Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będzie to spotkanie fanów Audi ,bo ktoś pomyśli że szykuje się jakaś libacja.Nic z tych rzeczy ,to będzie naprawde miłe i sympatyczne spotkanko miłośników czterech kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to spotkanie fanów Audi ,bo ktoś pomyśli że szykuje się jakaś libacja.Nic z tych rzeczy ,to będzie naprawde miłe i sympatyczne spotkanko miłośników czterech kółek.

no jasne :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie kierowcow zawodowych alkoholikow :) Panowie takie zloty to naprawde swietna sprawa na to by poznac nowych klubowiczow i dowiedziec sie ciekawostek wumienic sie informacjami a przy okazji pomoc ewentualnie doradzic np w zakupie nowej lub drobnych naprawach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest generalnie jakis plan, ze zabieramy dziewczyny/zony/kochanki na ten zlot, czy ma to byc typowo meskie spotkanie przy piwie i ukochanych A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem zabieramy!!!Przecież kobiety dodają uroku takim spotom :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem zabieramy!!!Przecież kobiety dodają uroku takim spotom :shocked:

ostatnim razem byly i bylo calkiem przyjemnie,wiec tym razem tez niech beda... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak u mnie, chłopaki z chęcia też wpisze sie na ten spocik, (o ile sie nic nie zmieni) ... powiedzcie tylko czy spocik bedzie przy lub wtym hotelu czy po spotkaniu bedzie trzeba dojechac, ja dojade z Londynu a wiec nocleg raczej by mi sie przydal (po pijaku wracac??!! :( ) :) Zapewne nie sam przyjade z tego londynu po za tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak u mnie, chłopaki z chęcia też wpisze sie na ten spocik, (o ile sie nic nie zmieni) ... powiedzcie tylko czy spocik bedzie przy lub wtym hotelu czy po spotkaniu bedzie trzeba dojechac, ja dojade z Londynu a wiec nocleg raczej by mi sie przydal (po pijaku wracac??!! :( ) :) Zapewne nie sam przyjade z tego londynu po za tym :)

zagadaj do Szkopka-Artur tez bedzie jechal ,wiec mozecie sie dogadac,a jesli chodzi o dojazd-Albinek i Lysaglaca mieszkaja w Bradford-to bliziutko do Leeds,gdzie jest ten Hotelik,wiec na pewno Ktos by Ci droge pokazal :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze,ze juz nas siedmiu do spota jest-coraz wiecej,coraz wiecej... :naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:11_________________________________________________marzeniem moim jest,zebysmy spotykali sie wieksza grupa niz 15 autek -ale powolutku-na bierzaco monitoruje dzial "newbie" i wyaylam kazdemu z UK wizytowke...efekty sa jak widac-oby tak dalej Panowie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze pogoda nam dopisze to sie grila zrobi.....(jak bedzie gdzie :gwizdanie:)

na parkingu,przed hotelem... :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje, i wlasnie o to mi chodzi ... gdzie bedziemy "impreSSke" rozkrecac , bo wiadomo, jesli chcielibysmy sie napic w towarzystwie czy cos lepiej blisko noclegu zeby nie trzeba bylo kombinowac z dojazdem ... co powiecie panowie i panie forumowicz/ki/e?? Bo bez noclegu to raczej niedam rady ... [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:37_________________________________________________to nasteonym razem robimy kolo Ciebie SZKOPEK :) a jezioro masZ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...