Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

nie przejdzie :thumbdown: mój kierownik jest z pochodzenia Polakiem... wszystkie takie zagrywki wyssał mlekiem matki :decayed::polew:

Wiem Wiem Wiem ... hehe..

Popros Matke kierownika zeby napisala ci zwolnienie, skoro wyssal wszystkie jej zagrywki, podrzuc nowe pomysly :) hehehe....

Przy weekendzie chlopaki - bede zaszczycony sie z wami ponownie spotkac , rozpalić "rodzinne" ognisko i wysuszyc nie jednego browarka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dawac dawac date na nastepnego zlota ale po wrzesniu. Wtedy moje autko troszke sie odmieni :>

Dorzucilem kilka fotek

HUAN - Marcin na jaki serwer wrzucic ten filmik co Ja mam???

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka miejscowke w okolicach birmingham...

to podaj gdzie to jest ja sie przejade zobacze i dowiem o szczegoly i mozna zaczynac powoli organizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to dvd wiec troche bedzie

A nie bedzie prosciej jak podam ci adres domowy...zrobisz kopie..wrzucisz w koperte...zaplacisz 2 funty i dojdzie do mnie za 2-3 dni?:)[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 22:11_________________________________________________

Mam taka miejscowke w okolicach birmingham...

to podaj gdzie to jest ja sie przejade zobacze i dowiem o szczegoly i mozna zaczynac powoli organizacje.

Donington Park (lokalizacja 5 mil od M1 koło Nottingham)

http://www.donington-park.co.uk/

LOKALIZACJA

Jak widac miejsca na parkowanie w pare samochodzikow...jest duzo...

%7B907BBAFF-DB39-40A5-8FD4-29428CB332B0%7D.jpg

Donington_Park.jpg

W srodku muzeum Grand Prix...

museum.jpg

museum_3.jpg

museum_4.jpg

...dla tych, ktorzy chcieliby zostac dluzej pare miejsc do zakwaterowania...

HOTELE/KWATERY

Dla amatorow drogich i szybkich aut...pare opcji rozrywkowo-onanistycznych:

Jazda po torze:

- Ferrari 360/Porsche 911 Turbo

- Formula Ford

- Mini Cooper S

- Lotus Elise

...i pare innych rzeczy jak quady czy karting...istnieje rowniez mozliwosc zorganizowania czegos na styl "corporate day"...ale tylko w wypadku kiedy znalazlaby sie wieksza ilosc chetnych...GDYBY tak sie stalo...to podczas szerzej zorganizowanej imprezki moglibysmy pobawic sie w TAKIE FAJNE RZECZY

Samo miejsce znalazlem przypadkowo, szperajac na forach "mitsumaniakow"...

...oto jak oni sie bawili -----> GALERIA

Skopiowalem z a6klub.pl....kiedy pierwszy raz zakladalem watek o spocie na tamtym forum...Dajcie znaka co sadzicie...:)

Tak wlasnie looknalem na mape...moze to tak nie do konca zaraz kolo Birmingham...ale tez daleko nie jest....z mojej perspektywy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie strasznie drogo ... :(

Panowie jak dajecie fotki to dajcie tez link do http://www.rapidshare.com/ spakowane rarem

Myslisz?...nie orientowalem sie....poza tym...w UK jest jeszcze pewnie pare innych miejsc...

Jak sie orientowalem - obok mnie jest byly tor F1, koszt wjechania samochodu na tor - 120F domyslam sie ze tam bedzie podobnie albo suma za caly dzien wynajmu. Podchodze to tego troche pesymistycznie gdyz koszta to podstawa, a nie wielu z nas moze sobie pozwolic na duze koszta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik jak najbardziej,koszty chyba troche za wysokie :(:no::shocked: .Może mierzyć troche niżej coś w kosztach zbliżonych do kartingów.Moja żonka Dorota też zadowolona bo dostała pochwałe z Magdą od Krystiana (Lysaglaca) za prace przy grillu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna poszalec na parkingu pod tesco......... :polew:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 23:11_________________________________________________mysle ze jak dobrze poszukamy to sie znajdzie jakis niedrogi tor na ktory mozna by wjechac :evil:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________

oj oj oj dziewczyny sie spisaly chyba dostana etat na nastepnym zlocie co Wy na to?? zatrudnimy te panie do kuchni polskiej na zlotach w UK?? przebiegly mysli travolta

gorzej jak nastepnym razem my pojdziemy do garow a one pic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot byl :kox:

Ciezko bylo wyjechac ;(

Czekam na kolejny :slina:

Podziekowania dla organizatorow :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam miejscówę gdzie można wjechać własnym autem ==> http://www.motorsportvision.co.uk/oulton-park/index.asp jest ona położona rzut kamieniem od Chester które moim zdaniem warto przy okazji zobaczyć i spędzić tam chociażby weekend...

jeżeli pomysł przypadłby Wam do gustu mogę się rozejrzeć konkretniej i w konsekwencji podjąć zorganizowania całej reszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3 godzinki mnie niebylo i juz dwie strony nawalili :tongue4: Niewiem co wam sie najbardziej podobalo ale mi...klimat! :good:

Atmosfera byla za***ista,zero buractwa i podejscie pelna kulturka takze czekam na nastepny zlot...wrzesien wydaje mi sie za***ista opcja bo bedzie jeszcze stosunkowo cieplo,pozatym chlopaki/dziewczyny gdzie tam k..a pazdziernik!!!Cale wieki :wallbash: Ankieta wskazana i to jak najszybciej bo jak co to trzeba Niesowi L4 krecic :polew:

Aha pamietajcie ze nietrzeba walic po kosztach,tor itd bo po tym zlocie potrzebujemy tak naprawde kawalek trawy i siebie nawzajem i znow bedzie za***iście :>

Wszystko zalezy jaka date ustalimy bo jak juz bedzie piz*ziec to trzeba bedzie sie gdzies wbic a to juz wiaze sie z kosztami(no chyba ze wynajmiemy sobie pieterko na parkingu krytym-Bradford odpada,bo tam nas juz niechca :polew: ) ale wiem ze damy rade co nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...