Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ALBINEK- masz na myśli ten piątek lub sobotę czy przed spotem?? Niewiem jak u was ale tutaj na kartach na których byłem trzeba było dzwonić conajmniej 4 dni przed bo mogli miejsc nie mieć , a tymbardzij dla tylu osób a więc może niech wszyscy się dopisuja jak najszybciej.

Myśle o tym piątku,póżniej może być faktycznie za póżno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc malina, będzie wiadomo już na czym stoimy w razie gdybyś potrzebował jakiejś kasy żeby zrobić rezerwacje dla wzYstkich to pisz, prześlemy jakos zebys nie musiał zakładać za "obcych". U nas np jest tak ze załatwić możesz tylko przez tel i robiac rezerwacje musisz podać numer karty, jeśli zrobisz rezerwacje i sie nie pojawisz to cię i tak skazują albo jeśli mniej osób będzie niż jest zarezerwowanych to też kasują i tak za pełna rezerwacje. A więc obadaj temat i wał jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widze ze sie ciekawy spocik szykuje, moze i ja sie pojawie chociaz na kilka godzin bo troszke mnie ograniczaja sprawy zawodowe. Bedzie ktos na spocie z VAGiem??

Drogi kolego jesli chodzi o Vag-a to bedzie napewno ktos mial ale gdybys przeczytal wczesniejsze posty odnosnie tego zloto to bys wiedzial dokladnie kto bedzie mial ale zapraszamy jak najbardziej bedzie grill a w niedziele rano jedziemy na karting wiec jak cos to dopisuj sie piszac na priv do Domjenick-a on jest organizatorem tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag bedzie i to nie jeden naprwno ... zapraszamy ...

To elegancko, bo przy okazji musze kilka adaptacji zrobic :) miedzy innymi RNS-a :) Musze sie jeszcze dokladnie skonsultowac z moja druga polowa czy ona tez zemna pojedzie i wtedy dam ostateczna odpowiedz na PM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam wszystkim,ze trzeba dac znac dokladnie ile osob jest chetnych na karting aktualizacja ostateczna nie dotyczy osob na liscie z watka glownego-to oczywiste, ale jesli ktos sie nie zdecydowal wczesniej,a bardzo by chcial,to prosze pisac PW do mnie,lub dzwonic 07809 427 255...jutro,jesli ktos przeczyta tego posta-prosze tylko dzwonic do 16 do mnie,bo nie bede mial dostepu do kompa, a o godzinie 16 bedzie robiona rezerwacja-wiec

jesli ktos reflektuje na karty-dzis PW i Telefon-jutro do 16 tylko telefon do mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson i Zwierzak pojechal bym z Wami, ale chce raczej pojechac tam wczesniej. Jak cos to dam Wam znac.

P.S. Ja tez bede mial vaga, w wielu wersjach, m. in. tacho i commander + przetwornice, zeby pradu nie zabraklo:)

ja moge jechac wczesniej, sobote nie pracuje. to zalezy od kolegi Robsona czy tez ma ochote jechac wczesniej (poki co jestesmy ustawieni na 14:00 na M42 J11)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my bedziemy najprawdopodobniej ok 13-13.30 wyjezdzac z wyznaczonego w watku powyzej serwisu na M1 (tak mi sie wydaje znaczy ale to jeszcze ustalimy...)a wiec spojrzcie mniej wiecej ile mil do was jest, podzielcie przez 80mil/h i bedziemy kolo was :) hehe... Ciekawy KonwOOj by sie uksztaltowal gdybysmy sie zgrali wszyscy :D

A Ja Jak Mam Robić Foty Podczas Jazdy??Ja Też Chcę ;( ;) ;( :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja bede miał kobitke w aucie tak ze wynajme ja bedzie pstrykac jakis filmik ustuka itp

pogadaj z Kobieta,zeby sie postarala i nagrala przejazd konwoju-dolaczymy do galerii :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...