Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w moim przypadku praktycznie cały wrzesień odpada... ostatni wolny weekend który mam to 22-23 sierpnia a kolejny dopiero 3-4 października :wallbash:

P.S.

W wątku galeryjnym wrzuciłem linka do pierwszej części fotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huan-oczywiscie ,ze moge cos takiego zrobic-tylko jak przedmowcy napisali-wszyscy teraz na walizkach-ja tez za dwa tygodnie jade napierw do Niemiec,potem do kraju-dwa tygodnie mnie nie bedzie-a potem mozna myslec o czyms konkretniejszym-w moim przypadku :gwizdanie:

,ale jak checie-nie widze problemu,mozecie sie spotkac gdziekolwiek ,jak juz nie mozecie wytrzymac :wink4: potem spotkamy sie znow wszyscy-przygotowanie spota w okolicy-to kilka telefonow i mozna sie spotkac,ale zlot z calej Anglii-to juz grubsza impreza i trzeba dopracowac szczegoly,ktore okazaly sie bledami w czasie poprzedniego zlotu np identyfikatory z nickiem z Forum,bo szczerze mowiac-nie kojarze duzo osob :embarrassed: trzeba lepiej dopracowac organizacje i pozniejsza logistyke- najlepiej byloby zrobic cos na jednym terenie,mam na mysli nocleg blisko miejsca spotkania,pomyslec bardziej konkretnie,co zrobimy w razie zlej pogody,a to w pozniejszym czasie moze sie okazac kluczowa sprawa,bo teraz pogoda bedzie juz tylko gorsza... -oczywiscie teraz byloby latwiej,bo wierze,ze wiecej osob byloby zaangazowane w stworzenie imprezki na na prawde wysokim poziomie... :wink4::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie miejsce i daty ,to wrzuce ankiete-nie ma problemu,ja jestem wylaczony z wyjazdow do wrzesnia... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spiesz się tak z tymi laczkami do palenia bo jednego na zlocie za to pieski pogoniły. :polew: Miał wtedy nie ciekawą minke :confused4: .Trzeba poczekać aż wszyscy powracają z urlopów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiec trzeba szykowac impreze pod dachem... :naughty:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 00:31_________________________________________________Nies-a ja nie widzialem naszej wspolnej fotki-bylismy tam wszyscy...gdzie ona sie podziala? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo ten gosc co mial tega mine po paleniu gumy to bylem ja.wiec spoko damy rade

bylo dwoch,co palilo gumy... :mysli: Ty jestes ten co zaczal,(malowane lampy utkwily mi w pamieci... :wink4:)czy ten,co policja przeprowadzila pouczajaca reprymende?[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 14:22_________________________________________________juz wiem-ten co zaczal-tamten mial A6 w dieslu... :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...