Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nawet juz nie chodzi o ryzyko-bo takie zawsze bedzie na tego typu imprezach-specjalnie napisalem przyklad o "jakiejs symbolicznej" oplacie za wstep,czy parking-nie dlatego,ze mozna na tym zarobic,ale fajnie by bylo rozegrac male zawody z jakas nagroda w postaci jakiegos gadgetu do auta-jesli bylbym wlascicielem jakiegos warsztatu-tez moglbym cos zaoferowac-w zamian mam reklame...

oczywicie,ze mozna stanac na "kreske" wszedzie i za darmo,ale jaka bedzie motywacja do modyfikacji auta,jesli potem bedziesz sie scigac o "marchewke" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...spoko brak wyscigow przezyje,tylko nikt tu niegadal o robieniu ich na legalu a tymbardziej placic zanie,chodzilo raczej o buta spod swiatel na dwupasmowce lub cos podobnego,jako ze troche sie scigam w Blackpool po nocach to powiem wam jak to wyglada u mnie:niedziele godzina 22:00,wszyscy zbieraja sie na parkingu pod Morissonem,pol godzinki pozniej podjezdzaja na miejscowke-kawalek prostej miedzy biurowcami a lotniskiem,wszyscy parkuja po bokach i nikt niczego nieobstawia (za duzo fast & furious chlopaki) ktos z tlumu pokazuje start i tyle.Jest tez laweta dla nadgorliwych :> Po okreslonym czasie wpadaja paly na kogutach i...nikt nieucieka i nieswiruje jak wpadli tak pojechali,ewentualnie jakies upomnienia ustne i tyle.Tak jest w Blackpool,gorzej w Burnley (gdzie tez pare razy bylem) bo chlopaki nawet porzadnej miejscowy niemaja,tzn droga hamowania konczy sie na bramie :polew: Powaga,miedzy innymi dlatego juz tam sie niescigam choc wiecej chetnych bylo,z policja podobnie wpadaja i wypadaja i nikt sobie nimi d*py niezawraca.Chodzi tylko o to zeby niescigac sie na glownych drogach cala ekipa i niestwarzac zagrozenia dla innych :rolleyes:

Dlatego rozumie wasze obawy bo jednak troche chetnych sie znalazlo i z pod swiatel niedaloby rady,ale...dla chcacego nic trudnego,bo zawsze mozna wpasc na wyscigi do chlopakow (angoli) z Bradford,bo tez napewno gdzies sie tam ludziska scigaja i maja gotowa miejscowke.Any way ja odpuszczam...chyba ze ktos na spocie do mnie podbije :tongue4:

Hotel z parkingiem zarezerwowalem telefonicznie u pani Agnieszki :cool1: i...skoro niema 1/4 to mozna sie jeszcze dopisac na gokarty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario-kasta i koperek-Panowie,powiem tak-nigdy nie chodzilo o "buta spod swiatel", na imprezie organizowanej przez jakis Klub :wink4: bo to jest malo profesjonalne,takie cos mozna zrobic kazdej nocki w swoim miescie,a nie na imprezie,na ktora przyjada ludzie z powiedzmy calej Anglii

czemu Mario obawiasz sie oplaty za "wystep" na torze do tego przygotowanym-moze inna adrenalina,a moze ja juz za stary jestem...,ale wynajecie toru ,z miejscem na widownie,serwis i inne rzeczy-to nie jest koszt rownajacy sie sredniej klasy Audi-tylko powiedzmy rownowartosc dwoch kartonow piwa-wiec raz na jakis czas mozna sie spotkac z kilkoma klubami i przeprowadzic impreze na "jakims" poziomie...

MARIO-KASTA ---- popieram stanac gdzie kolwiek na jakis odludziu i tyle i kto chce ten smiga ale ok skoro organizatory nie chca to temat zamkniety ......

znajdz takie miejsce,zadbaj o wszystkich,ktorzy przybeda-zrobimy impreze u Ciebie,tez sprawdze co masz pod maska :naughty: tylko co zrobisz,jesli przyjedzie wiecej ludzi,niz zalozyles na poczatku i do tego spadnie deszcz,co powiesz ludziom,ktorzy przebyli kawal drogi-"sorry zawody odwolane,bo miejsca drugiego nie znajdziemy w dziesiec minut, a to bylo naszym ulubionym i najlepszym..." wynajecie,czy zarezerwowanie miejsca gdziekolwiek-niestety kosztuje i tak jest tym razem-pieniadze zostaly wplacone za rezerwacje za Karty-Albinek sie tym zajal,trzeba bedzie Mu oddac,co zalozyl-nie jest to majatek,ale liczy sie fakt,kolejna rzecz to zmana pogody-jesli bedzie padac-przenosimy spotkanie na parking kryty,czyli za wstep jakies grosze beda,a potem,jak dalej bedzie padac wypadaloby cos zjesc,wiec wchodzi w gre restauracja,lub pub-co tez wiaze sie z kosztami...wiec nie mowcie,ze nie bylo mowy o oplatach-bo takie sa realia.... :cool1:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 21:40_________________________________________________

Chlopaki odpowiedzcie co z tymi kartami, czy da rady jeszcze czy juz za pózno???

Pozdrawiam

DANIO

rezerwacja byla robiona na tyle osob ,ile bylo na liscie,ale wszystko sie okaze w dniu kartingow,bo moze beda mieli wiecej pojazdow-wiec moze cos da rady,ale obiecac nie mozna :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :wink4: Zlot będzie najlepszym miejscem, aby poumawiać się i poustalać w sprawie spotów, zlotów, grillospotów i ćwierćmilospotów :good: Myślę, że najlepszym miejscem na "rodeo" będą tory wyścigowe, których w UK jest spora ilość. Zrobimy rozeznanie co do terminów i kwot za wynajem. W Polsce koledzy podobnie działają i wynajmują tory na Zloty i wyścigi. Na torze można organizować różne konkurencje począwszy od 1/4 mili kończąc na wyścigach. Na pełnym legalu, choć wtedy nasze ubezpieczenia nie działają - warto wykupić RAC :wink4: Na takie szaleństwa zupełnie przygotowuje się auta, o czym możemy podyskutować w Bradford - nie będę odbierał przyjemności pogadania na żywo, a więc to tylko w ramach zapowiedzi. Jakieś tam malutkie amatorskie doświadczenie mam z Toru Poznań w BMW :gwizdanie:

pozdr.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to co nakrślił DOMJENICK ale niestety prawdziwe, realia takie sa jakie sa ... kazdy musi sie z tym liczyc ze wiele rzeczy musialo byc zarezerwowanych wczesniej i wydaje mis ie rowniez ze kazdy mial wystarczajaco czasy od rozpoczecia tematu aby sie zgłosić ... Mam nadzieje że miejsce na KARTY znajdzie sie dla każdego bo rozgrywać sie beda ciekawe zawody :) Jest jk jest, spocik zapowiadał sie mały ale rozrósł sie ponad moje oczekiwania, niewiem jak wasze :) mam nadzieje ze mimo wszystko chłopaki damy rade, i miejsce dla kazdego bedzie w Bradford, hmm ... "Tubylcom" należą sie i tak podziekowania za ogarnięcie tematu ... Jeszcze tydzien i nie moge sie doczekac :)

Londynczycy i okolo Londyńczycy, to o ktorej konwojujemy wzdłuż M1?? PZDR (Ja mam wolne :D ) strzała :sexinbed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Londynczycy i okolo Londyńczycy, to o ktorej konwojujemy wzdłuż M1?? PZDR (Ja mam wolne grin ) strzała sexinbed

jak dla mnie to najlepiej by bylo jakos o 13.15 bo wczesniej na bank nie dojade na miejsce spotkania bo robie do 12.00 ale jeszcze pogadam z szefem to sie moze wczesniej urwe jak da rade......... :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie niesmucic,bedzie za***iście :wink4:

Nies dolanczasz do konwoju?Miejsce spotkania tu: http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Blackpool&daddr=Clyde+Ave+to:bradford&geocode=%3BFX74MAMdmxHd_w%3B&hl=pl&mra=ls&sll=53.64664,-2.057175&sspn=0.481915,1.454315&ie=UTF8&ll=53.54099,-2.289253&spn=0.030195,0.090895&z=14

bede ja,Rower i GreggA6 z AKP UK Division.Byly by juz 4 fury :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodzi - SZKOPEK - a więc będziemy czekać, ja też mialem pracować ale pomyslalem sobie ze i mi nalezy sie czasami wolne :)hehe... Dobrze ze ja u Siebie nie mam za wiele zalatwiania i proszenia :P:) aWiec spotykamy sie ok 13, ja staral bede się przed to na wszystkich poczekam ... w razie czego kazdy ma nr kom, a wiec bedzie za***iście jak juz MARIO-KASTA wspomniał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie mnie na Liste.

Bede jechal z Londynczykami (czy ktos zostaje na noc w hotelu).

Na karty tez bym sie chetnie zapisal jak jest miejsce...

Na 100% nie powiem ze pojade ale szanse sa duze. Moj numer 07746172658 Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce za bardzo mieszac, ale takie pytanie do ekpiy ktora jedzie z Londka: czy zatrzymalibyscie sie na chwile (tak ok 14-14:30) na serwisie miedzy J25 a J26 M1? tam dolaczylyby dwa samochody, ja i kolega Robsondkl. dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie niesmucic,bedzie za***iście :wink4:

Nies dolanczasz do konwoju?Miejsce spotkania tu: http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Blackpool&daddr=Clyde+Ave+to:bradford&geocode=%3BFX74MAMdmxHd_w%3B&hl=pl&mra=ls&sll=53.64664,-2.057175&sspn=0.481915,1.454315&ie=UTF8&ll=53.54099,-2.289253&spn=0.030195,0.090895&z=14

bede ja,Rower i GreggA6 z AKP UK Division.Byly by juz 4 fury :dance:

No panowie jak ROWER juz wie (bo dzwonil) ja zaczynam jazde z Rowerem i innymi 4 autkami juz na wysokosci M58 nie wiem czy jeszcze RAFIK785 z AKP dolaczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etronic - lista osób jest na początku stronicy, uaktualniana w miarę postępu tematu.

KOPEREK86 - dzięki, mam nadzieje ze reszta nie podzieli Twojej opini i ktoś się przedemnie wrzuci:) heh. Chociaż dam radę z tym ze pamietajcie ze ja się rozdzielam z wami na kilkadziesiąt km przed bradford po typa. A zo HUANem się dzieje, mało go widać? Mam nadzieje ze nie zrezygnował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...