Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie dzwonilem do Audi i powiedziano mi ze oni nie montuja szyb. Robi to dla nich firma Old School Windscreens. Zadzwonilem i wyjasnilem sytuacje. Okazalo sie ze usluga bedzie bezgotowkowa tzn oni rozlicza sie bezposrednio z ubezpieczalnia (MoreThan) a ja zaplace tylko excess (£60). Szyba bedzie ori z Audi dobierana na podstawie VIN czyli taka jak powinna byc.

przy czyms takim musisz miec comprehensive insurance (czyli full opcje, zakladam, ze taka masz). dowiedz sie najpierw w ubezpieczalni czy nie potaktuja Ci wymiany szyby jako claim i za rok zaplacisz skladke ubezpieczeniowa jak za zboze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie dzwonilem do Audi i powiedziano mi ze oni nie montuja szyb. Robi to dla nich firma Old School Windscreens. Zadzwonilem i wyjasnilem sytuacje. Okazalo sie ze usluga bedzie bezgotowkowa tzn oni rozlicza sie bezposrednio z ubezpieczalnia (MoreThan) a ja zaplace tylko excess (£60). Szyba bedzie ori z Audi dobierana na podstawie VIN czyli taka jak powinna byc.

przy czyms takim musisz miec comprehensive insurance (czyli full opcje, zakladam, ze taka masz). dowiedz sie najpierw w ubezpieczalni czy nie potaktuja Ci wymiany szyby jako claim i za rok zaplacisz skladke ubezpieczeniowa jak za zboze.

...nie musisz miec FC-wystarczy ze masz Third Party F&T +jako extra opcje "windscreen cover" -ja tak mam i nie jest to Claim-nie wplywa na znizki,jesli nie jest wynikiem wypadku-tylko przypadku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to juz sie powoli gubie w piatek bede dzwonił do ludzi z londynu i okolic miejsce spoykania usatlilismy wczesniej i dalej jest aktualne tzn :

Dokladniejsze Info - http://www.motorwayservices.info/area.php?area=10

Mapa - http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=LU5+6HR&sll=51.944,-0.49078&sspn=0.03984,0.076904&gl=pl&doflg=ptk&ie=UTF8&t=h&z=16

o ktorej godzinie i na ile osob bedzie trzeba czekac zebysmy nie stali jak ciołki jak ktos sie spozni ale uprzedzi nie ma problemu poczekamy ja sie umawiałem z CWK_S_L_A_Y tak ze bede walił z Colnbrook koło slough do podanego wyzej celu jak ktos chetny jescze to smska poprosze albo na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz miec FC-wystarczy ze masz Third Party F&T +jako extra opcje "windscreen cover" -ja tak mam i nie jest to Claim-nie wplywa na znizki,jesli nie jest wynikiem wypadku-tylko przypadku...

jezeli tak to masz sformulowane w papierach (+ extra opcje windscreen cover) to ok. trzeba dobrze przeczytac papiery, bo mozna sie naciac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOPER - my ustawieni przed 12 jestesmy na COLNBROOK a więc Gitarka ...

Przed 13 powinnismy byc na miejscu na serwisie M1 wyzej ustalonym a wiec poczekamy do 13.15 i zaczniemy dzwonic do nieobecnych ktorzy dekarowali sie na wyjazd...miejmy nadzieje ze HUAN da rade b cos cicho z jego strony... i rOOszamy ...

Czwartek...Piatek ... i :audi: a niegrzecznych :bicz: :bicz3: :):D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz miec FC-wystarczy ze masz Third Party F&T +jako extra opcje "windscreen cover" -ja tak mam i nie jest to Claim-nie wplywa na znizki,jesli nie jest wynikiem wypadku-tylko przypadku...

jezeli tak to masz sformulowane w papierach (+ extra opcje windscreen cover) to ok. trzeba dobrze przeczytac papiery, bo mozna sie naciac.

wybierajac ubezpieczenie masz tylko trzy opcje- FC, Third party F&T + opcje i Third part only-wiec dostajac polise poczta-masz napisane,jaki rodzaj ubezpieczenia i co ono pokrywa-sam dobierasz opcje-jesli ich nie dobierzesz-nie bedziesz ich miec :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce żeby rozstawić pawilony ogrodowe jest,tylko że podłoże to beton.Grille będą ,ja mam dużego :shocked: (grilla),Lysaglaca swojego już przywiózł i Szkopek weżmie .Myślałem o zrobieniu jakiś etykietek z nickiem i imieniem ,bo będzie troche trudno zapamiętać wszystkie imiona.Lista zgłoszonych na zlot jest gotowa ,ale nie mam możliwości wykonania tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej-jakies obciazniki sie zalatwi,mozna tez je powiazac razem i tez siebeda trzymac-zobaczymy na miejscu... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce to można ,pewnie że tak .Chyba że będziemy mieli dużo szczęścia i pogoda nam dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etronic :) były czasy, kiedy najmniejsza ryska lub odprysk na szybie odbierały mi sens życia :wink4: , ale zrozumiałem, że musiałbym Hammera kupić, aby nie martwić się o kamienie i życzliwych parkujących obok otwierających drzwi odbijając na moich burtach. Jak kupiłem Audi (salonowe) nie było sladu "obcych", ale po dwóch latak z kawałkiem auto bardziej nadaje się do lakiernika na naprawy blacharskie niż na konkurs piękności :tongue4: , choć nie mam się jeszcze czego wstydzić. Najwięcej kamieni zaliczyłem w Antwerpii na ringu, kiedy z giga lory wysypało sie ze 100 kg kamieni na 8 pasów załadowanych autami w tym moje - a nie było możliwości uciekać. Resztę zrobiły szybkie trasy do PL (40-45 tys. km rocznie).

Szybę wymienię przed MOT w październiku w autoglass - dopłata 75 f z ubezpieczenia. Zderzak przedni był malowany u polskiego lakiernika pół roku temu - dzisiaj maj już pajęczynę na lakierze - chyba popieprzyły mu się podkłady na blachę/tworzywo :wink4: Przetłoczenie na drzwiach prawie nie widoczne, tzn. tylko na czystym aucie dla spostrzegawczych. I jeszcze kilka wgnieceń parkingowych + coś tak jeszcze.

Gazeba da się zainstalować, ale w związku z betonem albo udarem albo coś kamulce treba przytargać.

Daniel jak znajdziesz chwilkę w Bradford - wkleję skróty cytatów kolegi Meszrum (między innymi AKP), aby wiadomo było o co chodzi:

" Paw1972,

pomijając kwestie techniczne [multi] i samego serwisu [który się nie udaje], to jesteś chyba encyklicznym przykładem miłosierdzia chrześcijańskiego. Twoja miłość do bliźniego i pojazdu mechanicznego jest bezkresna.

szkoda, że nie jesteś moim tatą . "

oraz ten najważniejszy:

"Paw1972,

odnosząc się do uczucia, że masz 180 PS zamiast 155 PS, to wynika to najprawdopodobniej z tego, że masz zmodyfikowany [tuning] program.

cudów nie ma.

wystarczy zalogować 004, 008 oraz 011 dynamicznie, by zobaczyć ile koksu dołożono [i jakiej jakości jest to koks]. jeżeli dołożono, to jest to niezbyt dobry pomysł z uwagi na skrzynię.

anyway,

trzymam kciuki byś zaczął się cieszyć w pełni swoim samochodem. "

Koniec cytatów.

Daniel czy możesz mi w tym pomóc - prowadzę od dwóch lat temat związny z najbardziej kultowym zakładem na wszystkich forach Audi PL - Sserwis - chcę ujawnić publicznie robotę Sserwisu a głównie chodzi o te logi.

pozdr.

ps. NIe długo podam dokładne namiary kiedy i gdzie dojedziemy z MiKevem do ekipy londyńskiej na M1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie szyby to oczywiscie ze mam FC. Jednak nie jest tak kolorowo jak mi sie wydawalo. Ubezpieczalnia nie chce pokryc wydatkow na oryginalna szybe tzn nie w rozliczeniu bezgotowkowym. Musialbym zaplacic z wlasnej kieszeni i potem starac sie o zwrot. Nie usmiech mi sie to bo nie ufam sukinkotom ( nie chce zostac z reka w nocniku jak mi nie oddadza calej kasy). Pojde w opcje nieorginalnego szkla ale w konfiguracji identycznej jaka mam czyli tint, pasek u gory i okienko na VIN. Moze do weekendu bede mial nowe szklo.....

@CWK_S_L_A_Y

Pewnie je jade z wami. Podajcie gdzie sie spotykacie na Colnbrook (postcode) i was znajde. Bede przed 12

@paw1972

Spoko ze sie da. Moze sie dac nawet lepiej. Jak odczytamy twoj soft (jesli nie jest zabezpieczony) to bedzie ladnie widac ich robote. Ja generalnie nie dotykam aut z multi (nie modyfikuje) bo to cienki lod.

Sledze twoj temat od jakiegos czasu i naprawde cie podziwiam za cierpliwosc. Musisz naprawde lubic to auto....:)

Panowie wlasnie przyszlo mi do glowy.

Czy ktos bylby chetny na chiptuning? Bede mial sprzet wiec zapraszam. Co do ceny, to bedzie grupowa jak bedzie wiecej chetnych. Poszukamy tylko miejsca do pomiarow G-Tech i Dynomet i bedzie gitara.

Prosze o PM kto jest chetny lub tez utworzenie listy na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt dla klubowiczow to £170.

O doswiadczenie mozesz spytac np. Rowera lub Eliego ktorym to robilem auta. Na jego brak nie narzekam :).

Z TDI nie ma zadnych problemow poza ew. stanem technicznym silnikow uniemozliwiajacym modyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt dla klubowiczow to £170.

O doswiadczenie mozesz spytac np. Rowera lub Eliego ktorym to robilem auta. Na jego brak nie narzekam :).

Z TDI nie ma zadnych problemow poza ew. stanem technicznym silnikow uniemozliwiajacym modyfikacje.

Moja to nawet bedzie mozna sie przejechac i poczuc roznice :D bylo 130 jest okolo 165-170 :) Zadowolenie 100 % Szkoda tylko ze samochod nie byl w najlepszym stanie bo mozna bylo dac wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...