Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiscie preferowalbym 3 opcje- :wink4: jak dlamnie najlepsza,bo od skrzyzowania do zabudowan jest kaalek i latwo mozna obstawic :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:58_________________________________________________

Jak cos to przepraszam ze sie wpie... ten tego organizatora - poprostu podskoczyla mi adrenalinka :)

:polew: :polew: :polew: zaczyna sie robic coraz ciekawiej-nie badz taki skromny :wink4: jako przedstawiciel AKP-masz swoj udzial w tym zlocie... :cool1: moze sie zbierzemy na zlocie,siadziemy i obgadamy konkretny czas,miejsce,moze da rady jakies krotkofalowki skolwac-fajnie by bylo i bodziec do kolejnych modow-ja to widze w piknych kolorkach... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rower-spoko info,szkoda tylko ze...niewiemy czy sa na tych odcinkach jakies foto radary,lezace policjanty itp,wiec moze ktos z tubylcow by to sprawdzil? :thumbup:

Ja obstaje za opcja 3cia tzn: zadupie=mniej problemow-mniej glin,bez fotek i innego zbednego badziewia na drodze (teoretycznie) :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak po namysle-1/4 ,to dobry pomysl,ale wydaje mi sie,ze trzebaby zorganizowac spotkanie ,ale tylko w takim celu,znalezc na prawde odpowiednie do tego miejsce i po prostu tam sie ulokowac,bo jesli pojedziemy z jednego miejsca w drugie,a cos bedzie nie tak(jakies nieprzewidziane sytuacje) trzebaby sie przeniesc znow w inne miejsce i bedziemy sie krecic po mescie,a taka grupa rzuca sie w oczy...a tego trzeba unikac...-a jak sie spotkamy na jakims dobrym miejscu,to grilla mozna zrobic,sprawdzic auta i posiedziec-ja tak to widze... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na lokalizacje tych 3 miejsc o ktorych jest mowa na 1/4m to jedynym dobrym rozwiazaniem jest opcja 3 bo te dwie sa praktycznie w okolicach centrum a jesli sa budynki mieszkalne to moge z gory powiedziec ze sa tez tam przeszkody typu stojace na ulicy auta no i najczesciej "spiacy policjant" a ta 3 bylaby ok tylko ona jest dosyc spory kawalek od miejsca zbiorki i grilowania. Popieram zdanie Domjenicka na taka impreze trzeba dobrze sie przygotowac a czasu teraz juz niewiele zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, nie obstawiałbym tej 3-ciej opcji tak totalnie, wygląda na to ze tam jest jakas restauracja bądz cos podobnego a więc ruchu się tu nie pozbedziemy ... chyba ze mega wczesnie rano lub puzno wieczorem na maxa ... tak mi sie wydaje ale potwierdzic mogą to tylko miejscowi ... [moglibyście podjechac o porze popołudniowej w sobote w nadchodzący weekend , stanąc na parkingu na srodku odcinka i obczaić temacior???hmm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy :cool1: bez urazy ale po dluzszej rozmowie z Domjenickiem i Albinkiem doszlismy do wniosku ze teraz odpuszcamy tema wyscigow na 1/4 mile gdyz do tego trzeba dobrego przygotowania miejsca czasu itp itd. Poza tym niektorzy przyjada z dziecmi a pewnie tez chcieli by sie poscigac. Ten temat juz byl poruszany wczesniej i zamienilismy go na kartingi (to tak dla przypomnienia). Zorganizujmy natepny zlot typowo pod wyscigi ale ten niech bedzie jeszcze typowo integracyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm moim zdaniem jest duzo chetnych na wyscigi pozatym ja do celu mam prawie 400km w jedna strone i jak juz jade wolałbym zeby wykorzystac ten czas jak sie tylko da jest jescze ponad dwa tyg..... mysle ze ktos gdyby poswiecił temu chwilke czasu to by to zorganizował .... pozatym jak bedzie organizowany zlot typowo na wyscigi bedzie nas garstka pewnie a nikt nie bedzie jechał powiedzmy 300 km tylko poto zeby sie poscigac ale to tylko moje zdanie .... padło pare miejsc ale skoro nie pasuje to ..... szkoda ja sie i tak dostosuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf... jeśli przebrnęłem przez cały topic to pewnie i na spocik dotrę a żeby zbytnio się nie przemęczać to odpocznę w hotelu :cool1::chytry:

 

RowerAKP said:

Jakby ktos jechal z okolic Liverpool Manchester to mozna razem smignac :)

:mysli::wink4:

Pozdrawiam

Edytowane przez nies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nowy chetny cieszymy sie ze jest nas coraz wiecej

wcale nie taki nowy... :gwizdanie: popatrz na pierwsze strony watku-witamy Nies :wink4:

koper-myslisz,ze da rady zrobic trase do scigania-a ja uwazam,ze i tak chlopaki z Bradford duzo juz zrobili :wink4: rozmawialem dzis z chlopakami-byloby wielu chetnych-jak Ty-uwierz mi,ja tez bym stanal na "kreske",ale bede z dzieckiem i logiczne jest,ze z nim nie bede sie scigal,a nie zostawie Go z nikim,bo sie moze bedzie bal,bo nie zna nikogo,to raz,a z drugiej strony-jakby mi ,lub komus innemu sie cos stalo,ze wzgledu na to,ze nieprzemyslelismy jakiejs pierdoly i dalibysmy sie poniesc emocjom-nie wybaczylbym sobie dlugo takiego bledu...sa kartingi-i tam mozna sie sprawdzic-w przyszlosci zrobimy taka impreze-obiecuje,bo sam bede nalegal i chce uczestniczyc w takiej imprezie-ale jeszcze nie czas,poznamy sie lepiej,bedzie czas,zeby pogadac i dograc szczegoly w innym czasie :wink4:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 00:52_________________________________________________

Uf... jeśli przebrnęłem przez cały topic to pewnie i na spocik dotrę a żeby zbytnio się nie przemęczać to odpocznę w hotelu :cool1::chytry:

07716891342 Marcin

Jakby ktos jechal z okolic Liverpool Manchester to mozna razem smignac :)

:mysli::wink4:

Pozdrawiam

czyli bedziesz i wpisywac na liste :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mój nick z AKP to DANIO i tak mnie znaja wszyscy.

Tel 07707624819 - Damian

Widze, ze 1/4 mil odpada. Osobiscie nie scigal bym sie ale mam znajomego, który bardzo chetnie by to zrobil.

Tak czy siak on przyjedzie ze mna i jeszcze 3-ech innych znajomych.

Bede równiez z rodzinka takze ROBSON nie bedziesz sam.

Na nocke równiez zostaje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy myślę, że jest nas zbyt wielu do startu na 1/4 mili i w ten sposób nie udałoby się nam nie ujawnić naszej obecności. Zresztą i tak złoiłbym wasze doopska :wink4: równo -z tym, że w konkurencji na 1.4 mili :cool1: Trenowałem dzisiaj i wiem co mówię :tongue4: A tak na serio to zabierzcie ze sobą foteliki, stoliki, jednorazowe grile, ładowarki do laptopów bo VAG-ować będziemy równo i bawić się świetnie. Wiem z wielu źródeł, że dojedzie trochę więcej ludzisk, którzy jeszcze nieśmiało zastanawiają się i myślą.

Rower nie mądrusiuj się zbytnio bo i tak złoję ci d..psko - ja też zakoksowałem niuńkę :tongue4:

pozdr.

Paweł AKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel jest a wiec gitarka, będzie się działo ;) Chlopaki czy na miejscu będzie dostęp do gniazdek aby nam laptopy nie poumieraly?:) ach- i weźcie ze sobą instalki mogą się przydać ( vag ) :) I w sumie, może i dobrze ze rezygnacja z poscigow nastała, to trzeba dobrze obstawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w sumie, może i dobrze ze rezygnacja z poscigow nastała, to trzeba dobrze obstawic

bedzie czas i na to... :wink4: znajdziemy dobre miejsce-kazdy moze poszukac kolo siebie-,potem info na Forum wrzuci,moze jakies zdjecia,szczegoly-jak dojechac ,ile drog prowadzi,jak daleko do zabudowan itp-wszystko ma byc choc w czesci profesjonalne, a przede wszystkim nie moze budzic zadnych niepokojow co do bezpieczenstwa uczestnikow,jak i obserwatorow,bo tych drugich moze byc wiecej i jesli zaplaca za wstep-to czegos beda oczekiwac-niestety dzis nie ma nic za darmo...do tego trzeba duzo czasu,jezdzenia i zalatwiania-fajnie przyjechac jak jest taka impra gotowa-placisz za wjazd,czy parking i ogladasz,jak sie inni scigaja,lub sam to robisz,ale znalezienie odpowiedniego miejsca, a potem jego przygotowanie z cala logistyka-to nie jest takie proste... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...