Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Adam-trzeba cos robic-to tylko jedyne okazje do spotkan i propagacji Klubu :wink4:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 22:43_________________________________________________

mam jeszcze jeden,ale musze troszke obrobić,tutaj macie zwiastun jeszcze raz przerobiony na telefon.Ktoś już przerabiał,ale u mnie to nie chodziło,ten działa mam nokie 6680---> http://rapidshare.com/files/256591058/aaa.html

k**wa u mnie na Sony E nie dziala ten filmik-ma ktos dzialajacy na SE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DOMJENICK - nie mam filmiku ale mam wiele lepsza rade ... zmień telefon :D :D hehehe....

SZKOPEK - JAk juz mnie "dygniesz" i "zamachasz" to zwolnij chociaz do 180 zebym mial szanse do ciebie dojechac, ok ... :) Bedziemy w kontakcie, mi moze sie zachciec spac :)hehehe i moze sie zatrzymam gdzies na chwilke dluzsza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOMJENICK - nie mam filmiku ale mam wiele lepsza rade ... zmień telefon :D :D hehehe....

:tongue4::wink4::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lazlem cos takiego- http://www.autometrix.co.uk/audidriverint08/index.htm

mozna tam sie pojawic,jako Klub,lub organizacja zrzeszajaca kilka Klubow-co Wy na to?

Dominik chodzi CI o ta konkretna impreze czy wogole o tor/miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lazlem cos takiego- http://www.autometrix.co.uk/audidriverint08/index.htm

mozna tam sie pojawic,jako Klub,lub organizacja zrzeszajaca kilka Klubow-co Wy na to?

wypas... z tego co widzę coś w stylu GTi International czyli :kox:

Mam nadzieję że uda się nam zorganizować kolejnego spota dokładnie w tym terminie i w tym miejscu :evil::good:

Tak czy inaczej ja tam będę w stuprocentach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lazlem cos takiego- http://www.autometrix.co.uk/audidriverint08/index.htm

mozna tam sie pojawic,jako Klub,lub organizacja zrzeszajaca kilka Klubow-co Wy na to?

Dominik chodzi CI o ta konkretna impreze czy wogole o tor/miejsce?

chodzi mi o te impreze i wystapic ,jako Klub,co Wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto z nas bedzie sie z nimi cisnął na torze?? Bo ja ze swoimi 120 klaczami i 10 ogierami to nie mam co wjezdzac na tor :)heeheh ... Jesli wszyscy sie pisza to i ja wchodze w taka impreze, ale jak dla mnie samodzielna tez nie byla by złą opcją ...

No ale co, cjhyba trzeba sprawdzac jak to cenowo wychodzi i zaczac sie szykowac ... zobaczyc tyle audiczek w jednym miejscu samo z siebie jest frajdą :) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takich imprezach,jest podzial na kategorie,zeby byly wyrownane szanse-np 1,8T w seryjnej wersji,chipowane ze normalnym K03 turbo,K04 ,GT2X itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za choc nie wiem czy bedzie nas taka sam iliosc jesli chodzi o taki spot na tor duzo osob poprostu powaraca o 20 do domów i bedzie koniec choc moze sie myle ja tak czy inaczej jestem chetny na każda impreze tak ze na mnie mozna liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce ok. tylko że ganiać moją Audi po torze to nie będę.Mam ją do jazdy na co dzień.Jak bym wystartował to skończyła by jak mój gokart :naughty: nie odpuścił bym gazu ani na chwile.Spotkać się jak najbardziej tak :good: .A może są tam też gokarty to bym się próbował odegrać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie jestem za taka masowka bo to juz nie ten sam klimat... To nie to samo co grill, hotel, gokarty :) To tak jakby isc w grupie do pubu albo na wielkie balety :) Napewno bym sie wybral ale preferuje cos ala Bradford z nastawieniem na grilla ---->hotel ---->gokarty :) Mozna by jeszcze dorzucic kregle po grilu :)

APEL DO OSOB KTORE DALY FOTKI !!!

Mozecie tez dac linka gdzie mozna by to sobie pobrac w ori jakosci plz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...