Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Dolaczam sie do pytania Rowera. Do scigania sie z pod swiatel czy na torach trzeba bylo sobie kupic subaru STI za 2 tys., ktore juz w serii objezdza prawie kazda audice :)

"Prawie" robi wielka roznice :>

Pozatym nikt z nas nieprzyjechal do uk zeby wydawac polowe wyplaty na benzyne do tego STI

Ja osobiscie nieglosuje narazie bo to jeszcze nie ten czas,pozatym kazdy uklad mi pasuje :good:

Keep rolling,rolling :cool1:

PS:Witamy Arkadi & see you soon :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak...jedni lubia ogorki-inni ogrodnika corki...

matyss,ale tu chodzi o jakies atrakcje dla wszystkich-jedni beda palic buta spod swiatel i nic im wiecej do szczescia nie trzeba bedzie,drudzy do szczescia beda potrzebowac ladnej knajpki i nastrojowej muzyki-wiec czemu nie polaczyc tego w calosc-jednego dnia rajdy,drugiego "wieczor przy piwie",nikt tez nie powiedzial,ze audi jest najszybszym autem-ale mozna je tak "wykrecic",ze wiele sportowych aut poklepiesz po pupie i odjedziesz,ze kierowca zglupieje,a pod swiatlami po pewnym czasie,to juz tylko Ty bedziesz szukal okazji,zeby sprawdzic,czy jeszcze dasz rade :kox: ....

MARIO-mierzyles swoj czas na 1/4 ? zmierz ,jak bedziesz mial chwilke :wink4: potrzebuje cos porownac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik to jeszcze daj mi pomysla jak to zmierzyc tj ta 1/4 mili,bo czas to rozumie ze stoperem?

1/4 mili=800 metrow-ja mam licznik przestawiony na kilometry,wiec jak sprawdzalem trase na ćwiartke-tak wlasnie mierzylem odleglosc,stawalem na "kresce" ,wyzerowalem licznik i toczylem sie dopuki nie stuknelo 0,8 km,czas-stoperem-wiadomo,albo jak nie masz przestawionego licznika-to podjedz w miejsce,gdzie sie scigaja i polec ze stoperem,tylko najlepiej sam,bez zbednego obciazenia... :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna uzyc VAG'a do tego. Kto ma cos nowszego niz 409 to jest tam pomiar przyspieszen nie tylko 0-100km/h ale na 400m tez. Sa chyba jeszcze jakies posrednie ale to niewazne...

Pomiar w miare dokladny bo czas startuje od momentu wykrycia sygnalu z ABS no i zatrzymuje sie po dokladnych 400m tez wg ABS. Jak macie niestandartowy rozmiar kol to moze byc lekkie przeklamanie ale do przyjecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimo- w grudniu po poludniu :> Niestety narazie do Pl sie niewybieram predzej jak na swieta,pora zainwestowac kase w samochod :tongue4:

Dominik-licznik mam niestety w milach,vag odpada,miejscowka gdzie sie scigaja tez...pytalem w pracy o miare 100m ale niestety,bralem pod uwage licznik rowerowy z mozliwoscia zmiany srednicy kola,ale te najtansze tego niemaja :kwasny: malo tego bralem tez pod uwage otoczenie tzn lampy uliczne sa rozstawiane wdl jakies normy co iles dziesiat metrow i probuje sie doszukac tego standardu na necie ale chyba predzej skoluje cos innego jak miare,laser,kolko miernicze...mam nadzieje ze niechcesz tego na juz...daj mi chwile bo 5cio metrowka mi zejdzie z pare godzin :polew: :polew:

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no - 5cio metrowką to faktycznie sobie pobiegasz :) Jesli chodzi o licznik to przeciez mozesz sobie vagiem zmienic na km, albo wykorzystac mile ... w koncu to odcinek na 1/4 mili :) powodzonka

A jeszcze jesli wolno zapytac- cóż to zainwestycja w auto sie szykuje?? chyba nie kolejne kucyki?? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mi chwile bo 5cio metrowka mi zejdzie z pare godzin

:polew: :polew: :polew: słupy telefoniczne "powinny" byc co 25 metrow.ale to jest uzaleznione od tego-co jest pod nimi :wink4:

pewnie,ze mi sie nie spieszy :wink4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 20:49_________________________________________________

chyba nie kolejne kucyki

a wieksza suszare sobie chce sprawic... :kox: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiar w miare dokladny bo czas startuje od momentu wykrycia sygnalu z ABS no i zatrzymuje sie po dokladnych 400m tez wg ABS. Jak macie niestandartowy rozmiar kol to moze byc lekkie przeklamanie ale do przyjecia...

etronic a jaki dokladnie sygnal z ABS startuje zegar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil a zebys wiedzial ze kucyki :naughty: Robie baze pod big suszare,zmieniam pare gratow...wydech 2,5 back boxy robione na zamowienie w Pl (bedzie foto),zmiana TIPa,wymiana N75 na ECS Race,zmiana DV na Forge Splitter,wieksze wtryski i nowy soft i wreszcie ROLKI :evil: Pozatym wrzucam sprezyny Koni -35-40,a stare moge komos opchnac jesli by ktos chcial (-20mm od serii ori,ze sport zawiechy)

Dominik spoko,spoko damy rade od poniedzialku bede mial wolne to bede mierzyl :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile masz najechane na tych sprezynach-moze bym byl zainteresowany :naughty:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 22:55_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avj_splitter-t90126.0.html mario- tutaj masz linka-looknij :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jakies 70-73 tys Mil,mam tez do nich gumy usztywniajace bo mi tyl trze na wybojach a do tych nowych sprezyn usune nadkola :naughty:

A ja jak sie Ciebie Dominik pytalem to mowiles "nieee nic tylko stozek " a bylo slychac gada :naughty: No coz czesci juz mam zamowione wiec nastepnym razem zobaczysz jak psyka moj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...troche duzo,patrzylem tez na fotki Twojego auta,fajnie siedzi,ale chyba sie zdecyduje na -30,moze -35 :mysli: patrzyles na linka :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak sie Ciebie Dominik pytalem to mowiles "nieee nic tylko stozek " a bylo slychac gada

bo na zlocie byl tylko stozek...na ostatnim zdjeciu jest data,kiedy byl zamontowany-3 dni temu... :gwizdanie:

na zwyklym stozku sam DV tez bedzie slychac,tylko to jest troche inne "sykniecie"-wlasnie takie,jak slyszales...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...