Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie-liczylem ilu uzytkownikow Forum jest z Anglii,lub Szkocji i jest nas ponad 80 osob :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to całkiem sporo,tylko żeby ta ilość pokryła się chociaż w połowie na spotach to będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie a może podpiąć się pod jakąś imprezkę np.w Sileverstone na torze F1 i połączyć przyjemne z pozytecznym.Napewno będzie więcej chętnych na takiego spota .Z pewnością łatwiej namówicie znajomychmożna zabrać też rodzinę ,żonkę,dzieciaki jak w moim przypadku. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Andrzeju-czasem jest tak,ze ludzie rejestruja sie ,bo szukaja info o audi,bo akurat teraz jezdza takim autem-potem sprzedaja,kupuja cos innego i o forum juz nie mysla.... :wink4:

Ponowie a może podpiąć się pod jakąś imprezkę np.w Sileverstone na torze F1 i połączyć przyjemne z porzytecznym.Napewno będzie więcej chętnych na takiego spota .Z pewnością łatwiej namówicie znajomychmożna zabrać też rodzinę ,żonkę,dzieciaki jak w moim przypadku. :decayed:

pewnie,ze tak,tylko taka impreza,to koszty wieksze niz normalny spot,bo bilety,trzeba kupic juz-bez wzgledu,na to ilu bedzie chetnych-potem moze ich juz nie byc,albo cena bedzie wyzsza,jakis nocleg-tez trzeba pomyslec o tym,niektorzy mieliby kawal drogi,do tego zona dzieci-to juz osobny pokoj,wiec do takiego spotkania,trzeba "logistyki" ze strony osoby/osob,ktore mieszkaja w okolicy i znaja "teren" ,ale pomysl osobiscie uwazam za ciekawy... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie a może podpiąć się pod jakąś imprezkę np.w Sileverstone na torze F1 i połączyć przyjemne z pozytecznym.Napewno będzie więcej chętnych na takiego spota .Z pewnością łatwiej namówicie znajomychmożna zabrać też rodzinę ,żonkę,dzieciaki jak w moim przypadku. :decayed:

panowie może źle się wyraziłem ale chodzi mi o to żeby zaintersowac jak najwięcej ludzi.Nie musimy oglądać wyscigów możemy sami pośmigać naszymi autkami po torze. Wiem ze to się wiąże z kosztami bo trzeba wykupić dodatkowe ubezpieczenie i uiścić opłatę za tor.Może to być też coś innego np.grill nad morzem i nie trzeba wynajmować hotelu bo można jedną nockę przespać sie w namiocie.Sądzę ze wtedy zainteresowanie będzie większe piszcie co o tym sądzicie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tak pokaż swoje cacuszko ,narazie na fotce a wkrótce na spocie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie a może podpiąć się pod jakąś imprezkę np.w Sileverstone na torze F1 i połączyć przyjemne z pozytecznym.Napewno będzie więcej chętnych na takiego spota .Z pewnością łatwiej namówicie znajomychmożna zabrać też rodzinę ,żonkę,dzieciaki jak w moim przypadku. :decayed:

hmm ... interesujaca propozycja, mozna to przedyskutowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie a może podpiąć się pod jakąś imprezkę np.w Sileverstone na torze F1 i połączyć przyjemne z pozytecznym.Napewno będzie więcej chętnych na takiego spota .Z pewnością łatwiej namówicie znajomychmożna zabrać też rodzinę ,żonkę,dzieciaki jak w moim przypadku. :decayed:

hmm ... interesujaca propozycja, mozna to przedyskutowac :)

tutaj ceny biletow-jakby ktos reflektowal na wyscig F1

http://uk.wwte4.com/pub/agent.dll?qscr=tsdt&stat=5&flgc=0&loid=178279&ofid=9915&sdat=19/06/2009&edat=21/06/2009&wtid=28&rfrr=&eapid=300-30004

kolejna impreza na torze Silverston-wyscig aut clasycznych i ceny biletow- http://www.silverstone.co.uk/php/ne_overview_050808.html

i kalendarz imprez na torze Silverstone :wink4:

http://www.silverstone.co.uk/php/rm_raceCalenders.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka impra to już większe przedsięwzięcie.Ciekawa ale też zapewne kosztowna a mamy kryzys :wallbash: U mnie w robocie już się mówi że będziemy robić 4 dni.Zobaczymy ilu nas się pojawi na spocie :gwizdanie: to da pogląd ilu chętnych byłoby na coś większego.Mam nadzieje że moji kolesie z Bradford się pojawią,na razie się deklarują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze zaden kryzys nie przeszkodzi jednak nikomu w pojawieniu sie na spocie :) a tak swoja droga to w koncu na kiedy planowany jest ten spot? Czerwiec, lipiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pisalismy wczesniej,ze glosujemy do konca czerwca-gdzie,a potem ,w lipcu dezydujemy o konkretnej dacie-lipiec jest dobrze,bo duzo czasu na zorganizowanie wszystkiego tj czasu,jesli wiemy ,ze spot odbedzie sie w np. Leeds-potem decydujemy o dacie ,tak,zeby kazdemu pasowalo,a jesli bedzie taka sytuacja,ze beda dwie opcje nA spota-wtedy kazdy zadecyduje,gdzie mu pasuje-ja obstawialbym za jednym miejscem-mozna sie spotkac i przede wszystkim poznac,tych,ktorych jeszcze sie nie poznalo-im wiecej ludzi w jednym miejscu-tym lepiej dla Klubu i Nas samych, uwazam,ze na taki wypad raz na pol roku mozna sobie pozwolic...ostatnim razem szkopek walil z Londynu do Leeds,kawal drogi pokonal-ja tez z reszta troszku mialem-wiec wiem ,ze mozna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, dla chcacego nic trudnego:) jak ktos bardzo bedzie chcial sie spotkac z innymi to przyjedzie. mnie lipiec rowniez jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrascią panowie stwierdzam ze jezeli spot będzie organizowany w leeds to zapewne ja i moi kumple nie pojawimy sie.350 km w jedna stronę to troszkę za daleko nawet jeżeli to tylko raz na pół roku.Dla nas to przyjemność posmigac naszymi audiczkami ale walnąć 700 km jednego dnia żeby sie poznać i pogadać 2h to za dużo jak dla nas.Nie mam wcale pretensi do was o to ze mamy taki kawał drogi. Może innym razem spotkamy sie gdzieś pośrodku.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...