Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Leeds jest właśnie pośrodku(Anglii) .Ostatnim razem Szkopek doginał z Londynu. Domienick też miał kawałek.Masz racje jechać tyle żeby 2 godz. pogadać to lipa ,ale nie dla wszystkich.Ja jestem zadowolony z ostatniego spota.Poznałem fajnych ludzi.Zawsze możesz przenocować i wracać na drugi dzień.Ale to wymaga poświęceń.Nie każdy może sobie na to pozwolić i jest to zrozumiałe.Może uda się następnym razem. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja mialem lekko ponad dwie stowki w jedna strone-ale nie o to chodzi-blondi-nikt nie ma ci za zle,ze nie chcecie taki kawal jechac,jesli chcecie-zrobcie spota w waszej okolicy-moze ktos dolaczy do waszego spota i bedzie wiecej ludzikow sie spotykac :wink4: zrobicie fotki,wkleisz do watka ,my wkleimy nasze i bedziemy dalej kombinowac nad nastepnym,a kto wie ,co bedzie po wakacjach-moze sie zbierzemy na fajna imprezke razem :wink4:

a pogadac zawsze mozna tutaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie jakieś piwko trzeba golnąć :oklaski:.Tylko tym razem musicie już zostać.Zrobimy piwko ,grilla i jeszcze coś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frog77 a gdzie jest maidstone?

to na wschod od Londynu :)

jak kolega dojedzie do Leeds to bedzie nowy rekord w dlugosci trasy (zaraz po SZKOPKU) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkopek koniecznie cos wypijemy niema bata bo ostatnim razem zdazylismy tylko pogadac. A wracajac do temayu poprzedniego spota to ja osobiscie jestem zadowolony gdyz poznalem ilku wspanialych ludzi z ktorymi mam do tej pory kontakt m.in. "Albinek" i dzieki ktorym nadal poruszam sie po szosac uk mojaj niunia. Dzieki Albinek za wielka pomoc. Oby wie el bylo takich ludzi :) pozdro dla wszystkich :)[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:54_________________________________________________Domjenick podaj mi twojego maila na pw wysle Ci fotki ze spota w Leeds. Pozdro dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest to forum żeby sobie pomagać nawzajem.Jeden umie to drugi tamto i jakoś sobie radzimy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,nareszcie moge coś więcej.Jest to bezwzględnie potrzebne jak chce się samemu coś zrobić :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecierz wyslalem Ci instalki na mail;a- ale jak bedziesz potrzebowac-to wiesz,ze ja mam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mialem wirusa i i musialem kompa sformatowac...... ;( ,ale jak juz bede mial jakiegos laptopa to sie do Ciebie odezwe :good:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 00:19_________________________________________________witam koledzy,czas leci i do lipca tuz tuz mam nadzieje ze sie nikt nie rozmyslil.......... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...