Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

teoretycznie jestem gotow caly czas,bo jeszcze jezdze z dymiaca rura :decayed: ,ale jutru odstawiam rodzinke na lotnisko i wrzucam nowe turbo-bo wiesz,jak jest-odkrece turbo,urwie sie jakas srubka,zanim kupie druga-to czasu troche minie-a nie lubie wymieniac w aucie nic pod presja :wink4: na spokojnie zamienie i bedzie gralo....i nie dymilo :gwizdanie:

auto z uszkodzonym turbo,to jak czlowiek po zawale :wink4: zyc sie ztym da,ale trzeba sie oszczedzac,bo nie wiadomo,kiedy znow nadejdzie chwila grozy... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :!:

Pojawiła się możliwość zapisów na kolejną turę polarków klubowych.

Szczegóły znajdziecie >> TUTAJ <<

Serdecznie zapraszam :)

Dziękujęi pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a moze tak po prostu spotkamy sie znow w tym Hoteliku ,zostaniemy na noc,popijemy i pogadamy,gokarty na drugi dzien? z tego ,co pamietam,kazdy milo wspominal pobyt w hotelu u "wedzonego"-wiec moze jeszcze raz?-zagadac z nim mozna o wynajecie calego pietra...i sali na dole... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslalem o tym,ze przeciez mozna posiedziec i pogadac w Hotelu,pojezdzic na drugi dzien i tez moze byc fajnie,a zanim sie zbierzemy-to zrobi sie na zewnatrz chlodno,ze i tak trzeba bedzie poszukac jakiejsc miejscowki-wiec taka jest moja propozycja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohhhooo cos sie dzieje w temacie :>

Gdziebyniebylo przyjade,ale...fajnie by bylo spotkac sie najpierw na parkingu krytym (chocby na tym pamietnym z ktorego nas wyj..;) zeby moc poogladac furki,modyfikacje itp,a to dlatego zeby uniknac ciaglego wychodzenia z hotelu na parking "chodz zobaczyc to,chodz oblookac tamto".Aaa i mam nadzieje ze maja tam w Etapie sale konferencyjna zeby mozna bylo razem siasc i pogadac :wink4: aha i bronka wypic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to czekamy na innych... :wink4:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 19:37_________________________________________________dodalem ankiete jakby co... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przypominam ze w sobote 10 pazdziernika odbedzie sie Audi Driver Inetrnational... http://www.audidriverinternational.co.uk/ ....

ja sie wybieram jak byc co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhacek ja tez sie pewnie kopsne:) z tego co pamietam to jeszcze kilka innych osob mialo na to ochote:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...