Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Mozembscie tak podzielili sie waszymi opiniami i wrazeniami na temat nowych pomyslow panowie? :) Zamiast od 80ciu ostatnich postow gadac o VAGu...:) VAG to VAG...albo cie stac....albo nie :)

jak sie spotkamy-to pogadamy o nastepnych pomyslach :wink4: a tutaj gadamy nie tylko o spotkaniach-gadamy o wszystkim,jakbysmy byli na spocie-bo czasem lepiej jest zapytac sie o cos tutaj,niz preszukac cale forum... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wydaje mi się że to wyjdzie w praniu.Najpierw muszą się wszyscy pojawić ,mowa o tych którzy się deklarowali na przyjazd. Tam prezentacja pojazdów,zdjęcia reporterzy :tongue4: itd.Następnie część z nas pojedzie do hotelu zameldować się i zostawić bagaże i kto będzie chciał autka, w tym czasie reszta pojedzie w miejsce grilla.Ci z hotelu dołączą po paru minutach do grillujących.W miejscu grillowania jest miejsce na autka.To tyle na sobote a w niedziele można udać się na gokarty.Początek spotkania na parkingu Tesco proponuje na 16.00 co wy na to?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jechalem z londynu jakies 3 godziny emeryckim tempem.....[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 18:15_________________________________________________ja mysle ze wyjazd o 13.00 bylby w sam raz zeby tam na 16.00 byc.........,a poza tym ja napewno do 12 bede w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 pasi w zupelnosci :good:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 21:28_________________________________________________

Mozembscie tak podzielili sie waszymi opiniami i wrazeniami na temat nowych pomyslow panowie? :) Zamiast od 80ciu ostatnich postow gadac o VAGu...:) VAG to VAG...albo cie stac....albo nie :)

??? :mysli: cokolwiek mialoby to oznaczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanero;) Widze ze sprawa spotu ruszyla z kopyta i w zwiazku z tym moze bym sie i wybral bo daleko niemam (Blackpool) ale mam takie male pytanko do panow z Bradford,czy u Was sa takze "organizowane" nielegalne wyscigi,tzn chodzi o miejscowke.Mysle ze fajnie by bylo po griliku zamiast isc grzecznie spac stanac na kresce,jesli znajda sie jacys chetni,to tak w ramach pomyslow wzburzenia adrenaliny przed zamulaniem piwem :> Co wy na to ludu wybrany? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanero;) Widze ze sprawa spotu ruszyla z kopyta i w zwiazku z tym moze bym sie i wybral bo daleko niemam (Blackpool) ale mam takie male pytanko do panow z Bradford,czy u Was sa takze "organizowane" nielegalne wyscigi,tzn chodzi o miejscowke.Mysle ze fajnie by bylo po griliku zamiast isc grzecznie spac stanac na kresce,jesli znajda sie jacys chetni,to tak w ramach pomyslow wzburzenia adrenaliny przed zamulaniem piwem :> Co wy na to ludu wybrany? :naughty:

jesli byloby mijsce- :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie ALBINEK i LYSAGLACA czekamy na cynk w sprawie miejscowki :wink4:

Domjenick a co Ty tam skrywasz pod maskom hmm,dam rade? :mysli:

150 ,jak w opisie :tongue4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 23:31_________________________________________________no i magnetyzery mam... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Domjenick wierze...ale masz jeszcze troche czasu zeby to nadrobic,a jak nie to dam Ci sie karnac swoim-to powinno cie zmotywowac.Moze uda mi sie do tego czasu zalozyc DV forge Splitter i nowy N75 bo troche boostu mi brakuje :disgust:

Oooo nastepny chetny (koperek86) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemartw sie kolego Koperek moja czworeczka krwawi od spodu ale jeszcze niewiem dokladnie skad,musze to oblookac next week,bo dolewanie oleju mnie niebawi :kwasny:

Ps:moze jakas lista ile ludu zostaje na noc bo niewiem czy rezerwowac ten polecany hotel ,bo coprawda przyjade z dziewczyna ale z nia to se moge wypic w domu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...