Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

to ja jeszcze chcialem zamieszac bardziej jezeli chodzi o ekipe jadaca z okolic Londka. Na tym serwisie dolaczylyby jeszcze 2 wozy:

http://maps.google.co.uk/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=LE3+3GB&sll=52.616078,-1.205406&sspn=0.039293,0.07699&ie=UTF8&ll=52.61837,-1.204162&spn=0.019645,0.038495&t=h&z=15

to jest miedzy J25 a J26 M1, a wiec ostatni przystanek przed Bradford (teoretycznie). czy konwoj z Londka zatrzymalby sie tam na chwile? Jestem pewien ze z kolega Robsondkl mozemy byc tam ok 14 i czekac. co Wy na to?

paw1972 - jak wy dokladnie bedziecie jechac do M69?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Huan pasuje idealnie, a szczególnie Towarzystwo Broni :good: Zapisałem sobie postcode: LE3 3GB - jest to pierwszy serwis zaraz po wjeździe M69 do M1 i jest kilka kilometrów dalej. Będziemy czekać na was gotowi do dalszej jazdy tak, aby nie spowalniać.

Zwierzakfm będziemy jechać wprost z Coventry M69 w kierunku Leicester (M1).

W Coventry będę już około 11-tej i będziemy z MiKevem pucować CCCO. Jak ktoś ma po drodze lub nie daleko to możemy się wspólnie spotkać - będziemy cały czas pod telefonami. Z Coventry wyjedziemy około 13-tej i będziemy w serwisie około 13.40. Zwierzakfm jak chcesz i będziesz miał nie daleko to przyjedź.

Ja wyjeżdżam około 9.30 z Bristolu i będę jechał M5 i przed Birmingham zjeżdżam na M42 i do Coventry. Jak ktoś ma podobną trasę to zapraszam do konwoju :)

RowerAKP dopisz do nagród Miśka ode mnie, choć najlepiej jakby zwycięzcą została klubowiczka :tongue4: I może podajcie jeszcze adres najbliższej myjni :>

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może podajcie jeszcze adres najbliższej myjni :>

...liczysz,ze wygrasz flaszke?... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może podajcie jeszcze adres najbliższej myjni :>

...liczysz,ze wygrasz flaszke?... :gwizdanie:

Nie mam szans przy Waszych ślicznotkach, a szczególnie Twojej, ale w razie czego zabiorę jedną buteleczkę na otarcie łez :tongue4: Ale w komisji mogę być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aszych ślicznotkach, a szczególnie Twojej,

jak zobaczysz,jaki to pazdzioch-jebniesz na plecy...z tego tez powodu nie startuje w tego typu konkurencjach.. :naughty: :naughty: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porysowane fele,wgniot na klapie bagaznika,tylny zdezak :embarrassed:,tapicera zajechana-dalej wymieniac? ....za to silnik jak w F-15... :evil:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:47_________________________________________________na tym samym paliwie lataja... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ... zaczynam gubić sie w planach ... :D ... hehe...

Zawalczyłem z wycieraczkami, wytarmosiłem i udało mi sie przeczyścic i smarnąc jeden trzpień ale drugi tak łatwo nie poszedł, zastała mnie ciemnośc i z powodu braku mozliwości musze dokończyć jutro, a więc mam nadzieje , że nie będe musiał zostać w domu :wallbash: :wallbash:

A będzie konkurs na najbardziej pierdzącą klape bagaznika????to może mam szanse bo odpicować nie bede mial czasu niestety :( chyba ze zdarze jutro i przymontuje konkretnie rejestracje do klapy , bo wygluszenia raczej juz nie zrobie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paw1972 - ja tez bede jechal M5 i M42 ale troche pozniej, bo juz ustawilem sie z kolega Robsondkl na koncu M42 (kiedy przechodzi w A42) dlatego myslalem, ze dolaczymy sie juz do wspolnego konwoju na J25 M1, jak juz bedziecie jechali z londynczykami. chyba, ze Robsondkl nie ma nic przeciwko jezdzie do skrzyzowania M69 z M1 (troche nie podrodze dla niego). co Ty na to Robsondkl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje , że nie będe musiał zostać w domu

Nie ma takiej mozliwosci. Zawsze mozesz zapodac ponczochy na piora i ciagac naprzemian z pasazerem. ( pamietam taka akcje w jednym z polskich filmow :P)

Co do blach to jak zobaczycie moje to rece zalamiecie. No ale coz 10 lat prawie w tym kraju to swoje oberwala. Najwazniejsze ze serducho mocne i srodek niebrzydki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kOOrde, szkoda ze jade sam jakies 90% trasy :( i kto bedzie tą pończoche ciągał????

otworzysz sobie dwa okna i przywiazesz do kierownicy,jak bedziesz jechal zygzakiem-efekt-czysta szyba... :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha... Dom, to jest mysl. Zeby tylko nie przeskoczyl na druga strone autostrady i nie skonczyl jak ten gosc w passacie pare miechow temu... Wciaz w glowe zachodze jak on sie dostal na druga strone....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha... Dom, to jest mysl. Zeby tylko nie przeskoczyl na druga strone autostrady i nie skonczyl jak ten gosc w passacie pare miechow temu... Wciaz w glowe zachodze jak on sie dostal na druga strone....

nie wiem sam-tu sa dobrze drogi i zjazdy oznaczone...nie mam pomyslow,co moglo na to wplynac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie to on nie przejechal na druga strone autostrady tylko po prostu zawrocil na tym samym pasie... niby byly roboty drogowe, moze przemeczenie i brak koncentracji? A moze zapomnial ze jest na dual carriageway... Szkoda chlopaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEST COAST DIVISION

Trasa - LIVERPOOL - BRADFORD

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=l99dw&daddr=M58+to:M60+to:BD7+4EY+&hl=pl&geocode=%3BFYjVMAMd3CXW_w%3BFbz2MAMdHh7d_w%3B&mra=ls&sll=53.674748,-1.82991&sspn=0.105957,0.308647&ie=UTF8&ll=53.524799,-2.509003&spn=0.425334,1.234589&z=10

PUNKT A - samoty jeździec ROWER wyrusza w podroż życia, do przejechania ma 78,0 mil – około 1 godz. 30 min

PUNKT B - spotkanie z ekipa pod przewodnictwem ludzi SKEM i DANIO :) godzina .... ??

PUNKT C - spotkanie z grupa pod przewodnictwem MARIO - KASTY :)godzina 14:30

PUNKT D a.k.a. GROUND ZERO - ekipa WEST COAST laczy sie z TUBYLCAMI ;) Jak Polska tradycja nakazuje ... 0,5 na dzien dobry :)

OK troszke zmienilem trase aby bylo widac punkty w których sie spotkamy:

http://maps.google.co.uk/maps?f=d&source=s_d&saddr=l99dw&daddr=peel+road+skelmersdale+to:Unknown+road+to:Bd74ey&hl=en&geocode=%3B%3BFa7wMAMdRhbd_w%3B&mra=ls&sll=53.538229,-2.28271&sspn=0.004846,0.019097&ie=UTF8&t=h&z=9

Tak wiec:

PUNKT A - ROWER pedzi odwiedzic Skelmersdale jako samotny jezdziec;

PUNKT B - Spotykamy sie na zjezdzie piatym na Peel Rd. przy magazynach DANIO i zaginione owieczki - proponowana godzina to 13.40

PUNKT C - Dolatujemy do ronda na zjezdzie 17 i dolaczamy do grupy MARIO-KASTY o godzinie14.30

PUNKT D - miejsce docelowe i serdeczne powitania.

Pozdrawiam :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>Mój plan podróży wygląda tak<=

Przwidziany czas dotarcia do punktu:

B ~ 14:00

C ~ 14:30

Od punktu B do punktu C będę się toczył najwolnieszym pasem, żłówim tempem, więc całkiem możliwe że ekipa z West Coast Division zgarnie mnie gdzieś na tym odcinku :gwizdanie:

Do zobaczenia jutro :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...