Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma za bardzo sensu dlubac wiecej a z tego co wyczytałem na forum to z mym kolektorem i turbo od AWX to raczej wiecej nie będzie a poza tym to I tak będzie duZo na razie i tak musze się przygotować na duże wydatki autko mam już 3 lata i do tej pory prawie kasy nie wlozylem ale 40K dolozylem tak wiec autko z 89000mil powoli zaczyna wymagać a nie mam w planach go sprzedawać bo mam trochę większa inwestycje do wykonania

Tak wiec czekam i może się uda coś w grupie powirusowac i wasze mordki zobaczyć bo tylko kilka miałem okazje widzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az miło uderz w stół a odpowiednie głosy padną

Wchodzę to z miła chęcią

Wszystko super ale do londka kawal drogi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zeby z 1.8t (150) zrobic 200+ to chyba nie wystarczy sam program :gwizdanie:

no nie wystarczy :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to i kilka kucykow wiecej doda uśmiech na twarzy

wmontuj MBC i od razu się uśmiechniesz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MBC-manual boost controler-zawór umożliwiający zwiększyć i utrzymać ciśnienie doładowania-z czym się to wiąze-chyba nie muszę tłumaczyć :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale my chcemy po ludzku i fachowo zrobiona robote

wystarczy ze na codzien sie borykam z diagnostyka i srubkami czasami trzeba komus dac zarobic w czyms co moja mocna strona nie jest i najwazniejsze zawsze moge sie postawic po drugiej stronie kasy i ponarzekac w sumie codziennie sie ucze od maniakow w pracy wiec raz na jakis czas nie zaszkodzi wydac i ponarzekac hehe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem że mogę regulować ciśnienie doładowania , ale ja nie chcę tego robić .Chcę żeby było to zrobione tak żeby działało i tyle. Wiesz jak to działa , więc wytłumacz wszystkim jak chłop krowie na rowie. Nie wszyscy są oblatani tak jak Ty lub My. Wytłumacz reszcie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz reszcie o co chodzi.

no przecież wyżej napisałem

zawór umożliwiający zwiększyć i utrzymać ciśnienie doładowania

:gwizdanie:

Zrozumiałem że mogę regulować ciśnienie doładowania , ale ja nie chcę tego robić .Chcę żeby było to zrobione tak żeby działało i tyle

"zabawy" z podniesieniem doładowania,w celu zwiększenia mocy-to jest najprostsza sprawa,ale jeśli ktos chce tylko,żeby auto jezdziło-to niech lepiej odda audi do tunera i po kłopocie-temat tuningu silników-to rzeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...