Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spotkanie się odbyło szkoda tylko że tyle ludzi się oferowało że będzie a nie pokazali się.Ciesze się ze mogłem poznać tych którzy byli.Naprawde mieli do przejechania kawał drogi i byli a ci co mieli rzut beretem nie pokazali się.Ciesze się ze was poznałem licze że teraz będziemy mieli większy i częstszy kontakt.Pozdro dla Domjenick ,Szkopek ,Lysaglaca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i zdjecia ze spota :wink4:

20f2fd48bb21a58am.jpg 2d96b2161acb0e3dm.jpg a13e4e7ae93992a0m.jpg

a tutaj moj synek i zarazem najmlodszy uczestnik spota- Niko -to juz Jego drugi spot :naughty: ...82970481f5aeec71m.jpg

691ae4cc2ecb8eb7m.jpg

ba588a677bf3db4bm.jpg bb2b131f01f1a874m.jpg 29ca42ae68295a5cm.jpg 753980b6c0cdda0em.jpg 6dd76284d9af5095m.jpg b7039fc109a4fcd0m.jpg

...ja juz w domu od godziny,moj synek padl po godzinie jazdy z paczka chipsow w rece :polew: -fajnie bylo sie spotkac... :wink4: jak lysaglaca przesle mi reszte fotek,to je dorzuce :wink4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 01:06_________________________________________________...teraz wale piwka ,a jak mi sie znudza,to pojde spac... :beer1: :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow :) dzieki za wczorajszego spota bylo spoko :) razem z Albinkiem myslimy nad nowym miejscem tak aby oddbyl sie spot w nieco dluzszym czasie polaczony razem z grilem ( oczywiscie nie chodzi o grill z auta :P) no i jakimis napojami oczywiscie "bez" alkoholowymi :)

Domjenick uruchomilem kompa ale tylko w trybie awaryjnym i nie moge zrzucic zdjec do kompa bo mi nic nie dziala :/ ale jak tylko podskocze do qmpla to wrzuce Ci na maila.

Jeszcze raz dzieki i miejmy nadzieje ze na nastepny spot przybedzie juz wiecej osob :) pozdro jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podalem Ci zly numer telefonu :wallbash: co za wstyd...podaje jescze raz-07809 427 255,jak cos ,to dzwon,albo wyslij smsa,dogadamy szczegoly,z reszta jest watek i tu mozna wszystko pisac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne że jeszcze nie masz ,liczą się chęci a na spota przyjeżdżaj.Faktycznie trzeba będzie to zorganizować tak żeby wszystkim było wesoło.Przecież nie wszyscy wezmą drugiego kierowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem moznaby pomyslec cos o jakims noclegu,to i wypic bedzie mozna co nie co... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spot w Leeds lub Bradford to mamy miejsce na grila z Kiełbaską i dodatkami,;nocleg hotel pozostaje za 32 fule za dobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spot w Leeds lub Bradford to mamy miejsce na grila z Kiełbaską i dodatkami,;nocleg hotel pozostaje za 32 fule za dobe.

...no...zamieniam sie w sluch... :wink4: Andrzej a macie miejscowke na jakis maly wyscig?,moze maly tor,albo 1/4 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...