Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Może być Manchester może być Leeds jestem zainteresowany.Mieszkam w Bradford.Najlepiej wypośrodkować żeby nie było za daleko każdemu z nas.Zapytam Iwadrian może będzie chętny on też tu mieszka.Może piszmy w tym wątku Leeds,Liverpool,Manchester to w środku wyspy może będzie więcej chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiec juz ustalilismy,ze bedziemy pisac w tym watku,na temat spota w Leeds,bo wszelkie info jest w tym watku,a i miejscowka jest mniejwiecej w srodku wyspy,zaraz zrobie ogloszenie w podpisie,zawsze ktos moze to przeczytac... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leeds jest ok. tylko ustalmy kiedy? czekam na propozycje.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ,ze marzec -ja moge kazda sobote i niedziele po polodniu,a wlasciwie pod wieczor,bo zona pracuje do polodnia,wiec zanim przyjdzie i ja sie zbiore i dojade to mozna na 17-18 godzine w jakis weekend marca :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostosuje sobota lub niedziela pasuje.Czekamy na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moss,skoro masz tam ''wtyki'',to zagadaj-zawsze mozna polaczyc spoty...wklej jakies info i zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester badz Liverpool kazda niedziela na 100 % :D

juz ustalone,ze to bedzie Leeds,poniewaz miejscowka jest znana ze spota i wszelkie info na ten temat jest we wczesniejszych stronach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester badz Liverpool kazda niedziela na 100 % :D

juz ustalone,ze to bedzie Leeds,poniewaz miejscowka jest znana ze spota i wszelkie info na ten temat jest we wczesniejszych stronach :wink4:

A kiedy ten spot bedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnej daty jeszcze nie ma,ale bedzie w marcu,w ktorys weekend,piszemy teraz,zeby byl czas na zorganizowanie sobie czasu i powiadomienie znajomych,bedzie mozna porozmawiac,pokazac auto,zobaczyc jakie maja inni,jakich modow dokonali,na oczy zobaczyc,jak to wyglada,porownac z innymi modelami, ja wezme laptopa to bedzie VAG wiec zadbamy o ''atrakcje'',posiadacze innych aut tez beda mile widziani...jak sie uda,to moze polaczymy spota z innym klubem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak macie ochote,to wpadnijcie do nas na spota,pogadaj na ''swoim''forum i mozna sie dogadac

wiec ustalamy date spota w marcu-moja propozycja to 07 marca (sobota)godziny popolodniowe np 17,chyba ze za ponad miesiac 21 marca(rowniez sobota) i godzine mozna przesunac,bedzie juz o wiele jasniej ,wiec i zdjecia bedzie mozna jakies zrobic...wiec czekam na propozycje z Waszej strony :wink4: 14 marca ja nie moge,wiec zmodyfikowalem swoja ostatnia wypowiedz :wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 10:49_________________________________________________...widze,ze jakby entuzjazm opadl,napiszcie cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nikomu nie przeszkadza to może po 8 marca ,8 marca wracam z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje 21,bo 14 moj synek ma urodziny -wiadomo,trzeba byc z Nim na jego imprezie...a tydzien pozniej ,nie widze przeszkod-to jak ,ustalamy na 21 marca? jesli nie bedzie innych propozycji,to zmienie info w podpisie...[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 08:13_________________________________________________z ustaleniem konkretnej daty czekam do konca lutego,jesli nie bedzie innych propozycji co do daty wstepnie ustalamy na 21 marca-czekam na propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mozna by w kazdy weekend lub co dwa tygodnie?? Ja osobiscie teraz jestem uziemiony gdyz rozwalil mi sie wachacz i czekam na wymiane pod koniec tygodnia powinienem byc juz gotwow. Takie spociki to przydatna rzecz mozna pozna wielu nowych ludzi i powymieniac sie doswiadczeniami wiec mysle ze warto czesciej robic takie wypady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 marca to odległy termin więc można sobie zaplanować wszystko do przodu.Do tego czasu zrobisz ten wachacz.Co dwa tygodnie to chyba za często .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie spotkamy,to pogadamy na temat czestrzych spotkan :wink4: ja tez jestem za czestrzymi spotkaniami-powolutku... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...