Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

KOPER- a co ty tak odliczasz :) Doczekać sie nie możesz czy jak??

Chłopaki, Wycieraczki mi zdychają coś ... zacinają sie masakrycznie ... i jak mam sie wybrać bez nich w drogę????

WD 40 albo silikon na laczenia mechaniczne pod maska - mialem podobnie i mi pomoglo :) To do filmu to bylo by extera jakby cos powstalo :) Jezeli chodzi o ujecia w filmie ktory podal PAW to sa zeje...fane - te na okolo samochodu mozna zrobic z deskorolki :)

Nie wiem jak by liczycie ale zostaly 3 dni ... sroda czwartek i piatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde, musze cos wymyslec bo jak bedzie padac to nie daM rady polecieć a muszę, innej opcji nie ma ... Sorry wogule za offtopic ale może wy mi pomozecie. ... One odpalaja się, po chwili zamykają i zatrzymują, po jakiś 30sekundach znowu odpalaja się i znowu zamula po kilku centymetrach szyby ... Jak nic nie zadzialam to domechanika no bo cóż ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, moze faktycznie skusze sie Koper, Najgorsze w tym wszystkim ze jutro do lakiernika niunka idzie na jeden dzien, powinienem miec ja spowrtoem w czwartek ... a więc jutro ewentualnie spojrze tam i sprobuje cos smarnac-mam nadzieje ze pomoze ... ]

KOPER - Jeśli nic nie zdzialam moglbym d ciebie podjechac?? Ale koncze prace ok 5 wiec przed 6 najwczensiej mooglbym byc w slough ... co powiesz??tylko ze o tej porze mechanicy tez juz wolne maja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja dzisiaj wstawialem przednia szybe-moge polecic komus,facet z Newcastle upon Tyne-z ubezpieczalni 60F,a bez 110 z robocizna-czas wymiany-20 minut :cool1: serwis Audi zaproponowal od 200-300 F za wymiane...nie mozna jezdzic autem,przez nastepne 2 godziny...pelna satysfakcja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki pokazują, że dojeżdża około 60 % zadeklarowanych osób. Wierzę, że na zlot dojadą wszyscy. Ja dostałem kamulcem w szybę nad lusterkiem i zrobiła się 6 cm kreseczka. Było OK, ale nie wytrzymało i poszło na ostro. Już nie zdążę wymienić przed Bradford, a więc w konkursie na picuś czyste auto nie stanę :wink4: Kamień rozbił mi lewy (siedząc za sterem) halogen i szukam już od długiego czasu aby wymienić i też nie mogę kupić, a wygląda nie ładnie. No i rok temu myjnia automatyczna przetłoczyła mi troszeczką drzwi - mój raczej nadaje się do lakierni, ale na to się nie decyduję. I tak nawoskuję i będzie błyszczeć nawet z tymi "drobnostkami" :>

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie przejmuj-tak jest zawsze...pozostaja najwytrwalsi,ktorym zadna odleglosc nie jest straszna-kolejnego zlota ,jak zrobimy w innej czesci Anglii-tez pewnie kilka osob sie wykruszy-ale tak juz jest-jednemu jest za daleko,drugiemu wypada cos innego,jeszcze inny ma problem z autem-tak bywa-ja tez w ostatnia sobote przyjebalem podczas parkowania i raczej nie zdaze tego naprawic,bedzie porysowany tylni zdezak na fotkach.... :kox:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 00:16_________________________________________________Pawel-drzwi wyciagniemy na zlocie,reflektor sie komus wykreci,do szyby namiary Ci dam i bedzie gitara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie tylko mnie coś prubuje powstrzymać od wyjazdu ... Mam tylko nadzieje ze nie będzie dzis padac bo do lakiernika musi iść auto a jak mam dojechą cbez wycieraczek... :disgust: W sumie szybe tez mam do wymiany przednią ale narazie sie powstrzymuję gdyż to nie jest mus ... Tak czy inaczej będe roił wszystko aby byc na tym spocie i nie ma ze BOLI...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz jakies pekniecie,to bedzie sie powiekszac,nie wiadomo,w ktorym momencie peknie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na szczęście, pekniec nie ma. Ale jest cała zmasakrowana przez kamienie, jakby przeżyła jakieś kamieniobicie z nieba ... I ma dwa większe uszczerbki na zdrowiu które można odrestaurowac w kwikfit na przykład ale jakoś nie mogę się zdecydować bo gdyby różnica w naprawie a wymianie nie byłaby wielka to wiadomo lepiej wymienić ... Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie Pawel.

U mnie jest pekniecie prawie przez cala wysokosc szyby i to po stronie kierowcy. Chce oddac do Audi i zrobic claim przez ubezpieczalnie. Ostatnio jak wymienialem PL to zalozyli mi bez okienka na VIN, bez przyciemniania i przy wycinaniu szyby troszke poszarpali mi obicia na slupkach. Partactwo.... Dobrze ze chociaz woda nie leci do srodka...

Wlasnie dzwonilem do Audi i powiedziano mi ze oni nie montuja szyb. Robi to dla nich firma Old School Windscreens. Zadzwonilem i wyjasnilem sytuacje. Okazalo sie ze usluga bedzie bezgotowkowa tzn oni rozlicza sie bezposrednio z ubezpieczalnia (MoreThan) a ja zaplace tylko excess (£60). Szyba bedzie ori z Audi dobierana na podstawie VIN czyli taka jak powinna byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO

dla spotykajacych sie na M60 tj:Ja,Rower,Nies,GreggA6 i reszta chetnych na dalsza jazde w konwoju.W GPSie (tom tom) wyglada to tak: Manchester/Whitefield/Clyde avenue/6

Ja mam do tej miejscowki 50min,dalsza droga z Clyde Ave do celu (Bradford-BD7 4EY) to 40min,wychodzi na to ze 14:30 to optymalny czas spotkania,zeby sie zapoznac i pogadac.Przed 16ta powinnismy zawitac do celu :wink4:

Czy wszystkim spotykajacym sie na tej miejscowce pasuje ta godzina?Uwagi,sugestie mile widziane :hi:

Ps:Co zabrac ze soba???

Lapa,aparat...grila brac czy bedzie jeden duzy czy jak??Kielbaski,pifko...latarka...krzeselka...kocyk :mysli:

Pawel wspominal o tzw Gazebach ale czy bedzie wogole to gdzie rozstawic?

Pewnie i tak cos zapomne

Czwartek...Piatek i... :punk::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

excess (£60). Szyba bedzie ori z Audi dobierana na podstawie VIN czyli taka jak powinna byc.

u mnie sie tylko pytal jaki rok auta i model,nie chcieli Vinu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...