Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za 2 tygodnie jade na czipa szkoda ze przed zlotem nie zdaze tego zrobic bo bysmy zobaczyli razem co to daje :decayed:

jak to co daje?rwanie asfaltu przyrost mocy do ok 180 km,albo wiecej,zazdrosc innych,dodatkowe koszta na opony-to tylko niektore plusy chipa... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mój ziomek pytał czy zrobimy jakieś rajdy po Leeds i jakieś dryfty czy coś ale zastanawiam sie czy znajdziemy miejsce tam na to...?[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 12:49_________________________________________________Ale Ja będę miał dobrze będe swoja nowa audi-czką i moja stara audi-czka tez będzie :notworthy::) hihihoi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mój ziomek pytał czy zrobimy jakieś rajdy po Leeds i jakieś dryfty czy coś ale zastanawiam sie czy znajdziemy miejsce tam na to...?[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 12:49_________________________________________________Ale Ja będę miał dobrze będe swoja nowa audi-czką i moja stara audi-czka tez będzie :notworthy::) hihihoi :P

ja tam moglbym stanac na kreske,ale nie w miescie-mam zle wspomnienia ze sciganiem sie po miescie,moze innym razem,znajdziemy dobre miejsce :wink4: a po miescie -czy ja wiem,na pierwszych swiatlach sie pogubimy i taki bedzie final,ze bedziemy sie szukac,nastepne pol godziny... :wink4:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 21:34_________________________________________________

koles obiecuje ponad 190 kucykow za 200 funtow potwierdzone badaniem na chamowni juz nie moge sie doczekac..... :naughty:

nie chwal sie nie chwal... :tongue4:-poczekamy ,zobaczymy.... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ale do zobaczenia next time ;] a my szykensik na wieczor hie hie ;][br]Dopisany: 25 Październik 2008, 10:15_________________________________________________Podsumowanie:

Polski Ośrodek Katolicki

Newton Hill Road

Leeds

LS7 4JE Adres<---

Data i czas : dzis o 18:00 ;]

jak by co moj nr koma (miedzy 17 a 18 nie bede mogl odebrac) to 07594371713 Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleilem fotki ze spota,Nies ,jak znajdziesz chwile,to dorzuc swoje, tu jest link- http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki/spot_w_leedspo_raz_pierwszy-t50376.0.html;msg542308

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukowina Tatrzańska to chyba nie tereny Uk...? Lol

A co kolego :?: Ojczyzny się nie odwiedz :?: :naughty:

Poza tym z tego co mi wiadomo to na każdym zlocie pojawia się ktoś kto na stałe mieszka za granicą, więc nie rozumiem czemu małbym tu infa nie dawać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jest krotkie -robimy nastepnego spota?miejsce moze byc te same-Leeds,ale osobiscie czekam na propozycje...chyba ,ze chcecie przyjechac do mnie-to zajme sie reszta

dla przypomnienia-mieszkam w Alnwick kolo Newcastle upon Tyne polnocno-wschodnia czes wyspy,jakies 50 km od szkockiej granicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko !

Jest ktoś z okolic Sheffield, South Yorkshire, United Kingdom ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie na temat spota...chociaz odpiszcie,ze nie jestescie zainteresowani,bo przeciez kazdemu,kto uczestniczyl w tym watku ,wyswietla sie nowa wiadomosc... :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:39_________________________________________________reinkarnacja spota w Leeds -dawajcie znow sie spotykamy-tutaj albo w ty watku kontynuujemy http://www.a4-klub.pl/smf/all_spot_w_okoklicach_newcastle_upon_tyne_noth_east-t62687.0.html;topicseen :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...