Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

...no dobra,ja bede na pewno,tylko jakos przed spocikiem podaj namiary i bedzie gitara :wink4:

bar to dobra sparawa,zawsze mozna cos zjesc na cieplo :naughty:[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 15:52_________________________________________________czy to o to centrum chodzi? http://www.polacywyorku.org.uk/polskie_centrum_w_leeds.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no jest niby poslka restauracja tez :)

a wiec...

Polski Ośrodek Katolicki

Newton Hill Road

Leeds

LS7 4JE Adres<---

Polska Restauracja jest czynna:

* w soboty w godz. 18:00-21:00

* w niedziele w godz. 12:00-15:00.

Bar jest czynny:

Środa : 12.00-14.00

Czwartek : 12.00-14.30, 19.30-23.00

Piątek : 12.00-14.30, 19.30-23.00

Sobota : 12.00-14.30, 19.30-23.00

Niedziela : 12.00 - 17.00

[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 15:59_________________________________________________

...no dobra,ja bede na pewno,tylko jakos przed spocikiem podaj namiary i bedzie gitara :wink4:

bar to dobra sparawa,zawsze mozna cos zjesc na cieplo :naughty:[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 15:52_________________________________________________czy to o to centrum chodzi? http://www.polacywyorku.org.uk/polskie_centrum_w_leeds.htm

Tak chodzi o to centrum wlasnie[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 16:00_________________________________________________map_Leeds_Centre.jpg[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 16:02_________________________________________________podsumowując data: 25.10.2008 ( sobota ) (p.s. moje urodzinki) godzina: 18:00 start Miejsce jak wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ty chyba juz cos piles :wink4:-przeciez nikt oprucz mnie nie moze prowadzic mojego auta,ubezpieczenie jest tylko na mnie... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze byc cos ....

plan mam fajny o 17 mam spotkanie tez tam (nauki przed malzenskie) o 18 klubik audi a4 a poznym wieczorkiem imprezka urodzinowa :)[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 22:48_________________________________________________ :good: :good: :good: :good: A wiec wszystko ustalone :good: :good: :good: :good: :good:

Za tydzien sie widzimy ;] troszke nas sie jednak mimo wszystko zjedzie cos czuje :) jak by ktos zabladzil w leeds czy cos moj nr koma... 07594371713

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...