Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja normalnie ide w ten ukladzik, mozemy sie spyknac, kojarze lekko ten serwis (wczoraj wracalem z doncaster obok Leeds), nawet stalem tam chyba moment... Koledzy z Konwoju, bedziecie musieli mi jednak wybaczyc gdyż ponieważ iż zeskoczyc z M1 bede musial na moment aby po kolesi do Doncaster zadokować :) Chyba ze wjedziemy po nich konwojem :) hehe... nie no zartOOje , odłamie sie na moment i dojedziemy na Tesco z lekkim opOOźnieniem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na gokarty się pisze,wole powygłupiać się czymś takim jak mam mordować moją lalunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- ustalmy jeszcze sprawe fotek i filmow-ja na pewno bede w sobote,ale wieczorem wracam do domu-niestety z przyczyn ode mnie niezaleznych-nie moge zostac na noc,ale kiedy bede-zajme sie fotkami i filmikami-pytanie mam-kto zajmie sie drugim dniem pobytu,chodzi mi o to,zeby potem polaczyc materialy i kazdy Klub,ktory przybedzie-mial pamiatke z tego Zlotu,bo juz nie boje sie tego powiedziec...kilka Klubow w jednym miejscu-to juz Zlot,a nie tylko spotkanie :wink4: wiec jak ktos jeszcze sie zadeklaruje-bedzie spory material do zrobienia :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUAN - 12 to nie lekko za szybko, moze jakos okolo 13?? znaczy jak wszyscy sie dogadamy tak bedzie ... niestety okazalo sie ze do pracy musze isc i nie wiem o ktorej skoncze ... zazwyczaj nie schodzi mi dluzej niz do 11, ale nigdy nie wiadomo jak w tym biznesie bedzie ... Dam jednak jakos rade, jak bedzie trzeba to cos wykombinuje ... No i dopiszcie 2 osoby do Kartów... Ja z kolesiem jedziemy napewno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huan dopisz jeszcze mnie do tego hotelu ja tez zosttaje z moja pania :kox:

A co z kartingiem?[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:38_________________________________________________

HUAN - 12 to nie lekko za szybko, moze jakos okolo 13?? znaczy jak wszyscy sie dogadamy tak bedzie ... niestety okazalo sie ze do pracy musze isc i nie wiem o ktorej skoncze ... zazwyczaj nie schodzi mi dluzej niz do 11, ale nigdy nie wiadomo jak w tym biznesie bedzie ... Dam jednak jakos rade, jak bedzie trzeba to cos wykombinuje ... No i dopiszcie 2 osoby do Kartów... Ja z kolesiem jedziemy napewno ...

Dlatego postanowilem stworzyc takiego posta...bo byla juz gadka o tym gdzie i kiedy sie spotykamy...i wszyscy jakos to zlali...musimy sie zorganizowac...albo jechac oddzielnie...osoby, ktore sa na liscie lub ktore chca sie do niej dopisac prosze dac znac...ze wyrazacie chec wspolnej jazdy...i o ktorej wam najlepiej pasuje....mnie sie osobiscie wydaje ze po 13 to juz lekko za pozno...szkoda jechac pol wysp tylko po to zeby dojechac na 18-19...posiedziec pare godzin i isc spac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZKOPEK - Huan miał na mysli wg mnie o 13 spotkanie na M1-czyż nie?? Ewentualnie gdybyśmy zostali dwoch dluzej niz reszta to skoczymy razem bo ja tez do rpacy gonic bede musiał ale mma nadzieje skonczyc wczesniej ...

Huan - nie rpzesadzajmy ... od spotkania na M1 nie powinniśmy, no właśnie nie powinnismy leciec dłuzej jak 2.5h do celu, na max 3H ... ale oczywiscie wiele sie rozwiaze dopiero podczas toczenia sie bo wszyscy wiemy ze niespodzianek zawsze na autostradach jest pod dostatkiem ... Tak czy inaczej - sorry, zapomnialem - Genialnie poskładałes info do "kupy" :) PIKNA ROBOTA CHOPIE ... hehe

PS: zmiana plana, wpada ze mną tylko jeden Typek, drugi sie wykruszył :( Ale stan na Karty zostaje ... Wykruszyl sie słabszy zawodnik...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huan czytaj prosze wszystkie posty,powyżej twojego ostatniego pisałem że pisze się na gokarty .Podaje miejsce grillowania jako że będzie to u mnie .26-28 Keighley Road BD8 7AT Bradford West Yorkshire.Dla ułatwienia podam że jest to duży dom przy głównej ulicy naprzeciwko LISTER PARKU.Jakby był jakiś problem to obok mnie jest restauracja HAWELI z dużym parkingiem.Tam można wjechać i zadzwonić do mnie ,wyjde i wskaże dokładne miejsce grilla.Mój nr. tel.07821027664.(Andrzej)Myśle że najlepiej będzie kontaktować się z Domienick on jest organizatorem tego jak i poprzednich spotów,zlotów ma doświadczenie i wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huan -mam prosbe do Ciebie-zaktualizowalem na watku glownym-wiec wykasuj swojego posta,zeby nie bylo balaganu w watku :wink4:-z calym szacunkiem Huan-piszcie wazne info na priwa do mnie,a ja sie zajme reszta,bo jesli we dwoch bedziemy robic poprawki-nic z tego nie wyjdzie i juz jest duzo stron,a bedzie jeszcze wiecej-wiec tak,jak wczesniej-jesli sa nowi chetni,lub jakies poprawki dotyczace Zlotu-info prosze na PW-tak bedzie prosciej...z gory dzieki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZKOPEK - Huan miał na mysli wg mnie o 13 spotkanie na M1-czyż nie?? Ewentualnie gdybyśmy zostali dwoch dluzej niz reszta to skoczymy razem bo ja tez do rpacy gonic bede musiał ale mma nadzieje skonczyc wczesniej ...

Huan - nie rpzesadzajmy ... od spotkania na M1 nie powinniśmy, no właśnie nie powinnismy leciec dłuzej jak 2.5h do celu, na max 3H ... ale oczywiscie wiele sie rozwiaze dopiero podczas toczenia sie bo wszyscy wiemy ze niespodzianek zawsze na autostradach jest pod dostatkiem ... Tak czy inaczej - sorry, zapomnialem - Genialnie poskładałes info do "kupy" :) PIKNA ROBOTA CHOPIE ... hehe

PS: zmiana plana, wpada ze mną tylko jeden Typek, drugi sie wykruszył :( Ale stan na Karty zostaje ... Wykruszyl sie słabszy zawodnik...pzdr

To byla tylko propozycja do zaakceptowania przez reszte...wiec panowie...o ktorej nam najlepiej pasuje?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 12:22_________________________________________________

Huan czytaj prosze wszystkie posty,powyżej twojego ostatniego pisałem że pisze się na gokarty .Podaje miejsce grillowania jako że będzie to u mnie .26-28 Keighley Road BD8 7AT Bradford West Yorkshire.Dla ułatwienia podam że jest to duży dom przy głównej ulicy naprzeciwko LISTER PARKU.Jakby był jakiś problem to obok mnie jest restauracja HAWELI z dużym parkingiem.Tam można wjechać i zadzwonić do mnie ,wyjde i wskaże dokładne miejsce grilla.Mój nr. tel.07821027664.(Andrzej)Myśle że najlepiej będzie kontaktować się z Domienick on jest organizatorem tego jak i poprzednich spotów,zlotów ma doświadczenie i wie co robi.

Alez ja nie powiedzialem, ze on nie wie co robi...zwyczajnie nie zauwazylem tej informacji w poprzednich postach...i brakowalo mi jej w glownym poscie...nie myslalem jedynie o sobie ale tez o ludziach, ktorzy sie spoznia i nie dadza o tym znac...troche glupio byloby zostawic ludzi na parkingu tesco samych...gdyby np. przyjechali z drugiej strony UK nie?:)

Z bogiem![br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 12:24_________________________________________________

Huan -mam prosbe do Ciebie-zaktualizowalem na watku glownym-wiec wykasuj swojego posta,zeby nie bylo balaganu w watku :wink4:-z calym szacunkiem Huan-piszcie wazne info na priwa do mnie,a ja sie zajme reszta,bo jesli we dwoch bedziemy robic poprawki-nic z tego nie wyjdzie i juz jest duzo stron,a bedzie jeszcze wiecej-wiec tak,jak wczesniej-jesli sa nowi chetni,lub jakies poprawki dotyczace Zlotu-info prosze na PW-tak bedzie prosciej...z gory dzieki :wink4:

Spoko domjenick nie ma problemu....zwyczajnie skopiowalem posty z innych for...bo jak juz wspomniales ty aktualizujesz to wszystko tu...ale sa jeszcze fora a6klub.pl, AKP i AKP-UK. Nie kazdy sie zarejestrowal tutaj i wypadaloby tych ludzi informowac o wszelkich zmianach :)

Generalnie calosc miala na celu podanie jak najwiekszej informacji o calosci wydarzenia...chlopaki bierzcie pod uwage ze my przyjezdzamy z roznych zakatkow kraju...niekiedy sa to za***iście duze odleglosci...i troche byloby szkoda przez jakies male niedomowienie na forum nie trafic...byc za pozno albo jeszcze cos inego..:) Dlatego jak juz wspominalem staram sie dostarczac wszelkich info takich jak mapy, lokalizacje i inne duperele ktore moga pomoc ludza z mojego klubu + reszty do ktorej nie macie dostepu...

Aha mala prosba...czy ktorys z "tubylcow" mieszkajacych w okolicy zlotu...moglby zorientowac sie dla reszty jak wyglada tor kartingowy, jak wyglada sprawa z rezerwacjami, jakie sa koszty dokladne dla duzych grup i jaki jest stan kartow? Byloby swietnie....nie jestesmy raczej w stanie fizycznie podjechac i tego sprawdzic a rozmowa przez telefon z reprezentantami firmy raczej nie naswietli calej sprawy...

Domjenick tu masz watki z aktualizujacymi sie danymi co do reszty na innych forach...

http://www.a6klub.pl/spot-zlot-ludnosci-polsko-brytyjskiej-vt10641,60.htm#118823

http://www.akp-uk.com/index.php?topic=376.new#new

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=32665&start=3980

Dzieki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to już jest ustalone parking Tesco godz.16.00 .W piątek lub sobote podjade na tor kartingowy i zbadam sytuacje.Niech wszyscy chętni na ten wyścig dopiszą się do piątku żebym wiedział o jakiej ilości osób rozmawiać względem rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to już jest ustalone parking Tesco godz.16.00 .W piątek lub sobote podjade na tor kartingowy i zbadam sytuacje.Niech wszyscy chętni na ten wyścig dopiszą się do piątku żebym wiedział o jakiej ilości osób rozmawiać względem rezerwacji.

Liste chetnych znajdziesz na forach do ktorych linki podalem powyzej. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALBINEK- masz na myśli ten piątek lub sobotę czy przed spotem?? Niewiem jak u was ale tutaj na kartach na których byłem trzeba było dzwonić conajmniej 4 dni przed bo mogli miejsc nie mieć , a tymbardzij dla tylu osób a więc może niech wszyscy się dopisuja jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada jest taka-zalatwcie wszystko do tego piatku-tj.do 26 ,bo nastepny juz bedzie tylko tydzien do Zlotu i moze byc juz za pozno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...