Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Domin cos wspominales ze masz laczki do spalenia :naughty:

...cos tam jeszcze zostalo... :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 23:20_________________________________________________

Ok Hotel zarezerwowany takze panowie bez sciemy teraz :evil:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prosta jest tylko jak długa ona musi być :mysli:.Myślałem że ta hamownia to taka stacjonarna .Oczywiście według mojej opini VW to brat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugosc zalezna od aut ktore bedziemy chamowali tzn. 3 bieg od 1tys obr do odciecia a nastepnie potrzebujemy aby auto zwolnilo o ok 30km/h na luzie bez hamowania. Przy dieslach to prosta nie musi byc az taka dluga problem robi sie przy silnika benzynowych gdzie predkosc dochodzi do ok 180km/h :gwizdanie: Dynomet to bardzo dokladna hamownia drogowa zakladana na kolo. Zaleta jest pomiar w warunkach rzeczywistych w ktorych nie ma problemu z chlodzeniem IC gdzie na hamowni stacjonarnej czesto z tym jest problem pomimo wentylatora. Zalecana do testowania aut wyzylowanych gdzie czesto stacjonarka nie daje rady.

Jedna wazna sprawa wszyscy ktorzy beda hamowac swoje auta musza do tego czasu zwazyc swoje pojazdy jest to bardzo wazne aby pomiar byl idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1tys obr do odciecia a nastepnie potrzebujemy aby auto zwolnilo o ok 30km/h na luzie bez hamowania.

...no... to tak,jak spod swiatel,do nastepnych... :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 00:53_________________________________________________

problem robi sie przy silnika benzynowych gdzie predkosc dochodzi do ok 180km/h

...a kto Ci powiedzial,ze to problem... :wink4::polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot jest pod adresem podanym na górze kazdej kolejnej strony, tam tez jest link do hotelu gdybys chcial zostac na noc z soboty na niedziele ... spotkanie pewnie ustalone zostanie na godzine popoludniową, ok 15-17 i bedzie trwalo do puznego wieczorka, nocleg w hotelu (tam tez impreska) i rano jakies sniadanie i zapewne wypad na kartingi ... a wiec tak to wyglada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Super bedzie Was znowu zobaczyc i tym razem jak wcześniej zadeklarowałem,zostane do niedzieli.

Z pierwszego wywiadu wynika że z mojej okolicy poleci na chwile obecną 5 autek (4xA6 1xA4)ale to sie może w każdej chwili zmienic na +

Na gokardy obowiązkowo sie pisze.

Będe z moją pania i 4 miesięcznym synkiem.Pokój zabukuje jutro bo dzis już padam na pysk.

Pozdro i dozoba.

przyjąłem do wiadomości...domjenick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...