Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

No to pięknie!:decayed: Spoko, na darmo nie pojechałem! Udało się że akurat było OK i wróciłem do domku na kółkach:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No kuźwa, nie mów że byłeś u mnie i nic nie wiedziałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaaaaaaaaaaaa.....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, pociągiem z Southampton do Bournmouth, byłem na miejscu w sobotę około 12, o 14 wyjechałem w stronę Holyhead:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, kawałek siana było co...

Dziwne, 170 kucy że niby? A nie 200 tak jak reszta 2.0 TFSI?

Jeśli zaśmiecam wątek to proszę dać znać i się przerzucim.

Szkoda, że się nie nie zgadaliśmy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6stki miały 170ps, dziwne, bo a4 lżejsza a większa moc... Ale podobno potencjał dobry i samą mapą 230-240 można spokojnie wyciągnąć zależy od serii. Dzisiaj stanąłem z 2.0tdi 140ps to przy 100 była już z 4 długości za mną, tylko spalanie ze 4 razy takie :decayed: Ale narazie mi nie przeszkadza. Jak chcesz o a6stkach pogadać do chodź do tematu A6 C6 Rulezz

http://a4-klub.pl/c6-rulezzz-179/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie.

Zdziwiłem się, bo właśnie miałem dwie A4 2.0 TFSI i obie były 200 BHP i kolega miał tą 220, to ona zamiatała :grin:

Ja osobiście wożę d*pę S4 4.2 w avancie póki co, ale w niedziele mam kupca. Ale za to mam okazję kupić S4 4.2 w saloon, z baaaardzo małym przebiegiem i tak się zastanawiam... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz! U nas jest przesrane z road tax'em i ubezpieczeniem. Za 2.0tfsi place okolo 700e/rok + 1100e/rok ubezpieczenia, na poczatek chcialem 3.0tdi ale tu juz oplaty tax 1400e/rok i ubezpieczenie 1600e/rok :facepalm::facepalm: cena ubezpieczenia to sprawa niskiego wieku i prawka od raptem 4 lat ale tax'u nie przejdziesz :/ a za ese tax 1600e/rok + ubezpieczenei nawet nie chce mysle ze 2k+ na pewno!:kwasny: Na razie jestem zadowolony wiec nie zaluje :) Miejmy nadzieje, ze sie to nie zmieni :P Szkoda, ze sie nie zgadalismy widzisz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam macie przerąbane z tymi opłatami, choć nie wiem jak wyglądają zarobki u przeciętnej osoby.

Mnie ta esa ciągle w głowie, bo jeżdżę avantem, frajda, fajne autko, wszystko prawie ma. Niestety opłaty i utrzymanie.

A najbardziej myślę o tym silniku, jak mi ma zacząć jarać olej, coś się kaszanić, to znowu by trzeba remont robić jak Winczako, kuuuupa kasy.

Póki co ma jakieś 45 tyś. mil na liczniku jeśli się nie mylę. Więc chyba powinna być okiej.

W środku nic nie zrysowane, skóry jak nówki, pachnie nowym autem.

Dzisiaj porobie jakieś foty to wrzucę do oceny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co wy narzekacie :grin: ja w londynie za 1.4 kangoo 2001r placilem 2tys funtow ubezpieczenia :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: ok road tax mniej ale tylko dlatego ze do 2001 roku auto..

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

dodam ze prawko 6lat i angielskie znizki od 2 lat :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik jak tam zlot w bt z mlodym wybawiliscie sie? :decayed:
no widziałem go tam parę razy, ale taki najebany był, ze nie szło się z nim dogadać...:grin::wink:

co do ubezpieczenia-ja na B5 miałem koło 750 funtów w pierwszym roku, a na B6 mialem już 850, potem z roku na rok spadało, potem żona prawko zrobiła, to podskoczyło znów, teraz na Tourana rocznie, razem z żoną płace 350f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był najebany to najebany, mów za siebie :decayed: Dominik mało gadał więc nie chciało mi się na siłę ciągnąć rozmowy :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Ma ktos jakas wiedze na temat dzialania tutejszej policji? Mialem mala stluczke i kolo dal noge:co:, a ja nie zdazylem spisac jego numerow. Policja:szukaj: juz sprawdzila cctv nalezace do councilu i nic nie widzieli. Przejechalem sie po okolicy i znalazlem jeszcze jedna kamere nalezaca do prywatnej firmy i policja ma tez ja sprawdzic. Znam marke, kolor i dwie pierwsze litery rejestracji. Jakie sa szanse ze go znajda?

Jak go nie znajda to naprawa idzie z mojego ubezpieczenia:whistling: i strace troche znizek:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to nic chyba nie zdziałasz.

Mój ojciec miał jedną taką akcję tutaj i d*pa.

A drugą miał jak mu się w nocy do auta dwóch gości wrąbało jak nawracał, wszystko na ulicy, pod kamerami.

Na szczęście nic się nie stało, ojcu udało się uciec z auta jak zatrzymał się na światłach.

Policja na drugi dzień, odciski, sriski, duperele, csi i takie tam. I zero. Kamery nic nie zarejestrowały, a nasrane ich na tej ulicy od groma.

Zero szkód, nikomu się nie opłacało dochodzenia prowadzić :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zadzwoń do jakiegoś prawnika polskiego-pełno ich w necie-i zapytaj się co można zrobić...

Młody-nie świruj, że taki trzeźwy byleś...:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam :decayed::decayed:

Dziewuchy z recepcji mnie miały dość już chyba, ale jak dodałem jedną na fejsie to mnie cała reszta dodała więc chyba nie było tragedii:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj linka do Karoliny:naughty::naughty::naughty::wink:

---------- Post dopisany 19-04-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 23:37 ----------

już mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...