżka Boczek tam szaleje - chłopaki go znają z klubu ;)

Hehe niezle, nie zwrocilem uwagi, ja tez szaleje po rondach ale bokiem to raczej ciezko moim Avantem, ewentualnie w zimie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Boczek to gosc :naughty:

Wczoraj został Ojczulkiem ... :)

Jak mu powiedziałem, ze grupką wybieramy się w jego okolice i może zajedziemy to zaczął zakasać rekawy i brać się za 3.0l motor, mówi, że nie odpuści żeby sie nie pościgac :) hehehe....

Dawid-szkoda, ze A3 sie tobie "lekko" zepsuła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Boczek to gosc :naughty:

Wczoraj został Ojczulkiem ... :)

Jak mu powiedziałem, ze grupką wybieramy się w jego okolice i może zajedziemy to zaczął zakasać rekawy i brać się za 3.0l motor, mówi, że nie odpuści żeby sie nie pościgac :) hehehe....

Dawid-szkoda, ze A3 sie tobie "lekko" zepsuła :(

To gratulacje dla swiezego ojczulka. Niech kolejny wie co to nieprzespane noce :kox:

Co do mojej A3 to caly cza mam metlik w glowie czy sprzedawac czy robic tymbardziej ze stoi pod domem i korci. Naprawa wyniesie grosze ale utrzymywac 2 samochody to lekka przesada a do pracy musze jezdzic dieslem bo teraz widze roznice. Zamiast 140f/tyg wydaje ok 50f/tyg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...