Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomiar w miare dokladny bo czas startuje od momentu wykrycia sygnalu z ABS no i zatrzymuje sie po dokladnych 400m tez wg ABS. Jak macie niestandartowy rozmiar kol to moze byc lekkie przeklamanie ale do przyjecia...

etronic a jaki dokladnie sygnal z ABS startuje zegar?

No wlasnie sygnal z czujnika ABS. Na przegubie masz pierscien "zabkowany" i czujnik nad nim. Zegar startuje wraz z wykryciem pierwszego "zabka" przewijajacego sie pod czujnikiem. Zabkow jest (o ile dobrze pamietam) 45 wiec jak tylko ruszysz to zegar startuje i mierzy twoj czas.

Chyba dosc prosto wyjasnione... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik wszystko rozkminione,miejscowka jest,400m zmierzone teraz tylko zaopatrzyc sie w stoper i chwile wolnego czasu na pare przejazdow.Zrobie to na weekend.Dzis smigalem tak probnie tooo wooo...niezdazyla mi sie trojka skonczyc...doliczylem do 15tu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sygnal z czujnika ABS. Na przegubie masz pierscien "zabkowany" i czujnik nad nim. Zegar startuje wraz z wykryciem pierwszego "zabka" przewijajacego sie pod czujnikiem. Zabkow jest (o ile dobrze pamietam) 45 wiec jak tylko ruszysz to zegar startuje i mierzy twoj czas.

Chyba dosc prosto wyjasnione... :naughty:

dzieki, wiem jak tego typu czujniki dzialaja, chyba podobny jest nawet na wale korbowym silnika i mierzy predkosc obrotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcielibysmy czesto,ale roznie to bywa-teraz wakacje i sezon urlopow-potem cos sie na pewno ruszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheeh, robimy meska wyprawe, kobiety niech podlewaja kwiaty w ogrodzie :polew: sobota pasuje :good: daj znac czy jestes juz spowrotem w UK, jak nie to kiedy bedziesz, zadzwonie i sie umowimy:) wszystkich innych chetnych rowniez zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wypadam z wszelkich wyjazdow,bo przedwczoraj odebralem auto z serwisu-jedno naprawili,ale drugie-gorsze sie psuje,pada mi turbo i dymi jak parowoz :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...