Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to moze ja w takim razie zaproponuje date i zobaczymy co z tego bedzie. 11 Lipiec 2009 - spot w Leeds. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje,ale godzina popolodniowa,a nawet wieczorna powiedzialbym (ok 17\18)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec 11 lipca tyle ze popoludniem i nie w Leed tylko w Bradford polaczone z noclegiem i jakims grilowaniem no i oczywiscie czyms "bez"alkoholowym :D

spot w Leeds,a potem,jak ktos chce,to na noc mozna zostac-ja niestety nie bede mogl zostac na noc,bo moja zona pracuje kazde weekendy na rano,wiec ja zostaje z dzieciakami,dwoch nie wezme,a jechac z dziecmi na popijawke-nie pisze sie na taka impreze :gwizdanie:-ani wypic,ani pogadac...a tak przy okazji-dzieki za fotki doszly i zaraz je dorzuce... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 Lipca i dla mnie jest ok.Propozycja Domienicka jest słuszna .Kto będzie miał ochote to zostanie. Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33048b37f64363bcm.jpg b8451201d4d2b202m.jpg 0e9d36074ee061b1m.jpg e35e13507b78a14dm.jpg 01ac908fc7f7b249m.jpg

szkoda ,ze w srodku nie robiles :wink4

Domjenick czy Ty znasz sie troche na automatach bo mam maly problem ewentualnie polec mi kogos do kogo sie odezwac :)

jedyny automat,na jakim sie znam,to kalasznikow :tongue4:,a co tam sie narobilo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male problemy ale chyba najpierw zajrze do poziomu oleju juz mi Albinek wyslal linka do tematu ktory byl poruszany i opisane jest jak sie sprawdza itp :) zobaczymy co sie tam dzieje najwyzej podjade do Albinka i sprawdzimy to razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albinek zalatwi Ci u ziomkow z Kurdystanu,to bedzie tanio,i auto Ci jeszcze zchipuja,a na koniec z nimi bedziesz pil i bedzie awantura,wiec po zadymie ,rozejdzie sie po kosciach i bedzie gratis :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co moge im załatwić to znaczy tym o innej barwie to wyjazd do rodzinnych stron ,w skrzynce.Ten z którym byłem na spocie się z nimi wafluje i to on jest ich miłośnikiem.Ja na sam ich głos dostaje szału :ranting1: :ranting1: :ranting1:. Podjade dzisiaj do hotelu i zapytam o ceny .Na reklamie przed hotelem jest cena 35 fuli ,sprawdze to.Domienick nie prowokuj łącząc mnie z tą zarazą swiatową :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prowokuj łącząc mnie z tą zarazą swiatową :rant:

:polew: :polew: :polew::wink4::tongue4:

zapomnialem o tym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój dwuosobowy kosztuje 33 funty za dodatkowe 3 fule na osobe można zjeść śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę zarezerwować Ci ten pokój albo możesz zrobić to sam ,podaje linka do tego hotelu jakby jeszcze ktoś był zainteresowany.http://www.accorhotels.com/pl/hotel-6364-etap-hotel-etap-hotel-bradford/index.shtml Hotel jest prawie w centrum miasta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...