Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

heheheh TESCO dobre miejsce, od razu mozna zakupy zrobic na grilla :) ja tez jestem za zeby spotkac sie jak najblizej miejsca grillowania czyli w Bradford

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wogOOle co do miejsca "głownej imprezy" ?? to co to wogOOle jest, jak wygląda?? nie potrzeba fot, ale lekkie wyjasnienie, hmm ... cos oprócz Grilla, i "przekąsek" będzie potrzebne?? Stołu nie zmieszcze, ale Krzesło jakies :) Jeszcze tyleczasu a tu juz wszystko prawie obcykane :)Frekwencj oby byla i bedzie malina, hmm ... Temat Leci Z GrOObej Rury ... Szkoda że inne fora sie obijają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogOOle co do miejsca "głownej imprezy" ?? to co to wogOOle jest, jak wygląda?? nie potrzeba fot, ale lekkie wyjasnienie, hmm ... cos oprócz Grilla, i "przekąsek" będzie potrzebne?? Stołu nie zmieszcze, ale Krzesło jakies :) Jeszcze tyleczasu a tu juz wszystko prawie obcykane :)Frekwencj oby byla i bedzie malina, hmm ... Temat Leci Z GrOObej Rury ... Szkoda że inne fora sie obijają :(

dla wyjasnienia jako przedstawiciel a4 klubu wyjasniam,na czym polegaja spoty i zloty czlonkow Klubu i uzytkownikow Forum-wszystkie spotkania,maja na celu zintegrowanie spolecznosci spotykajacej sie w sieci, pomagajacych poznanie ludzi,ktorych poznalo sie na Forum,omawianie spraw dotyczacych naszych aut,dokonanych modyfikacji,czy doradctwo w podjeciu decyzji dotyczacych modyfikacji, spotkamy sie po to,zeby sie lepiej poznac,oczywiscie moga byc przy tym grill czy jakies piwko,ale nie kojarzylbym takiego spota z libacja alkoholowa :wink4:

co zabrac ze soba-na pewno auto,bo auto jest nieodlacznym elementem spota fanow motoryzacji,ja wezme laptopa-wiec bedzie Vag,Albinek tez ma Vaga,wiec jak wezmie beda dwa i kazdy,kto zechce sprawdzi auto...

...co do miejsca spotkania-PARKING,jest to odpowiednie miejsce na spotkanie wraz z autem,zrobienie zdjecia,czy nakrecenia jakiegos filmiku,rozmow na ich temat,zobaczenie,czego dokonali inni etc...grill na pewno bedzie w innym miejscu,niz parking tesco...[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:49_________________________________________________koperek-powiedz mi skad masz taka fajna wizytowke w podpisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazja,zeby polaczyc spota z innym Klubem,to tez jest droga do rozpowszechnienia dzialalnosci A4 klubu,u nas tez sa wlasciciele,A6,A3 A8 tez pamietam,wiec nie widze przeszkod,zeby sie z posiadaczami tych,czy innych marek spotkac po to,zeby pogadac na temat autek,ktorymi nie tylko jezdzimy,ale ulepszamy na rozne sposoby,zeby byly inne niz seryjne... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokłanie ja jutro dam znac czy mam wolne ... w piatek moja niunia idzie do mechanika bo mam kilka rzeczy do zrobienia przed wyjzadem ... mam nadzieje ze sie wyrobie

zostaw cos do zrobienia dla nas... :naughty::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bedzie ciezko bo do wymioany poduszka pod silnikiem i pekł tłumik trzeba pospawac ale jak dacie rade rozwiazac jeden problem bede zwobowaiazany mianowice nie mam abs-u i kontroli trakci a na fisie wielki wykrzyknik jak podłacze koste do sterownika abs samochod szaleje przełacze sie w tryb awaryjny i szarpie skrzynia no i Vag nie widzi samochodzu jak odłacze koste vag widzi auto ale nie mozna sie połaczyc z tyjm bledem ale to wytłumacze na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bedzie ciezko bo do wymioany poduszka pod silnikiem i pekł tłumik trzeba pospawac ale jak dacie rade rozwiazac jeden problem bede zwobowaiazany mianowice nie mam abs-u i kontroli trakci a na fisie wielki wykrzyknik jak podłacze koste do sterownika abs samochod szaleje przełacze sie w tryb awaryjny i szarpie skrzynia no i Vag nie widzi samochodzu jak odłacze koste vag widzi auto ale nie mozna sie połaczyc z tyjm bledem ale to wytłumacze na miejscu

bedzie Vag-pomyslimy :wink4: w koncu po to tez jedziemy :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolejnego chetnego ksywa baciar nie zostaje na noc ale zostanie do wieczorka[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 01:24_________________________________________________nie jestem wstanie poreczyc za te dwie osoby ale pisali ze jada na 100%[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 01:25_________________________________________________aha tez ze slough a4 b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick - toś mi pocisnął ... ;( przecież wiem na czym polegają spoty, chodziło mi bardziej o to czy nic nie będzi epotrzebne wiecej "do grill-a" (nie lubie jak czegos brakuje) ... Sam pewnie też zabiore Laptopa, jakiegos VAG-a mam zamontowanego, mało miałem czasu żeby go obcykac, ale moze innym sie przyda, albo może od kogoś dostane lepszą wersje :) :)

KOPEREK86 - na bank dasz rade, a jeśli nie to zawsze asz sie z kim zabrać, nie ma strachu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mysle że sie wyrobie boje sie o ten tłumik mam nadzieje ze tylko pospawac bedzie trzeba bo hcodzi jak traktor ale brzydki dzwike wydobywan sie na łaczeniu wydechu z silnikiem gdzies w tamtym miejscu

Dzisij po robocie dam znac czy bede wolny juz od rana w sobote

I ciekawe czy z pogoda trafimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie tez bede mial jedna osobe z A4 B5...ale tak na 70% bo ma zone w ciazy i zobaczymy jak sie bedzie czula w lipcu. Co do reklamoweczek...podaje jeszcze raz linki do reklamowek z nowym adresem!...domjenick...wez te bo wyslalem ci PM ze starymi linkami...

1) Duza

e3c05915.jpg

oto link - http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-06/e3c05915.jpg

do wstawienia w temacie/podpisie trzeba uzyc specjalnych znacznikow - [ img] http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-06/e3c05915.jpg[ /img] (bez spacji)

2) Mala/Stopka

13b17753.jpg

oto link - http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-06/13b17753.jpg

do wstawienia w temacie/podpisie trzeba uzyc specjalnych znacznikow - [ img] http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-06/13b17753.jpg [ /img] (bez spacji)

:D

Wlasnie otrzymalem bardzo interesujaca wiadomosc o jednego z psiadaczy audi w klubie AKP...

"Witaj.

Wstaw najlepiej ten temat na AKP in Great Britain - znajdziesz go poniżej o jakieś 16 tematów. Masz dla ułatwienia linka: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=32665

Może się AKP na Wyspie obudzi i zacznie znowu integrować bo padaczka nastąpiła totalna w spotach. Napisz może tylko coś więcej. Bo widzisz, w UK jest trochę różnych Polskich Klubów Audi, i po za AKP UK Division ( http://www.akp-uk.com/ ) są jeszcze kluby inne jak A6 i A4. Dawno nie przeglądałem co się tam dzieje, ale możliwe, że powstały i inne - z tego co wiem Jest jakaś szansa na duży lub bardzo duży zlot ponieważ padaczka jest we wszystkich Klubach i nic się nie dzieje. Ale potrzeba więcej konkretów.

pozdrawiam "

Mysle, ze dzieki temu mozemy zdobyc kilku kolejnych kierowcow na spocie..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien sobie stopke na nowa koper :)

Aha czy Panowie mieszkajacy w okolicach Londynu, mogliby sie ustosunkowac do mojej propozycji spotkania na "service" przy M1 podanej pare watkow temu?

A tak przy okazji wpadlo mi do glowy pewien pomysl...ktory poniekad jest polaczony z waszym pomyslem...mozeby zaczac organizowac cykliczne spotkania audimaniakow w UK...w roznych lokalizacjach, ktory mialby swoja nazwe, loga, oprawe graficzna, cechy wyrozniajace go. Pozwoliloby to nam zwiedzic troche ten kraj i wyrwac sie od codziennych obowiazkow. Mysle ze z czasem mielibysmy wieksza rzesze zainteresowanych, no i oczywiscie bylaby to dobra okazja do poznania ciekawych osob! Moglibysmy sie zrzeszyc z ekipa z AKP UK Division i zaczac organizowac duze imprezki w ciekawych miejscach...jak tory wyscigowe etc. z atrakcjami typu karting, wyscigi itd...co myslicie?

Ja ze swojej strony moge zaproponowac troche pomocy w materialach reklamowo graficznych, jakies nagrywanie video itd...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zabrać na grilla? jak możecie to zabierzcie jakieś krzesełka turystyczne lub coś w tym rodzaju ,bo dla wszystkich nie starczy mi krzesełek.Grille będą więc pozostaje zabrać jeszcze coś do położenia na tego grilla.Jak pisał domienick też mam Vaga więc coś będzie można pogrzebać w furach.Parking na Tesco jest naprawde duży więc nikomu nie będziemy przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUAN - co do parkingu to dla mnie spox,kazde miejsce pasuje mi od M40 przez M25 i wzdłuż M1 ... z tym, że nie obiecuje bo moze wyjade dzień wcześniej jak juz pisałem ... (chyba sie nie pogniewacie??) ...ale musze przyznać miejsce idealne wybrałeś, z tamtąd juz mozna gnac bez przystanków do celu ...

No i Genialny pomysł z tym spotem gdzies bliżej "miejscowej" społeczności bo kilku nas tu jest ku uciesze :) Możemy spokojnie skoczyc, z kolesiem obczajam odkryty tor bo na zamknietym już byłem, więc możemy zjechac się na Kartingi lub może jakiś paintball (wiecej nas bedzie trzeba) ... cos sie pomysli ...spokojnie, narazie zjechac sie musimy i wtedy obgadamy co tam dalej damy rade zadziałać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...