Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Ok wiec do 21-go marca tylko jeszcze dokladne miejsce musimy ustalic :)

dla pewnosci,wklejam adres miejsca,gdzie bedzie spot

Polski Ośrodek Katolicki

Newton Hill Road

Leeds

LS7 4JE Adres<---

tam byl spot,wiec miejse jest znane-jest restauracja polska,parking-wiecej info na wczesniejszych stronach watku... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mysle ,ze jak sie spotkamy okolo 17 lub 18 bedzie dobrze,niektorzy skoncza prace i beda mogli tez wpasc... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoty w Anglii mozna traktowac ,jak mini zloty,bo jestesmy porozrzucani ,a Leeds jest mniej wiecej po srodku-ja mam na przyklad 2 i pol godziny jazdy... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ,wpadnij,zobaczycz jak wyglada moje rezanko :wink4: do spota raczej nie zdaze z drugim coolerem,ale kto wie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo noclegu... :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 21:43_________________________________________________a tak w ogole,to mam rozumiec,ze bedziesz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gitara,wreszcie zobaczysz co namodzilem,niezdaze tylko z dual intercoolerem,ale co tam i bez niego za***prza ,jak wsciekla... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z A4,czy bez zapraszamy :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 19:03_________________________________________________do soboty niedaleko,wiec wydaje mi sie,ze juz czas ,zeby ustalic godzine-wydaje mi sie ,ze 17 bedzie w sam raz...zanim dojedziemy,bo coniektorzy beda walic z Londynu :wink4: jakby co ,to podaje moj numer tel. 07809 427 255 do koordynacji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy,poczekamy i na Ciebie :wink4: osobiscie to nie wybieram sie na 10 minut... :wink4: 121 mil(180 km) moze jeszcze zrobimy ranking,kto wiecej trasy zrobi w sobote :naughty: na razie wygrywa szkopek-200 mil(320 km) -kto da wiecej??? :wink4::kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej tego nie wygram z bradford mam moze jakies 20 mil :) ok to do sobotki to jeszcze tylko 2 dni :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 08:15_________________________________________________Aaaaaa jeszcze jedno pytanko ma ktos Vag-a bo potrzebuje podpiac pod kompa i zrobic pelne logi troszke mi sie nie podoba praca silnika a poza tym mam problem z ABS i chce to dokladnie sprawdzic co to jest czy to czujniki czy sterownik wiec ma ktos moze Vag-a jesli tak to czy moze go ze soba zabrac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...