Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies moze na laczniku M25/M1 czy cus w tym stylu...ja bede lecial M25 z poludnia....po wschodniej stronie Londka Zdroj....az do M1 i pozniej wio do konca...moje srednie tempo 150-180km/h...jak ktos chce oszczedzac na paliwie, niech na mnie nie czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aa jescze jedno ja 12 jestem do 14 w pracy ale od 15 moge juz byc gotowy mam nadzieje ze poczekacie na mnie [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 13:21_________________________________________________sorki 11stego jestem do 14 i na 15 moge byc gotowy ....

a miesjce spotaknia moze jakies miejsce po drodze gdzie wszyscy sie spotakmy takie ktore bedzie mozna wbic w gps a nie szukac sie po autostradzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dogadamy sie co do spotkania gdzies po drodze. Tym czasem podrzucam jeszcze cieple, na szybko robione w piwnicy, reklamoweczki. Proponuje je porozsylac gdzie tylko sie da...wstawiac w stopki i podsylac wiadomosciami do znajomych. To z pewnoscia pomoze nam zdobyc kilku chetnych ....

Duzy:

5a515059.jpg

Maly/stopka:

9fad80da.jpg

A tak na przyszlosc...jak chcielibysmy organizowac cos bardziej komercyjno wiekszego...to moze robic to bardziej w srodku anglii?:)

Maly EDIT:

Rozrzucilem troche materialow reklamowych i zaproszen na spoty na forach audi A3, A4, A6 itd...oby frekwencja nam dopisala :)

Drugi EDIT:

Zebralem sie do przeczytania wszystkiego co bylo w tym temacie...i znalazlem taka wypowiedz...

"Parking nie trudno znaleźć ale zastanawiam sie bo w Leeds jest Polskie centrum i tam jest bar itp idt...

Tylko parking jest taki sobie nie zadurzy nie za mały ale w sumie nas chyba doozo nie będzie ode mnie kilka osób z pracy tez wpadnie może 2 albo 3 autka.. wiec to jest moja propozycja.

Polskie centrum w leeds... "

...i zaczalem sie zastanawiac...jak wy chcecie upchnac kilkanascie wozow na jakis "takim se" parkingu? I czy koscioly to najbardziej interesujace miejsca w tym regionie? do tego polskie koscioly?:) Poza tym...troche tam ubogo w atrakcje w tym budynku...czy miejsce jest jeszcze do zmiany? Nie chhodzi mi o odleglosc, a musze powiedziec, ze jest spora bo mieszkam przy TN2 3XL wiec polowa UK do przejechania i bite 6H w samochodzie...tylko czy bedzie warto? :) Dajcie znac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUAN - reklamOOwki wypasior ... niewiem czy prędkosciowo dasz rade, w sobote po południu ruch może na M1 na to nie pozwolić :)hehe... Ustalcie jakieś miejsce spotkania na M1 w takim ukladzie(najlepiej jakis serwis), a ja potwierdze jeszcze swoje rpzybycie, OK. ZNACZY ZLOT 100%, ale moze dzien wczesniej do Doncaster podjade do typów, a to jest blisko Leeds więc jakby co bedziecie jechac sami (jeszcze ustalimy) ... Jesli chodzi o miejsce to mi osobiście bez różnicy kosciół czy inne badziewie, byle mozna "posiedziec spokojnie" ... Osobiście wybrałbym miejsce nieopodal (krok od) miejsca noclegu bo w końcu jak mamy sie napic jak dojechac bedzie trzeba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie propozycja padla od Albinka i ode mnie wczesniej zaproponowalismy spotkanie niedaleko noclegu w bradford gdzie juz kilka osob bedzie nocowac m.in. Szkopek to koles jedzie z londynu i zamierza zostac na nocke wiec mu zalatwil Albinek nocleg jesli jeszcze ktos jest chetny na nocleg to dajcie znac do Albinka on bedzie wiedzial juz co i jak.

HUAN jak przeczytasz ten temat od poczatku to zauwazysz ze ten zlot zaproponowany byl z polaczeniem noclegu po to by nie tylko przyjechac na chwile ale tez po to by zostac na dluzej zrobic jakiegos grilla i ewentualnie napic sie czego nie koniecznie bezalkoholowego (nie mylic z alkocholikami) wiec jesli masz ochote zostac i odpoczac po 6-cio godzinnej jezdzie w aucie to jest do tego miejsce i to za nie duze pieniadze bo okolo 35 funtow za nocke. A te miejsce w Leeds zostalo zaproponowane bo juz tam sie odbywaly kilku krotnie zloty i nie bylo wcale tak zle. Napewno bedzie warto zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel ETAP w Bradford ,można go zarezerwować przez internet linka podałem wcześniej.Jak chcecie mogę to za was zrobić tylko dajcie znać!.Co do miejsca w Leeds to uważam ze miejsce jest ciekawe zwłaszcza ze względu na Polski kościół ,przecież nie ma ich w Anglii wiele.Ponadto przy tym kościele jest Polski klub w którym jest bar i restauracja wszystko polskie.Chyba na obczyżnie to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie propozycja padla od Albinka i ode mnie wczesniej zaproponowalismy spotkanie niedaleko noclegu w bradford gdzie juz kilka osob bedzie nocowac m.in. Szkopek to koles jedzie z londynu i zamierza zostac na nocke wiec mu zalatwil Albinek nocleg jesli jeszcze ktos jest chetny na nocleg to dajcie znac do Albinka on bedzie wiedzial juz co i jak.

HUAN jak przeczytasz ten temat od poczatku to zauwazysz ze ten zlot zaproponowany byl z polaczeniem noclegu po to by nie tylko przyjechac na chwile ale tez po to by zostac na dluzej zrobic jakiegos grilla i ewentualnie napic sie czego nie koniecznie bezalkoholowego (nie mylic z alkocholikami) wiec jesli masz ochote zostac i odpoczac po 6-cio godzinnej jezdzie w aucie to jest do tego miejsce i to za nie duze pieniadze bo okolo 35 funtow za nocke. A te miejsce w Leeds zostalo zaproponowane bo juz tam sie odbywaly kilku krotnie zloty i nie bylo wcale tak zle. Napewno bedzie warto zobaczysz.

tomoze zmienimy miejscowke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paowie-dzieki Adminowi-LukaszwiR mamy podwieszony pierwszy watek,wiec zaraz zrobie generalne info dla wszystkich,liste obecnych,skad beda jechac,wkleje linka do Google map,tak ze nie powinno byc problemu-co do zmiany miejsca-osobiscie nie widze przeszkod-zeby najpierw sie spotkac w Leeds,a potem pojechac do Was(mam na mysli Albinka i Lysaglaca),bo w sumie nocleg i tak jest w Bradford-wiec mozna sie i tam przejechac-jakas nowa atrakcja,zeby mozna bylo nagrac filmik,porobioc zdjecia etc.Jest jeszcze duzo czasu,wiec Krystian-jesli masz czas-rozejrzyj sie za jakas miejscowka u Was w Bradford-jakis parking pietrowy(w razie deszczu) ja kontroluje watek na bierzaca-wiec wszystkie generalne zmiany beda nanoszone natychmiastowo... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony dobrze powiedziane , a macie foty jakies z poprzednich spotkac w tym miejscu?? Podejrzewam osobiście że SZKOPEK poprostu obawia sie ze nie będzie miejsca parkingowego dla jego niuni i zapewne przyimprezowac z lekka chce i obawia sie ze "parafianom" sie to nie spodoba :) Czy mam racje Kolego??

A tak poza tym to pisze sie na pokOOj, jeszcze obcykam tylko ewentualnie kto sie ze mna zabierze i jak juz wszytsko bedzie na cacy ustalone to nanecie robie rezerwacje, nie ma to tamto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki niema sprawy jak tylko niunia tanie spowrotem na kola to bedziemy dzialac i cos poszukamy na deszcz :) a jesli bedzie slonce to Albinek znalaz bardzo fajne miejsce :)[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 23:27_________________________________________________szkopek browara zdazysz sie jeszcze napic :) i to nie jednego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze napewno miejsce na grilla nam nie zabraknie[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 23:41_________________________________________________bomby do grila nie wkaldamy drogi kolego choc tu w west yorkshire przydala by sie wysadzic tych wszystkich ciabakow wszystkich braci jednego z naszych kolegow :) heheheh Albinek wie o kogo chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec poszukaj watkow ktore pisal Albinek wszystko jest juz podane adres stronki gdzie mozesz zarezerwowac sobie nocleg

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 23:48_________________________________________________no Domjenick musze niestety Cie poprawic jeszcze nie zona ale juz blisko :) narazie poki co to narzeczona :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grilla można zrobić u mnie ,to nie problem bo mam na to miejsce.Do hotelu też będzie rzut beretem.Tylko to wszystko trzeba zorganizować wcześniej.Zakup kiełbachy ,browaru itp.Potrzebna logistyka.Ważny jest czas o której się spotkamy ,bo nie będziemy zaczynać grillować o 23-ej :no:.Musimy podać swoje numery tel. żeby nie było że my wyjedziemy z Leeds a tam jeszcze ktoś dojedzie.W razie ewentualnej zmiany miejsca to jest parking piętrowy w Bradford w centrum handlowym Kirgate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...