Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_w_ie_dublin_phoenix_park_godz_1500_pod_zoo-t20185.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/cork_irlandia_byl_by_ktos_chetny_na_spocik_w_naszej_pieknej_miescinie-t31960.0.html

tutaj wkleilem ci linka do spotow Irlandzkich,jak do nas masz za daleko,to moze tam... :wink4:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 21:59_________________________________________________ tutaj jest link do tego pensjonaciku,o ktorym wspominalem

http://uk.geocities.com/[email protected]/index.html

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam w sumie jakies 130 mil od siebie do tego miejsca. A samo miejsce jest swietne tylko teraz trza sie dogadac kiedy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede jechal do polski w sierpniu wiec moznaby cos wymyslic w lipcu,wiec ja powiem tak-niech kazdy,kto chce przyjechac,pomysli,czy moze,bo jesli bedzie wieksza grupa osob-musze o tym wiedziec jak najszybciej,bo pewnie trzeba bedzie zabookowac termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam i mysle, ze moze ja tez bym sie pojawil ale dla mnie to prawie 300 mil wiec troche jest...aczkolwiek fajne miejsce na grilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pomyslmy ile osob byloby chetnych i wtedy zaczne dzialac,bo jesli bedziemy wiedziec ilu jest chetnych-bedzie wiadomo jakie mniej wiecej koszty tego beda... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w swiecie zywych :) Dominik ja jestem za jak tylko moja Pani bedzie wiedziala jak pracuje to napisze jak termin dla nas by odpowiadal :) a propo grilla moge przywiezc bo mam na zbyciu i za bardzo nie mam gdzie go teraz uzyc :/ (mala przeprowadzka do centrum miasta) takze odezwe sie aaaaa i jak juz bede mial neta to wysle Ci reszte zdjec pozdro dla reszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle,ze lipiec bedzie ok,jeszcze tylko jakos podjade do tego pensjonatu i zapytam mniejwiecej w jakich terminach maja wolny weekend,bo jak pracowalem u Nich,to wakacyjny czas mieli zabookowane miejsca z wyprzedzeniami-info sie pojawi... :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:12_________________________________________________dzieki uprzejmosci jednego z Adminow-lukaszar,mam mozliwosc moderowania tego watka,co ulatwi pokazywanie info w pierwszym watku,wiec miejsca spotkan,mapki itp,beda tam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być Manchester ,Leeds, ja mieszkam w Bradford więc mam niedaleko.Ostatniego spota mieliśmy w Leeds przy Polskim klubie .Można tam posiedzieć ,pogadać ,zjeść .Domienick wie o tym najlepiej wyszło to z jego propozycji. Miejsce było Ok.Chętnych było 15 -tu bo tyle było głosów ale pojawiło się tylko nas czterech.Ja jestem za więc jest nas 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym watku przedstawilem propozycje miejsc spotkan ,a ze zdania ,co do miejsc,sa rozbiezne-jest ankieta i mozna zaglosowac

zaproponowalem termin spotkania na lipiec,moznaby w tym samym czasie,co Letni Zlot,ale wszystko mozna jeszcze dokladnie ustalic,tak,zeby kazdemu pasowalo-jesli chodzi o jakas inna propozycje miejsca-napiszcie,zmodyfikujemy pierwszy watek i dodamy do ankiety :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem otwarty na wszelkie propozycje,czekam jak to się rozwinie.Po ostatnim spotkaniu mam miłe wrażenia.Poznałem fajnych ludzi którzy mają pasje.Dominik,Artur,Krystian pozdrawiam!!!.Chętnie sie z wami spotkam ponownie i poznam następnych pasjonatów.Pozdrowienia dla waszych pań!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej,a co z miejscowka kolo Was? moze i to dolaczylibysmy do ankiety...podczas trwania ankiety,bedzie wiadomo ilu jest chetnych na spota jednodniowego,jak w Leeds,a ilu byloby chetnych na spota z noclegiem,posiadajac te wiedze-wiemy,czy warto rozpoczynac rozmowe na temat bookowania miejsc...

zapraszam do ankiety-oddajac glos,wiemy gdzie sie zobaczymy...

ja na razie sie powstrzymam od glosu,bo jesli bedzie Leeds-mi pasuje,bo i tak pojade,a jesli bedzie kolo mnie-to i tak ja sie wszystkim bede musial zajac :wink4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 23:57_________________________________________________widze,ze juz trzy glosy oddane-fajnie by bylo ,jakby bylo wiadomo,kto ,oprucz mnie chce tam jechac... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej pasuje Leeds (juz zaglosowalem), z prostej przyczyny...jest blizej. Lipiec jak najbardziej pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodzi-ja bede na pewno,szkopek raczej tez,lysaglaca tez sie pojawi,Albinek z Krystianem(moze przytaszczy swoja A6 :cool1:) takze maja blisko,osobiscie wysylam kazdemu,nowemu uzytkownikowi Forum PW o tym watku (razem31 wiadomosci juz wyslanych,na biezaco monitoruje dzial Newbe :przebiegly:) wiec kazdy "nowy" w Anglii wie,ze takie spotkania istnieja-otwarta sprawa pozostaje,czy beda chcieli sie spotkac :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie,ze mozna-wcale nie jest powiedziane,ze wszyscy musza sie pojawic,komu bedzie blisko-pojedzie :wink4::naughty: w Twojej czesci tez jest duzo bywalcow naszego Forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...