Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Domjenick dopisz mnie + dziewczyna,jak uda mi sie dodzwonic to zarezerwuje hotel,bo niestety niechce stronka zaakceptowac mojej karty visa :disgust:

Aaaa moze zamiast tej ankiety na gorze zrobimy ankiete czy sa chetni na kreske (1/4m) ?? Wtedy bedzie wiadomo ilu jest chetnych i miejscowi moga wyszukac miejscowke (jesli sie zgodza :gwizdanie: )

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...czemu nie... :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 20:17_________________________________________________rozmawialem tez z jednym przedstawicieem innego Klubu-w przyszlosci pomyslimy o imprezie takiego typu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moglbym sie pobawic w 1/4 mili:) ale, ze nie mam za bardzo z czym to chcialbym sprobowac z jakims kolega ktory dysponuje AWX lub AVF i ma manualna skrzynie, zeby sprawdzic jaka jest roznica miedzy manualem i automatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie prowokujcie bo Rower tylko czeka na 1/4 - i ma AWX (5 speed) i teoretycznie powinno być 131 BHP. Powinno, ale nie jest ..... :tongue4: Za to ja mogę się ustawiać, ale po to, aby przekonać się czy jeszcze mogę :> (z moją skrzynią akurat zaczyna się zbierać po przekroczeniu 1/4 mili :thumbdown: ).

pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja szykuje moje 1,8T -AWXa trzeba "zrobic" :wink4: u mnie turbo "budzi" sie pozno,ale jak sie zerwie-to jak wariat...problemy z trakcja ma tylko moja zona,nawet z ESP wlaczonym... :evil:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 00:34_________________________________________________u mnie MBC i Revo technic-Lemmiwinks na podkladke -zrobione by domjenick-zawsze to satysfakcja,jak sie objedzie jakiegos dieselka...szczegolnie ,jak moment i Vmax jest porownywalny ze 192KM :evil::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedziłem ja dopiero jak juz nie mogła jechac wiecej

po 5 milach :polew: :polew: :polew::wink4: :wink4: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem Dawid-Twoja "bestia" wazy prawie 2 tony-to nie jest auto na wyscigi...tigra byla dostepna w dwoch wersjach 1,4(90 km) i 1,6 (106km) Twoja "bestia" wazy prawie 2 tony a tigra 1350 max z kierowca tlusciochem...moment u ciebie to 230 nm vs 125/148nm,ale masa robi kolosalna roznice-na pierwszych stu metrach tracisz ze dwie,moze trzy sekundy,a na 1/4mili-taka strata jest niewybaczalna... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to tigra szwgra 1.6 ..... teraz mnie zostawia strasznie a jak miałem poprzednia a6 2,4 ale w manulau nie miał szans ..... a ma cały czas ta sama tigre ..... ale czy autmat moze az tak strasznioe tracic rozumiem troszke ale az tyle moze jest cos nie tak?? mam nadzieje ze jak jutro odbiore auto od mechanika ze zrobionym układem wydechowym bedzie troszke lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to tigra szwgra 1.6 ..... teraz mnie zostawia strasznie a jak miałem poprzednia a6 2,4 ale w manulau nie miał szans ..... a ma cały czas ta sama tigre ..... ale czy autmat moze az tak strasznioe tracic rozumiem troszke ale az tyle moze jest cos nie tak?? mam nadzieje ze jak jutro odbiore auto od mechanika ze zrobionym układem wydechowym bedzie troszke lepiej

wydech nie zdziala cudu-automat zwalnia moment,bo jest ustawiony na optymalna jazde,czyli ekonomiczna z optymalna moca-w automacie nie osiagniesz max mocy-tyle co ta sama jednostka silnikowa w manualu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...