Jump to content
IGNORED

Czy tylne klocki mają czujnik a4 b7 ?

marcinch001
 Share

Recommended Posts

Witam zapaliła mi się kontrolka zużytych klocków z przodu jest wszystko oki czy tylne klocki mają też czujnik zużycia ?

wywaliło mi na fisie zużyte klocki dokładnie lewe ale z przodu mam klocki prawie nowe o co chodzi . Dodam ze z tyłu sie juz kończą

Przód. Ale równie dobrze może Ci się zapalać jak jest wilgotno gdzies cos styka lub od małej ilośći płynu hamulcowego :wink:

Sprawdź ilość płynu. Jeżeli miałeś niedawno wymieniane to pewnie coś z czujnikiem. Może gdzieś kabelek przetarty i styka Ci z masą ? Może jakiś zły montaż ?

jak Wihajster pisał - z tyłu nie ma czujek zużycia klocków

widocznie z przodu od amorka kończy się klocek :) i trzeba będzie jakiś nowy zestaw zapodać

a moze ktos napisac czy wszystkie b7 maja czujniki z przodu albo jak mozna to szybko sprawdizc???jakies foto>>??jestem nowym posiadaczem tego cuda i nie bardzo wiem co i jak??

a moze ktos napisac czy wszystkie b7 maja czujniki z przodu albo jak mozna to szybko sprawdizc???jakies foto>>??jestem nowym posiadaczem tego cuda i nie bardzo wiem co i jak??

Tak, wszystkie. Jeśli poziom starcia klocków odkrywa czujnik (są do wymiany), to wtedy wywala Ci błąd na komputerze.

Dziękuje bardzo za odpowiedz, błędu jeszcze nie ma ale niby jak byłem na zmianie opon to juz w opłakanym stanie...a może moglbys zaproponować jakiś ładny zestawik tarczy i klocków przód tył z takiej lepszej polki...może cos z allegro?? Dziękuje bardzo jeszcze raz pozdrawiam...