Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak jak wczesniej pisalem-PW z info Kto bedzie i kto na karty sie pisze,bo w poniedzialek robie oficjalna liste,takze na karty,bo trzeba podac konkretna ilosc chetnych-z reszta ostatnim razem tez tak bylo-wiec to zadna nowosc-zastanawiac sie do poniedzialku-wieczorkiem bedzie lista :wink4:

co do wszywki-niezle dales sie nabrac Kamil :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: wlasnie otwieram browarka :wink4: myslisz,ze w jakim celu nakrecam zone ,zeby wziela wolne w pracy-zebym nie musial wracac... :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 20:55_________________________________________________

aha weznie ktos vaga bo musze skasowac serwis,please :notworthy:

recznie nie probowales?[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 20:57_________________________________________________siemasz Krystian... łatwiej zlapac osame bin ladena ,niz Ciebie na telefon... :wink4: gdzie sie podziewales?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe hej Dominik sorki ze nei odebralem ale w pracy jestem do 19 kazdego dnia a jak szef z nami robi to wogole przerabane ale spoko mozesz mnie dopisac do listy obecnych ale na karty i tym razem nie dam rady niestety choc bardzo bym chcial :) za to porobie troche Wam zdjec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak juz Artur (Szkopek) napisal to wraz z dziewczyna i corka bedziemy no i oczywiscie pisze sie na Karty takze dopiszcie mnie. Co do Vaga bedzie jak najbardziej a jezeli beda chetni i ktos z miejscowych obcyka jakis prosty odcinek moge zabrac Hamownie drogowa Dynomet i mozna by zorganizowac jakies pomiary. Mam nadzieje ze nie pogonicie mnie bo tym razem bede Golfem bo z tego co wiem to Daniel (Etronic) raczej nie jedzie. Zreszta VW to w koncu rodzina co nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by zorganizowac jakies pomiary

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 22:12_________________________________________________ja tez vaga wezme-tak,jakby bylo wiecej chetnych :wink4:

hhacek-widze,ze podgladasz...jestes zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze czytam ten temat i pewnie kiedys sie wstrzele...

galerie widziales?-sa tam fotki z poprzednich spotkan... :naughty::wink4: tak,czy inaczej- wszyscy sa mile widziani... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po korekcie softu bedzie wiec bedzie sie czym pochwalic zobaczymy co tam Dawid z Danielem zdzialaja wiec sie wykresem pochale o ile sprzeglo to wszystko zniesie bo juz po pierwszym chipie jest dosc zmeczone

...zebys tylko dojechal,to naprawiac bedziemy na parkingu u wedzonego,ja turbo,jak nie zdaze,a mario sprezyny i alternator...kamil-wycieraczki-jak poprzednim razem :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co by to za auto bylo-jesliby nie trzeba nic robic przy nim,jaka przyjemnosc z posiadania takowego?... :cool1:

przyjemnosc jezdzenia Dominik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...